9. novembril toimus võimlas traditsiooniline vilistlaste sporditurniir, kus omavahel võeti mõõtu võrkpallis ja korvpallis

Tulemused olid:

1.) Õpetajad vs. vanemad (korvpall) – mängu võitsid vanemad tulemusega 35:32.

Vanemad: Ester Kangur, Jüri Paltser, Priit Volmer, Gert Veerpalu, Margus Holland, Andre Ojasild, Taavi Pajuste, Taigur Tooming, Risto Leidsaar, Raul Rammula.
Õpetajad: Helena Meister, Annely-Anny Monroc, Maur Below, Henrik Salum, Indrek Jalas, Aare Paenurm, Rain Vellerind, Valdur Parašin, Martin Salong.

2.) Neidude vilistlaste koondis vs. neidude kooli koondis (võrkpall) – mängu võitsid vilistlased tulemusega 2:0.

Vilistlased: Annely-Anny Monroc, Reet Alas, Piret Bremann, Miia Kraun, Kristi Ojala, Keiu Silm.
Õpilased: Sofia Kõrs, Kertu Jõgi, Tuuli Loik, Elisabet Jääger, Anette Kuusk, Kerli Ojala, Hannah Kaarma.

3.) Noormeeste vilistlaste koondis vs. noormeeste kooli koondis (võrkpall) – mängu võitsid vilistlased tulemusega 2:0.

Vilistlased: Maur Below, Hans Oskar Aaviksoo, Valdur Parašin, Karl Rütman, Annely-Anny Monroc, Miia Kraun.
Õpilased: Markus Orav, Kristjan Murro, Siim Nigul, Karl-Oskar Pajus, Mark Heidmets, Patrick Saimnre.

4.) Noormeeste vilistlaste koondis vs. noormeeste kooli koondis (korvpall) – mängu võitsid vilistlased seisuga 61:29.

Vilistlased: Peeter Medvedjev, Maur Below, Taavi Telgma, Teet Telgma, Kristjan Nõmmik, Igor Širai, Karl Künter Kaljuveer.
Õpilased: Harmo Kallaste, Marek Lehiste, Hendrik Saliste, Martin Leidsaar, Karl Saar, Kaspar Korjus, Janar Leppikso, Lauri-Ürja Mere.

Kohtunikud: Janek Küppar, Kristofer Luht, Martin Salong.
Lauakohtunikud: Kerli Ojala, Kristi Ojala, Kristella Mariie Taimla.
Tantsutüdrukud: Lisandra Salong, Liis Truuverk, Katariina Alexandra Veerpalu, Melissa Marii Tamm, Mia Miree Hääl, Andra Kerit Pedak, Catherine Sarah Kuusk, Emma Juske, Nesta Mirt Krossmann, Mirtel Nagel

Suur aitäh korraldajatele: Jaanika Rändla, Martin Salong, Maur Below, Helena Meister, Aare Paenurm, Emil Laanemets, G3 RE-LO kohvik.

Close Menu