GAG tublid kergejõustiklased

Kergejõustiku sisehooaeg on täies hoos ning rõõm on edastada meie kooli õpilaste häid tulemusi, medalivõite ning püstitatud on ka uued kooli kergejõustikurekordid.

19.-20. veebruaril toimusid Eesti U18, U20 ja U23 vanuseklasside meistrivõistlused kergejõustikus.

Oliver Kruuspan G2 PR-IN klassist saavutas esikoha U20 noormeeste 60m tõkkejooksus ajaga 7,98. Napilt alla 8 sekundi aeg tähistab jõuliselt meie kooli uut rekordit, eelnevalt kuulus see väledale vilistlasele, Harald Suurorule (aeg 8,17). Haraldile jääb rekorditeraamatust veel püsima väga uhke 100m rekord – 10,87. Kas kerge jalaga Hr. Kruuspan napsab sellegi rekordi enne gümnaasiumi lõpetamist?

Livia Filipozzi 9.d klassist võitis kulla 4x200m teatejooksus võistkondliku ajaga 1.44,6.

Sander Piik G3 MAT-IN klassist saavutas 2. koha U20 noormeeste 800m jooksus ajaga 1.59,79.Martin Moistus G3 RE-LO klassist saavutas 3. koha U20 noormeeste 400m sprindis ajaga 52,29.26.-27. veebruaril toimusid Lasnamäe Kergejõustikuhallis Eesti Talvised Meistrivõistlused.

G3 RE-LO õpilane Johanna Maria Jõgisu osales 1500m jooksus ning teenis ajaga 4.50,49 pronksmedali! Paneme nüüd tähele – see on täiskasvanute arvestuses, ehk väga kõva sõna.

4.-5. märtsil toimusid Valmieras Balti talvised võistkondlikud meistrivõistlused U18 ja U20 vanuseklassidele. Eesti koondise mõlemale üldvõidule aitasid kaasa meie kooli õpilased Livia Filipozzi, Sander Piik ja Martin Moistus.

4x400m segateatejooksus sündis uus U18, U20 ja U23 Eesti siserekord ajaga 3.38,57 Eesti koondise U18 võistkonna esituses, mis tõi nelikule kindla esikoha. Võistkonda kuulusid Anette Pets, Livia Filipozzi, Robert Kompus ja Romet Kivi. Livia noppis pronksmedali ka individuaalselt 400m jooksus, ajaga 58,92. 9.d klassi õpilase nobedalt läbitud staadioniring tähistab meie kooli kergejõustikuraamatu uut rekordit B-vanuseklassis (15-16 aastased). Sportlik preili hoiab rekordit ka C-vanuseklassis. Vennal, vilistlasel Maidul on samuti mitmed meie kooli rekordid – tubli perekond see Filipozzi!

Sander Piik teenis U20 noormeeste vanuseklassis 1500m jooksus 3. koha, ajaga 4.06.18.Martin Moistus teenis U20 noormeeste vanuseklassis 4x400m segateatejooksus 3. koha, võistkonna aeg oli 3.43,56Sander ja Martin ikka tegijad abituriendid – üks on uhkelt kooli lipuvahtkonnas, teine ühendab auxi juhtmeid seal kus vaja. Mõlemad jõuavad joostes Lidl kauplusesse enne meid.