GAG Korvpalliklubi kutsub treeningutesse!

GAG Korvpalliklubi kutsub mitmekülgsesse trenni, mille eesmärgiks on mängulises vormis liikumisoskuse ja kehatunnetuse arendamine ning pallimängu elementidega tutvumine ning juba varakult liikumisharjumuse ja treeningul käimise harjumuse kujundamine.
Treeneri poolt on tagatud mitmekülgsed, mängulised ja lõbusad treeningud turvalises keskkonnas, mille eesmärgiks on kasvatada terveid, tugevaid, osavaid, julgeid ja ausaid poisse.
Laste harmoonilise arengu nimel lähtuvad treeningud varases nooruses tasakaalu ja koordinatsiooni tunnetamisest, liikumise põhialustest ja on laiapõhjalise suunitlusega. Selleks kasutatakse treeningutel erinevaid liikumismänge, kergejõustiku- ning pallimängu elemente ning mängitakse erinevaid pallimänge (lisaks korvpallile ka jalg- ja rahvastepall).
Korvpall on kõige mitmekülgseim spordiala.
Liikumine on tervise põhialus.Kas teadsid, et parim aeg koordinatsiooni arendamiseks on just vanuses 5 kuni 10 aastat? Korvpall on kõige mitmekülgseim spordiala, hõlmates meeskonnatööd, mõtlemist ja otsuse tegemist, tegevusse on haararud kogu keha, ehk käed ja jalad.
Treeningud toimuvad Gustav Adolfi Gümnaasiumi võimlamajas ja Kalevi Spordihallis:
U9, 2012. Ja 2011. aastal sündinud poisid ja tüdrukudU11, 2010. Ja 2009. aastal sündinud poisidU12, 2008. aastal sündinud poisidU14, 2007. Ja 2006. aastal sündinud poisid
Registreeru TASUTA proovitreeningutele:

http://www.kesklinnakk.ee/?id=1236

Korvpalliklubi Viimsi/Estover, sh KK Viimsi, Kesklinna KK ja GAG Korvpalliklubiga, on Tallinna kesklinnas, Meriväljal, Pirital ning kõikjal Viimsis tegustev korvpallikool, moodustades ühtse ligi 500 lapse ja noorega klubipüramiidi.
KK Viimsi nime all toimuvad korvpallitreeningud lastele, noortele ja täiskasvanud saavutus- või harrastussportlastele kõikjal Viimsi, Meriväljal ja Pirital.
Kesklinna KK nime all Kalevi Spordihallis, Tallinna Ühisgümnaasiumis ja Kadrioru Saksa Gümnaasiumis.
GAG Korvpalliklubi nime all Gustav Adolfi Gümnaasiumis.

Lähemalt meist ja meie tegemistest saad teada: www.kesklinnakk.ee ja www.facebook.com/ kesklinnakk

Martin ToomasTreener (GAG U9, GAG U11, GAG U12)
[email protected]

Tony LiivakTreener (GAG U14)
[email protected]
56560507