GAG sai kolm erinevat tunnustust

6. juunil 2019 toimus Lillepaviljonis pidulik vastuvõtt, kus Tallinn tänas haridusasutusi õppeaasta jooksul tehtud töö eest ning tunnustas hariduskonkursside võitjaid. Vastuvõtule olid kutsutud Tallinna haridusasutuste direktorid, konkurssidel parimaks tunnustatud õpetajad ning õpilased. Gustav Adolfi Gümnaasium sai kolm erinevat tunnustust.

Tallinna Haridusameti tunnustus „Edukas kool olümpiaadidel 2018/2019 II koht”

„Edukas kool olümpiaadide“ on tunnustus GAG andekatele õpilastele ja tublide õpetajate tööle, kes isikliku eeskuju ja süsteemse õpetamise kaudu väärtustavad õpilase arengut. Auhind antakse koolile, kelle õpilased saavutasid  üldarvestuses enam auhinnalisi kohti olümpiaadide piirkonnavoorus ja üleriigilises lõppvoorus.

Tallinna Haridusameti tunnustus „Koostööprojekt 2019“

Tunnustus pikaaegse koostöö eest G5 koolide vahel. G5 koolid on Tallinna kesklinna koolide õpilasesinduste liit, mille peamiseks sihiks on koolide koostöö arendamine, ühisürituste korraldamine, huvitegevuse arendamine ja koordineerimine ning õpilaskondade vahel tihedamate suhete loomine. Liitu kuuluvad: Gustav Adolfi GümnaasiumTallinna 21. KoolTallinna Inglise KolledžTallinna Prantsuse LütseumTallinna Reaalkool.

Tallinna Haridusameti tunnustus „Tegus kool 2019“

Tunnustus õppeaasta jooksul Haridusameti poolt enim esile tõstetud koolile.