GAG loodusainete labori sisustamise II etapp ootab toetajaid

Vilistlaste ja Gustav Adolfi Sihtasutuse toel valmis 2019. aastal Vilma Kukruse loodusteaduste labor, mida oleme jõudumööda sisustanud praktilisteks uurimistöödeks vajalike vahenditega.

Abivalmite vilistlaste toel ja füüsikaõpetaja Erkki Soika eestvedamisel on lõppenud labori sisustamise I etapp – meil on olemas sensorid, mida saab kasutada mehaanika katsetes ja laboratoorsetes töödes. Tänaseks on aktiivses kasutuses esimesed arvutitega ühendatavad kaasaegsed mõõtesensorid, mille abil on võimalik koguda katsete käigus andmeid ja neid hiljem arvutis töödelda. Saame õpilastele pakkuda esmase kogemuse statistilisest analüüsist ja matemaatiliste mudelite loomise loogikast.

Projekti II etapp keskendub sensorite ja mõõteriistadele, mille kasutusala on elektriõpetuse ja elektromagnetismi katsed ning laboratoorsed tööd.

Hea vilistlane, lapsevanem ja GAG sõber!

Oleme väga tänulikud, kui leiate võimaluse toetada GAG labori sisustamist moodsate õppevahenditega, et meil oleks võimalus veelgi paremini koos õppida ja looduse seadusi avastada. Loodusainete labori sisustamise II etappi saab toetada, tehes annetuse Gustav Adolfi Sihtasutusele.

GUSTAV ADOLFI SA

Reg nr: 90009200

EE732200221031708037

SWIFT kood/BIC HABAEE2X

Selgitus: Füüsika 2023