GAG 3.-6. klasside suusapäev – tulemused

9. veebruaril, libedal neljapäeval toimus Gustav Adolfi Gümnaasiumi 3.-6. klasside suusapäev Nõmme Spordikeskuses. 

Kavas oli rohkelt tantsuline suuskadel soojendusvõimlemine, suusaralli ja rahvasõit. Tubli pingutust saatis hernesupp ja moosipall.

ÕPILASED – OLITE ÜLITUBLID, OSAVAD JA KIIRED!! Mitmetel õpilastel väga ilus sõidutehnika. Samas mõned teist saavad homses koolipingis istudes vast sinikaid võrrelda pehmete pealt, rada oli marulibe ja kukkumisi esines ka meie professional suusaässadel.

Väga muheda ja tipptasemel vibe-ieest hoolitsesid kehalise kasvatuse õpetajad Jaanika Rändla, Teele Metstak, Helena Meister, Linda-Marii Aljasmäe, Martin Salong, Aleks Aasma ja Maur Below. Aitäh suure abi eest Aare Paenurm, Leino Arro, Marvin Inno, Nele Litvinova, Merike Volar, Melen Toomsalu ja kastikas. ÕE aktiiv tegi muljetavaldava soorituse sekretariaadi rollides ja toitlustuses – Liisbeth Ollik, Karolin Väli, Eva-Lotta Sõnajalg, Rasmus Vau, Mirtel Mia Kaasik, Paula Riisalo, Anette Helila.

Suur tänu Teile klassijuhatajad! Rõõmsalt ja abivalmilt tõmbate ürituse käima. Teil oli kindlasti rõõm näha hoolealuseid suuskadel vuramas. Lahe näha ka mitmeid lapsevanemaid kaasa elamas, suusatamas.

VÕISTLUSSÕIT (1,3KM) TULEMUSED3. klass tüdrukud1.

Lisete Laureen Kongo2. Leevi Nõmmik3. Triinu Käba3. klass poisid1.

Hugo Bazõlev2. Ralf Ruben Talpsep3. Albert Kracht
4. klass tüdrukud1. Carola Hirv2. Elenora Uri3.Luisa Maamägi4. klass poisid1. Lukas Lillelaid2. Hans Christian Kibus3. Edward Sylvester Jenkins
5. klass tüdrukud1. Jette Marii Kraam2. Krisdelle Lillo3.Karmela Kõiv
5. klass poisid1. Sander Kask2. Kristhor Tomi Vähi3. Kenert Sõrmus
6. klass tüdrukud1. Adeele Neitsov2. Evamaria Albert3. Kati Raidma
6. klass poisid1. Sten-Mihkel Saadi2. Pepe Pedanik3. Riko Morris Tuvike

Juba esmaspäeval järgmine suusapäev, 1.-2. klassid. Mõnedel see elu esimene.