Aasta kirjandusõpetaja 2024 on Anu Kell

Eesti kirjanduse päeva raames anti üle aasta kirjandusõpetaja tunnustus. Aasta kirjandusõpetaja valis Eesti Emakeeleõpetajate Seltsi, Tallinna Kirjanduskeskuse ja kultuuriministeeriumi ühendkomisjon.

Suur hea meel ja uhke tunne on teatada, et Eesti Teaduste Akadeemias toimunud tseremoonial andis president Alar Karis aasta kirjandusõpetaja 2024 tiitli üle õpetaja Anu Kellale.

Anu Kell on 2006. aastast meie koolis eesti keelt ja kirjandust õpetanud. Ta on teinud oma tööd kadestamisväärse pühendumise ning säraga, suhtudes erilise kirega just eesti kirjanduse tutvustamisele.

Pidulikul tseremoonial pidasid sisuka kõne lisaks laureaadile tema õpilased Ingel-Ethel Kanistik ja Johanna Martinson G3 RE-LO klassist, esines GAG vokaalansambel koosseisus Jenna Antsu, Lorete Müürsepp, Iris Kristel Juurikas, Karoliine Hirmat, Hendrik Värk, Siim Oskar Ots, Silver Robin Marimäe, Tristan Ruut õpetaja Tanel Nurga juhendamisel ning märkimisväärse osa publikust moodustasid Anu Kella õpilased G1 K ning G3 RE-LO klassidest.ERR-i uudise ja vahva pildigaleriiga saab tutvuda siin: 

https://kultuur.err.ee/1609237464/aasta-kirjandusopetaja-on-anu-kell

Aitäh, Anu, et niivõrd suure entusiasmiga oma tööd teed, oleme sinu ja sinu saavutuse üle piiritult uhked!

Foto: Priit Mürk/ERR