11. mail toimus Kotzebue maja Kevadkontsert

Möödunud neljapäeva õhtul täitus Kotzebue maja elevuses laste, vanemate ja õpetajatega, et nautida laulu, tantsu ja koosolemist Kotzebue maja kevadkontserdil.

Kõik meie kooli kollektiivid on pääsenud noorte laulu-ja tantsupeole ning seega oli toimunud kontsert üsnagi laulu- ja tantsupeohõnguline. Kooride ja tantsurühmade esituses ettekandmisele tulnud laulud ja tantsud on kõik suvise noortepeo repertuaarist. Lisaks suurtele kollektiividele astusid üles ansamblid, solistid ja etlejad ning külalisena peamajast GAG noormeesteansambel.

Kontserdil esinesid mudilaskoorid, poistekoor, tütarlastekoor, 2.R klassi segarühm, 3.Ö klassi segarühm, 5.-6. klasside segarühm, 1.A klassi ansambel, 2.klasside ansambel, 3.A klassi ansambel, 4. klasside ansambel, solistide konkursi „Hõbehääl“ võitjad ja publiku lemmikud, luuletuste esitajad, GAG noormeesteansambel. Kontserdil rõõmustasid ja pakkusid imelisi emotsioone üle 250 õpilase.

Suur tänu kõikidele juhendajatele ning teistele asjaosalistele, kes kontserdi toimumisele kaasa aitasid.

Muusikaõpetajad: Ly Tammerik, Jaanika Palkman, Aveli Meeles ja Tanel Nurk.

Tallinna Muusikakooli oreliõpetaja Ene Salumäe.

Tantsuõpetajad: Kairi Aavere, Raul Markus Vaiksoo.

Luuletusi õpetasid: Kadri Pajo, Jaanika Pärnamägi, Maria Toom

Konferansjeed: Lotta Liis Kraam, Timotheus Tats

Lisaks: 3.Ö tantsijaid toetas Jaana Jaansen, tütarlastekoori saatis Kristin Pintson, helipuldis olid Martin Inno ja Miikael Metsala, fotoseina kaunistused valmistas 6.H klass Sirli Kont juhendamisel, aatriumi seadsid kontserdiks valmis 6.Ö klass ja 7.C klassi tüdrukud Martin Salongi ja Teele Metstaki juhendamisel, enne kontserti pakkus kõhutäidet ÕE Aktiivi kohvik ehk Emma Haug ja Nora Adeele Kalda, kontserdi fotograafid Leena Arrak ja Loore Poopuu, Viktoria juhendaja Inna Lai (Campanelli käsikellade ansambel).

Kevadkontserti vedas eest Annika Orgus.

Suurem galerii fotodest on leitav kooli Facebooki lehelt.