GAG õpilasfirma JA Eesti 30 näitusel Tammsaare pargis

Rõõm on teatada, et GAG õpilasfirma Seif (liikmed Joosep Lukin G2 RE-LO, Sten Ingerainen G2 RO, kolmas liige 32. kk-st) on osa JA Eesti juubeliaasta näitusest (nende lugu ja pilt on näitusel väljas). Näitus on avatud Tammsaare pargis kuni 30. aprillini.

JA Eesti korraldab oma 30. tegevusaasta tähistamiseks Tallinna Tammsaare pargis näituse, et tutvustada ja edendada ettevõtlusharidust.

Näituse ühel poolel teema all „Homne ettevõtlus on tänaste noorte kätes“ tutvustame 11 sel õppeaastal Tallinna erinevates koolides tegutsevat silmapaistvat Õpilasfirmat. Kokku on tänavu Tallinnas 130 õpilas- ja minifirmat 28 koolis, mis on kõigi aegade rekord. Kogu Eestis ületab õpilas- ja minifirmade arv 480 ja neid tegutseb 118 koolis.

Näituse teine külg tutvustab disainmõtlemist etappide kaudu, alustades väljakutsest ning liikudes võimaluste avastamise ja mõtestamise kaudu idee leidmise ja teostamiseni, JA Eesti tegevust: programme, Õpilasfirma protsessi, võistlusi, JAst väljakasvanud ükssarvikute asutajaid ning JA levikut üle Eesti.

Eesti õpilasfirmade e-pood: https://opilasfirma.ee/pood