Tunnustatud õpilased

2014/2015. õppeaastal tunnustatud õpilased

2015/2016. õppeaastal tunnustatud õpilased

2016/2017. õppeaastal tunnustatud õpilased

2017/2018. õppeaastal tunnustatud õpilased

2018/2019. õppeaastal tunnustatud õpilased

Tiago Golub G2 RE-LO – Teadussaate “Rakett 69” võitja

Angelika Anette Antsmäe, 12.d – Gustav Adolfi Sihtasutuse stipendiumi laureaat “Parim õppur 2019”

Lislotte Minejev, 12.a – Gustav Adolfi Sihtasutuse stipendiumi laureaadid “Parim kultuuritegelane 2019”

Eero Ääremaa, 12.b – Gustav Adolfi Sihtasutuse stipendiumi laureaat “Koolile olulisi teeneid osutanud õpilane 2019”

Katre Sofia Palm, 12.c – Gustav Adolfi Sihtasutuse stipendiumi laureaat “Parim sportlane 2019”

Kristi Ojala 12.b – Tallinna Haridusameti tunnustus “Parim õppursportlane 2019”

Eero Ääremaa, 12.b – Tallinna Haridusameti tunnustus “Aasta õpilane 2019”

Conrad Olev

1.A

3. koht Tallinna piirkondlikul Nutispordi võistlusel

3. koht ülelinnaliselt Ladusa Lugeja konkursilt

Emma- Elise Koppel

2.A

3. koht Koolinoorte Scrabble X Eesti meistrivõistlustel 2.–4. klasside arvestuses

Karl Leius

2.A

5. koht Tallinna piirkondlikul Nutispordi võistlusel

Tony Raid

2.A

eripreemia ülelinnaliselt luulevõistluselt Karjamaa Põhikoolis

Lev Vassiljev

2.A

2. koht üle-eestilise poiste-solistide võistulaulmise eelvoorus

2. koht üle-eestilise poiste-solistide võistulaulmise Põhja-Eesti  piirkonnavoorus

Pepe Pedanik

2.W

2. koht Nutispordi rahvasportlaste kategoorias

Melanie Monic Kahar

3.a

1. koht Kesklinna koolide murdmaa teatejooksus

Nora Adeele Kalda

3.a

2. koht Tähekese jubejuttude konkursilt 3. klasside arvestuses

35. koht matemaatikavõistlusel Känguru

2. koht matemaatika- nuputamisvõistlusel Rosin

Maarja Leius

3.a

2. koht Tallinna piirkondlikul Nutispordi võistlusel

3. koht vabariiklikul Nutispordi võistlusel

2. koht matemaatika- nuputamisvõistlusel Rosin

Martin Makarov

3.a

eripreemia ülelinnaliselt lühinäidendite konkursilt KRÕF

Karoli Ojamaa

3.a

4. koht Tallinna piirkondlikul Nutispordi võistlusel

Oliver Paidra

3.a

II preemia riiklikul õpilasleiutajate konkursil

1. koht vabariiklikul Nutispordi võistlusel

9. koht pranglimise piirkonna voorus

1. koht Tallinna piirkondlikul Nutispordi võistlusel

Kaspar Pormeister

3.a

6. koht Tallinna piirkondlikul Nutispordi võistlusel

Frida Gabral

3.b

1. koht Kesklinna koolide murdmaa teatejooksus

1. koht Kesklinna koolide 3. klasside 600 m jooksus

Karolin Kiis

3.c

1. koht Kesklinna koolide 3. klasside kaugushüppes

Elisabeth Mii Arbeiter

3.d

1. koht Kesklinna koolide murdmaa teatejooksus

Rebecca Karu

3.d

1. koht Kesklinna koolide murdmaa teatejooksus

1. koht Kesklinna koolide 3. klasside 60 m jooksus

Emma Kuusma

3.d

1. koht Kesklinna koolide murdmaa teatejooksus

Marcel Averian Aganitš

4.a

2. koht matemaatika- nuputamisvõistlusel Rosin

Ott Richard Hääl

4.a

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 38 tundi

Mia Lucia Liivak

4.a

eripreemia keelealaselt nuputamisvõistluselt Keelenutt

Richard Olev

4.a

silmapaistev IT-õpilane

Robert Paron

4.a

silmapaistev IT-õpilane

69. koht matemaatikavõistlusel Känguru

2. koht matemaatika- nuputamisvõistlusel Rosin

Jakob Raiden Põldroos

4.a

98. koht matemaatikavõistlusel Känguru

Ralf Rasmus Rätsepp

4.a

silmapaistev IT-õpilane

Robin Koppel

4.b

4. koht Koolinoorte Scrabble X Eesti meistrivõistlustel 2.–4. klasside arvestuses

Anette Helila

5.a

2. koht piirkondlikul matemaatikavõistlusel Nuputa

kooli raadiosaadete eestvedamine

5.–6. koht vabariiklikul matemaatikavõistlusel Nuputa

Ralf Kaasiku

5.a

silmapaistev IT-õpilane

Mike Hideo Kahar

5.a

silmapaistev IT-õpilane

Martin Kaldalu

5.a

silmapaistev IT-õpilane

Tom Tristan Romeikis

5.a

silmapaistev IT-õpilane

Johan Frederik Velström

5.a

3. koht inimeseõpetuse olümpiaadi koolivoorus

Loviise Võigemast

5.a

1. koht inimeseõpetuse olümpiaadi koolivoorus

7.–8. koht inimeseõpetuse olümpiaadi piirkonnavoorus

Lukas Sall Coolidge

5.b

silmapaistev IT-õpilane

Anna Grete Ilumets

5.b

Grand Prix konkurss-festivalilt “Laula mu laulu”

2. koht vokaalansamblite konkursilt VOLÜÜM 19

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 32 tundi

Emily Lotta Ilumets

5.b

Grand Prix konkurss-festivalilt “Laula mu laulu”

2. koht vokaalansamblite konkursilt VOLÜÜM 19

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 32 tundi

Geete Liis Kaljurand

5.b

Grand Prix konkurss-festivalilt “Laula mu laulu”

2. koht vokaalansamblite konkursilt VOLÜÜM 19

Samuel Lubjak

5.b

2. koht piirkondlikul matemaatikavõistlusel Nuputa

5.–6. koht vabariiklikul matemaatikavõistlusel Nuputa

Daniel Mägila

5.b

2. koht vokaalansamblite konkursilt VOLÜÜM 19

Nora Nargla

5.b

2. koht vokaalansamblite konkursilt VOLÜÜM 19

Kim Thor Saan

5.b

silmapaistev IT-õpilane

tubli kooliürituste helindaja

Stefanie Schneider

5.b

2. koht inimeseõpetuse olümpiaadi koolivoorus

4. koht inimeseõpetuse olümpiaadi piirkonnavoorus

silmapaistev IT-õpilane

Eliise Ra Tõemäe

5.b

2. koht vokaalansamblite konkursilt VOLÜÜM 19

Sonja Loore Vaaks

5.b

Grand Prix konkurss-festivalilt “Laula mu laulu”

2. koht vokaalansamblite konkursilt VOLÜÜM 19

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 34 tundi

Carmen Allik

5.c

kooli raadiosaadete eestvedamine

Carmen Joakit

5.c

kooli raadiosaadete eestvedamine

Juliet Marii Peets

5.c

kooli raadiosaadete eestvedamine

Felis Talvik

5.c

silmapaistev IT-õpilane

Rebekka Katariina Vihurila

5.c

silmapaistev IT-õpilane

kooli raadiosaadete eestvedamine

Livia Filipozzi

6.a

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 10 x 60 m pendelteatejooksus

1. koht Kesklinna koolide 6.–7. klasside pendelteatejooksus

Siim Oskar Hääl

6.a

3. koht inimeseõpetuse olümpiaadi koolivoorus

Siim Kaasik Kaasik

6.a

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 45 tundi

Kaspar Kähri

6.a

1. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

7. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

5. koht vabariiklikul linnuviktoriinil

3. koht piirkondlikul looduse tundmise võistlusel

Mia Lee Kähri

6.a

2. koht piirkondlikul matemaatikavõistlusel Nuputa

2. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

9. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

39. koht matemaatikavõistlusel Känguru

5.–6. koht vabariiklikul matemaatikavõistlusel Nuputa

Säde Noormets

6.a

3. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

Lennart Parašin

6.a

silmapaistev IT-õpilane

Hannes Tambla

6.a

3. koht informaatikaviktoriinil Kobras I voorus

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 46 tundi

Lisandra Hermaküla

6.b

2. koht Nutispordi piirkonnafinaalis

Iris Susanna Jõgisu

6.b

2. koht Tallinna Koolinoorte MV males

1. koht Kesklinna koolide 6.–7. klasside võrkpallis

Georg Sebastian Järvet

6.b

silmapaistev IT-õpilane

Karel Kristjan Leedo

6.b

silmapaistev IT-õpilane

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 37 tundi

Jan Jonathan Lell

6.b

silmapaistev IT-õpilane

Lorete Müürsepp

6.b

2. koht piirkondlikul matemaatikavõistlusel Nuputa

5.–8. koht 5.–6. klasside matemaatikaülsannete lahendamise võistlusel

5.–6. koht vabariiklikul matemaatikavõistlusel Nuputa

Karl Kristjan Naissoo

6.b

silmapaistev IT-õpilane

Rihard Ratasepp

6.b

silmapaistev IT-õpilane

Sebastian Salumäe

6.b

silmapaistev IT-õpilane

tubli kooliürituste helindaja

Marie Aamisepp

6.c

silmapaistev IT-õpilane

Siim Eenma

6.c

silmapaistev IT-õpilane

Andreas Rey Hõim

6.c

silmapaistev IT-õpilane

Sandra Jõepere

6.c

2. koht inimeseõpetuse olümpiaadi koolivoorus

Dharma Helena Veskimägi

6.c

1. koht inimeseõpetuse olümpiaadi koolivoorus

6.–8. koht inimeseõpetuse olümpiaadi piirkonnavoorus

Rico Jakob Kask

7.a

5. koht loodusteaduste olümpiaadi piirkondlikus voorus

1. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

Victoria Isabel Koovit

7.a

3. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

5.–6. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

3. koht inimeseõpetuse olümpiaadi koolivoorus

5. koht vabariiklikul linnuviktoriinil

1. koht inimeseõpetuse olümpiaadi piirkonnavoorus

8. koht bioloogiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

1. koht inimeseõpetuse olümpiaadi vabariiklikus voorus

1. koht piirkondlikul looduse tundmise võistlusel

Marten Nagel

7.a

2. koht loodusteaduste olümpiaadi koolivoorus

2. koht loodusteaduste olümpiaadi piirkondlikus voorus

2. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

1. koht rahvusvahelisel loodusteaduste ainevõistlusel Mesimumm

Tormi Magnus Raidvere

7.a

3. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

Silja-Liis Same

7.a

1. koht Nutispordi piirkonnafinaalis

Helerin Vaik

7.a

6. koht informaatikaviktoriinil Kobras I voorus

Johanna Sova

7.a

1. koht Kesklinna koolide 6.–7. klasside võrkpallis

Karin Kaasik-Aaslav

7.a

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 67 tundi

Mattis Jaanus

7.a

1. koht Kesklinna koolide 6.–7. klasside pendelteatejooksus

Noora Liisa Ader

7.b

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 10 x 60 m pendelteatejooksus

1. koht Kesklinna koolide 6.–7. klasside pendelteatejooksus

3. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel kettaheites

Anett Pitk

7.b

7. koht üle-eestilisel viktoriinil “Tere, Kevad!”

Gabriela Maria Taylor

7.b

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 10 x 60 m pendelteatejooksus

1. koht Kesklinna koolide 6.–7. klasside pendelteatejooksus

Regina Uustalo

7.b

2. koht robootikavõistluse First Lego League finaalis

Maria Elisabeth Viies

7.b

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 10 x 60 m pendelteatejooksus

1. koht Kesklinna koolide 6.–7. klasside pendelteatejooksus

Henri Marten Heinsoo

7.b

1. koht Kesklinna koolide 6.–7. klasside pendelteatejooksus

Cathleen Allmann

7.c

„Lennuka tiimi“ auhind robootikavõistluse First Lego League finaalis

Jörgen Estam

7.c

4. koht õpioskuste olümpiaadi piirkonnavoorus

Anri Ilves

7.c

„Lennuka tiimi“ auhind robootikavõistluse First Lego League finaalis

1. koht Kesklinna koolide 6.–7. klasside pendelteatejooksus

Frederik Kaasik

7.c

4. koht õpioskuste olümpiaadi piirkonnavoorus

„Lennuka tiimi“ auhind robootikavõistluse First Lego League finaalis

Toomas Kaasik

7.c

6. koht informaatikaviktoriinil Kobras I voorus

„Lennuka tiimi“ auhind robootikavõistluse First Lego League finaalis

Johanna Martinson

7.c

1. koht loodusteaduste olümpiaadi koolivoorus

1. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

3. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

1. koht inimeseõpetuse olümpiaadi koolivoorus

2. koht rahvusvahelisel loodusteaduste ainevõistlusel Mesimumm

4. koht õpioskuste olümpiaadi piirkonnavoorus

11. koht bioloogiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

7.c klassi parim loovtöö

3. koht piirkondlikul looduse tundmise võistlusel

Stella Olek

7.c

3. koht loodusteaduste olümpiaadi koolivoorus

„Lennuka tiimi“ auhind robootikavõistluse First Lego League finaalis

7. koht üle-eestilisel viktoriinil “Tere, Kevad!”

Robert Raag

7.c

4. koht õpioskuste olümpiaadi piirkonnavoorus

Rasmus Ründva

7.c

2. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

1. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

9. koht geograafiaolümpiaadi piirkonnavoorus

4. koht õpioskuste olümpiaadi piirkonnavoorus

1. koht Kesklinna koolide 6.–7. klasside pendelteatejooksus

Eva-Lotta Sõnajalg

7.c

„Lennuka tiimi“ auhind robootikavõistluse First Lego League finaalis

Anna Säkki

7.c

2. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

2. koht inimeseõpetuse olümpiaadi koolivoorus

7. koht üle-eestilisel viktoriinil “Tere, Kevad!”

Karl Oskar Uibokant

7.c

1. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

4.–6. koht matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus

2. koht Tallinna Koolinoorte MV males

Richard Daniel Vaaks

7.c

3. koht informaatikaviktoriinil Kobras I voorus

„Lennuka tiimi“ auhind robootikavõistluse First Lego League finaalis

1. koht Kesklinna koolide 6.–7. klasside pendelteatejooksus

Siur Willadsen

7.c

5. koht informaatikaviktoriinil Kobras I voorus

silmapaistev IT-õpilane

Siim Oskar Ots

7.c

„Lennuka tiimi“ auhind robootikavõistluse First Lego League finaalis

Grete Liis Reimand

7.c

1. koht Kesklinna koolide 6.–7. klasside võrkpallis

Laura Aavik

7.c

1. koht Kesklinna koolide 6.–7. klasside võrkpallis

Kirke Kaseorg

7.c

7.c klassi parim loovtöö

Paula Kristiina Valter

7.c

1. koht Kesklinna koolide 6.–7. klasside pendelteatejooksus

Annabel Agasild

8.a

2. koht Tartu Ülikooli loodusmuuseumi seenevitoriinil

2. koht Tallinna linnuviktoriinil

11. koht üleriigilisel prantsuse keele olümpiaadil (A keel)

5. koht üle-eestilisel viktoriinil “Tere, Kevad!”

3. koht piirkondlikul looduse tundmise võistlusel

Mona Lippus

8.a

3. koht piirkondlikul looduse tundmise võistlusel

Eva Karmen Kasemets

8.a

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 10 x 60 m pendelteatejooksus

8. koht üleriigilisel prantsuse keele olümpiaadil (A keel)

8.a klassi parim loovtöö

Claudia Olev

8.a

1. koht loodusteaduste olümpiaadi koolivoorus

2. koht Tartu Ülikooli loodusmuuseumi seenevitoriinil

1. koht Tallinna XVIII keemiaviktoriini I voorus

1. koht loodusteaduste olümpiaadi piirkondlikus voorus

2. koht Tallinna linnuviktoriinil

1. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

1. koht rahvusvahelisel Läänemere veebiviktoriinil

1. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

2. koht vabariiklikul linnuviktoriinil

1. koht loodusteaduste olümpiaadi vabariiklikus voorus

10. koht üleriigilisel prantsuse keele olümpiaadil (A keel)

1. koht bioloogiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

5. koht üle-eestilisel viktoriinil “Tere, Kevad!”

1. koht piirkondlikul looduse tundmise võistlusel

Lana Pihela

8.a

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 10 x 60 m pendelteatejooksus

1. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel 4 x 100 m teatejooksus

Isabel Rätsep

8.a

2. koht Tallinna linnuviktoriinil

5. koht üle-eestilisel viktoriinil “Tere, Kevad!”

Liisa Maria Saar

8.a

5. koht üle-eestilisel viktoriinil “Tere, Kevad!”

Mart Sarnet

8.a

2. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

1. koht geograafiaolümpiaadi piirkonnavoorus

6. koht ja III järgu diplom geograafiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

3. koht Eesti Noorte MM mälumängus

1. koht GAG MÄLUmängul

Sophia Siska

8.a

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 10 x 60 m pendelteatejooksus

1. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel 4 x 100 m teatejooksus

Emil Laanemets

8.a

2. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel males

Lars Murrik

8.a

8.a klassi parim loovtöö

Eva Karoliina Lepp

8.a

8.a klassi parim loovtöö

Uku Gross

8.a

8.a klassi parim loovtöö

Victoria Kuulmann

8.a

8.a klassi parim loovtöö

Johanna Elisabeth Ader

8.b

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 10 x 60 m pendelteatejooksus

2. koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel odaviskes

2. koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel kuulitõukes

1. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel 4 x 100 m teatejooksus

Greta Liisa Ilus

8.b

1. koht ja GRAND PRIX’ vokaalansamblite konkursil VOLÜÜM 19

2. koht ja laureaaditiitel XXIII üleriigilise koolinoorte vokaalansamblite konkursilt

Brita Juske

8.b

1. koht inimeseõpetuse olümpiaadi koolivoorus

3.–5. koht inimeseõpetuse olümpiaadi piirkonnavoorus

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 63 tundi

7. koht üle-eestilisel viktoriinil “Tere, Kevad!”

Aliise Kadarik

8.b

1. koht ja GRAND PRIX’ vokaalansamblite konkursil VOLÜÜM 19

2. koht ja laureaaditiitel XXIII üleriigilise koolinoorte vokaalansamblite konkursilt

Margaret Kalm

8.b

1. koht ja GRAND PRIX’ vokaalansamblite konkursil VOLÜÜM 19

2. koht ja laureaaditiitel XXIII üleriigilise koolinoorte vokaalansamblite konkursilt

3. koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel 800 m jooksus

8.b klassi parim loovtöö

Anna Aurelia Kangur

8.b

1. koht ja GRAND PRIX’ vokaalansamblite konkursil VOLÜÜM 19

2. koht ja laureaaditiitel XXIII üleriigilise koolinoorte vokaalansamblite konkursilt

Elis Kõrts

8.b

1. koht ja GRAND PRIX’ vokaalansamblite konkursil VOLÜÜM 19

2. koht ja laureaaditiitel XXIII üleriigilise koolinoorte vokaalansamblite konkursilt

Artur Levandi

8.b

65. koht matemaatikavõistlusel Känguru

Markus Mattheus Maser

8.b

1. koht ja GRAND PRIX’ vokaalansamblite konkursil VOLÜÜM 19

2. koht ja laureaaditiitel XXIII üleriigilise koolinoorte vokaalansamblite konkursilt

Margaret Oll

8.b

1. koht ja GRAND PRIX’ vokaalansamblite konkursil VOLÜÜM 19

3. koht emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus

Henri Paul

8.b

5. koht informaatikaviktoriinil Kobras I voorus

1. koht ja GRAND PRIX’ vokaalansamblite konkursil VOLÜÜM 19

2. koht ja laureaaditiitel XXIII üleriigilise koolinoorte vokaalansamblite konkursilt

2. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

8.–9. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

8.b klassi parim loovtöö

Marta Põld

8.b

1. koht ja GRAND PRIX’ vokaalansamblite konkursil VOLÜÜM 19

2. koht ja laureaaditiitel XXIII üleriigilise koolinoorte vokaalansamblite konkursilt

3. koht Tallinna keemiaviktoriini II voorus

7. koht üle-eestilisel viktoriinil “Tere, Kevad!”

Nora Reinsalu

8.b

1. koht ja GRAND PRIX’ vokaalansamblite konkursil VOLÜÜM 19

2. koht ja laureaaditiitel XXIII üleriigilise koolinoorte vokaalansamblite konkursilt

Robin Schmalz

8.b

1. koht Tallinna Koolinoorte MV sulgpallis

Ron Jonathan Singson

8.b

1. koht ja GRAND PRIX’ vokaalansamblite konkursil VOLÜÜM 19

2. koht ja laureaaditiitel XXIII üleriigilise koolinoorte vokaalansamblite konkursilt

3. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

Sigrid Suppi

8.b

1. koht ja GRAND PRIX’ vokaalansamblite konkursil VOLÜÜM 19

2. koht ja laureaaditiitel XXIII üleriigilise koolinoorte vokaalansamblite konkursilt

2. koht Tallinna Koolinoorte MV orienteerumises

Helen Tambla

8.b

2. koht Tallinna linnuviktoriinil

5. koht üle-eestilisel viktoriinil “Tere, Kevad!”

8.b klassi parim loovtöö

3. koht piirkondlikul looduse tundmise võistlusel

Maria Säkki

8.b

2. koht ja laureaaditiitel XXIII üleriigilise koolinoorte vokaalansamblite konkursilt

Bruno Filipozzi

8.c

3. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

2. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel 800 m jooksus

Joonas Väli

8.c

1.–3. koht Tallinna kirjandusfestivali HeadRead proosalugude kategoorias

Karolin Juhkam

8.c

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 10 x 60 m pendelteatejooksus

2. koht robootikavõistluse First Lego League finaalis

Elisabet Jääger

8.c

2. koht Tartu Ülikooli loodusmuuseumi seenevitoriinil

3. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

3. koht inimeseõpetuse olümpiaadi koolivoorus

3. koht piirkondlikul looduse tundmise võistlusel

Kätliin-Hedvig Kaasik

8.c

5. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

Kristjan Kikas

8.c

1. koht informaatikaviktoriinil Kobras I voorus

silmapaistev IT-õpilane

Oliver Kongo

8.c

6. koht informaatikaviktoriinil Kobras I voorus

76. koht matemaatikavõistlusel Känguru

Kaspar Kruusement

8.c

5. koht informaatikaviktoriinil Kobras I voorus

48. koht matemaatikavõistlusel Känguru

Barbara Victoria Kuusk

8.c

1. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

2. koht rahvusvahelisel loodusteaduste ainevõistlusel Mesimumm

Laura Lall

8.c

2. koht inimeseõpetuse olümpiaadi koolivoorus

3.–5. koht inimeseõpetuse olümpiaadi piirkonnavoorus

8.c klassi parim loovtöö

Leo Benjamin Leoste

8.c

7. koht üle-eestilisel viktoriinil “Tere, Kevad!”

Anna Milena Linder

8.c

1. koht informaatikaviktoriinil Kobras I voorus

1. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

1. koht emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus

4. koht emakeeleolümpiaadi vabariiklikus voorus

18. koht matemaatikavõistlusel Känguru

2. koht loodusteaduste olümpiaadi koolivoorus

2. koht Tartu Ülikooli loodusmuuseumi seenevitoriinil

7. koht loodusteaduste olümpiaadi piirkondlikus voorus

2. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

1. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

1. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

10.–11. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

8.–9. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

4. koht füüsika ainevõistlusel Kajakas 8.klasside arvestuses

7. koht loodusteaduste olümpiaadi vabariiklikus voorus

3. koht Eesti Noorte Meistrivõistlustel mälumängus

1. koht GAG MÄLUmängul

Marten Mehide

8.c

3. koht informaatikaviktoriinil Kobras I voorus

2. koht robootikavõistluse First Lego League finaalis

8. koht loodusteaduste olümpiaadi piirkondlikus voorus

4. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

2. koht rahvusvahelisel loodusteaduste ainevõistlusel Mesimumm

11. koht loodusteaduste olümpiaadi vabariiklikus voorus

Madis Mäesalu

8.c

4. koht informaatikaviktoriinil Kobras I voorus

Tartu Ülikooli ja Tervise Arengu Instituudi eripreemia õpilaste teadustööde riiklikul konkursil

Eliise Päeren

8.c

2. koht robootikavõistluse First Lego League finaalis

Mattis Reinola

8.c

2. koht robootikavõistluse First Lego League finaalis

48. koht matemaatikavõistlusel Känguru

Marleen Roomet

8.c

2. koht Tartu Ülikooli loodusmuuseumi seenevitoriinil

Robin Rico Savipõld

8.c

3. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

Rasmus Talts

8.c

3. koht Pranglimise piirkondlikus finaalis noormeeste arvestuses

42. koht matemaatikavõistlusel Känguru

10. koht loodusteaduste olümpiaadi piirkondlikus voorus

2. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

3. koht Eesti Noorte Meistrivõistlustel mälumängus

1. koht GAG MÄLUmängul

Karl Daaniel Torstenberg

8.c

2. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

5. koht matemaatikavõistlusel KÄNGURU

Erik Tuisk

8.c

1. koht informaatikaviktoriinil Kobras I voorus

9. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

Hella Tõnts

8.c

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 10 x 60 m pendelteatejooksus

1. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel 4 x 100 m teatejooksus

2. koht Tartu Ülikooli loodusmuuseumi seenevitoriinil

8.c klassi parim loovtöö

Siim Viilukas

8.c

2. koht robootikavõistluse First Lego League finaalis

3. koht Eesti rahateaduste olümpiaadil põhikooli arvestuses

3. koht loodusteaduste olümpiaadi koolivoorus

3. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

2. koht rahvusvahelisel loodusteaduste ainevõistlusel Mesimumm

3. koht Eesti Noorte Meistrivõistlustel mälumängus

1. koht GAG MÄLUmängul

Susanna Teimann

8.c

8.c klassi parim loovtöö

Markus Johanson

9.a

2. koht füüsika ainevõistlusel Kajakas 9.klasside arvestuses

Iti Joost

9.a

2. koht lingvistikaolümpiaadi koolivoorus

3. koht Tartu Ülikooli loodusmuuseumi seenevitoriinil

1. koht Tallinna XVIII keemiaviktoriini I voorus

2. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

12. koht üleriigilisel prantsuse keele olümpiaadil (A keel)

Erik Jõevere

9.a

6. koht informaatikaviktoriinil Kobras I voorus

6. koht Eesti koolinoorte 25. keemia lahtistel võistlustel

3. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

8. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

3. koht Tallinna keemiaviktoriini II voorus

7. koht keemiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

Sandra Sirk

9.a

3. koht Tartu Ülikooli loodusmuuseumi seenevitoriinil

1.–2. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

9. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

5. koht üle-eestilisel viktoriinil “Tere, Kevad!”

1. koht piirkondlikul looduse tundmise võistlusel

Freja Torstenberg

9.a

1. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

Rahel Vard

9.a

3. koht Tartu Ülikooli loodusmuuseumi seenevitoriinil

Hannes Vau

9.a

5. koht ja III järgu diplom füüsika lahtisel võistlusel

Sarah Bouirabdane

9.a

2. koht üleriigilisel prantsuse keele olümpiaadil (A keel)

Säde Veevo

9.a

7. koht üleriigilisel prantsuse keele olümpiaadil (A keel)

Olivia Neidre

9.a

silmapaistev IT-õpilane

Rasmus Sõõru

9.a

silmapaistev IT-õpilane

Loviisa Hiiop

9.b

2. koht Tartu Ülikooli loodusmuuseumi seenevitoriinil

3. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

1. koht piirkondlikul looduse tundmise võistlusel

Ralf Joosep Kask

9.b

6. koht informaatikaviktoriinil Kobras I voorus

1. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

III järgu diplom üleriigilisel talvisel matemaatika lahtisel võistlusel

10.–12. koht matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus

4. koht Nutispordi vabariiklikus finaalis

6.–7. koht + III järgu auhind matemaatikaolümpiaadi vabariiklikus  voorus

38. koht matemaatikavõistlusel Känguru

4. koht Eesti koolinoorte 25. keemia lahtistel võistlustel

2. koht Tartu Ülikooli loodusmuuseumi seenevitoriinil

1. koht Tallinna XVIII keemiaviktoriini I voorus

3. koht ja II järgu diplom füüsika lahtisel võistlustel

3. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

2. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

2. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

3. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus gümnaasiumi arvestuses

3.–4. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

3. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

1. koht rahvusvahelisel loodusteaduste ainevõistlusel Mesimumm

3. koht Tallinna keemiaviktoriini II voorus

9. koht keemiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

1. koht füüsikaolümpiaadi vabariiklikus voorus

Triinu Luts

9.b

7.–9. koht emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus

2. koht Tartu Ülikooli loodusmuuseumi seenevitoriinil

1.–2. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

1. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

1. koht rahvusvahelisel loodusteaduste ainevõistlusel Mesimumm

5. koht vabariiklikul linnuviktoriinil

6. koht bioloogiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

1. koht piirkondlikul looduse tundmise võistlusel

Hanno Remmelg

9.b

6. koht informaatikaviktoriinil Kobras I voorus

Art Hendrik Tiit

9.b

4. koht informaatikaviktoriinil Kobras I voorus

Mart Narva

9.b

2. koht Tallinna Koolinoorte MV males

Karl Kaspar Leedo

9.b

silmapaistev IT-õpilane

Luisa Viisileht

9.b

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 131 tundi

Karl Mattias Arulepp

9.c

4. koht informaatikaviktoriinil Kobras I voorus

10.–12. koht matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus

2. koht Eesti meistrivõistlustel väitlemises (võistkondlik)

Samuel Boeijkens

9.c

3. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

1. koht rahvusvahelisel loodusteaduste ainevõistlusel Mesimumm

Haldja Hermaküla

9.c

7.–9. koht emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus

Eliisabet Kaasik

9.c

6. koht informaatikaviktoriinil Kobras I voorus

Karl Erik Kala

9.c

5. koht informaatikaviktoriinil Kobras I voorus

Miia Kams

9.c

6. koht informaatikaviktoriinil Kobras I voorus

Leana Jete Korb

9.c

4. koht informaatikaviktoriinil Kobras I voorus

1. koht Tallinna Koolinoorte MV orienteerumises

Sofia Kõrs

9.c

3. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

Inga Morozov

9.c

10.–12. koht matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus

2. koht ühiskonnaõpetuse piirkonnavoorus

4. koht ühiskonnaõpetuse vabariiklikus voorus

Mattias Siilbek

9.c

2. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

4. koht informaatikaviktoriinil Kobras I voorus

Elis Siilbek

9.c

4. koht informaatikaviktoriinil Kobras I voorus

Asmus Soodla

9.c

92. koht matemaatikavõistlusel Känguru

9. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

16. koht füüsikaolümpiaadi vabariiklikus voorus

2. koht Eesti meistrivõistlustel väitlemises (võistkondlik)

Oskar Villem Tiidemann

9.c

4. koht informaatikaviktoriinil Kobras I voorus

47. koht matemaatikavõistlusel Känguru

2. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

7. koht füüsikaolümpiaadi vabariiklikus voorus

Siim Tiivel

9.c

4. koht informaatikaviktoriinil Kobras I voorus

3. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

8.–9. koht matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus

18.–20. koht matemaatikaolümpiaadi vabariiklikus voorus

10. koht matemaatikavõistlusel Känguru

5. koht Eesti koolinoorte 25. keemia lahtistel võistlustel

5. koht ja III järgu diplom füüsika lahtisel võistlusel

1. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

1. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

1. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

2. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

6. koht keemiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

9. koht füüsikaolümpiaadi vabariiklikus voorus

Mathias Robert Uibokant

9.c

54. koht matemaatikavõistlusel Känguru

2. koht Tallinna Koolinoorte MV males

Anna Katriin Iro

9.c

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 72 tundi

Annabel Alliksaar

G1 MAT-IN

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 10 x 100 m pendelteatejooksus

1. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel 4 x 100 m teatejooksus

Mark Heidmets

G1 MAT-IN

3. koht Nutispordi piirkonnafinaalis

6. koht Nutispordi vabariiklikus finaalis

1. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel 100 m jooksus

1. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel 4 x 100 m teatejooksus

Taavi Kass

G1 MAT-IN

2. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

Kevin Kliimask

G1 MAT-IN

silmapaistev IT-õpilane

Anna Celine Kraus

G1 MAT-IN

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 101 tundi

1. koht ülelinnalisel Igor Severjanini luuletuste lugemise konkursil

Emma Kutman

G1 MAT-IN

3. koht Tallinna Koolinoorte MV teatesuusatamises

Liisa Lekko

G1 MAT-IN

15.–17. koht lingvistikaolümpiaadi vabariiklikus voorus

Lars Tristan Lepik

G1 MAT-IN

Esinemine telesaates Rakett 69

Sebastian Juhan Liiva

G1 MAT-IN

1. koht Tallinna inglise keele ainevõistlusel British Culture

Thor Kaspar Marvet

G1 MAT-IN

1. koht inglise keele olümpiaadi koolivoorus

Britt-Lauren Oltsmann

G1 MAT-IN

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 116 tundi

Kirke Paabo

G1 MAT-IN

2. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

Mark-Oliver Rahn

G1 MAT-IN

1. koht kõnevõistluse Public Speaking koolivoorus

Iris Rebane

G1 MAT-IN

3. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

Diana Ross

G1 MAT-IN

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 10 x 100 m pendelteatejooksus

Markus Soodla

G1 MAT-IN

3.–4. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

Hanna Mia Sooman

G1 MAT-IN

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 10 x 100 m pendelteatejooksus

Henri Johan Suurorg

G1 MAT-IN

1.–2. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

Karl Joonas Terasmaa

G1 MAT-IN

3. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

Maria Tõnisberg

G1 MAT-IN

90. koht matemaatikavõistlusel Känguru

Moekonkurss “Kuldlõige 2019” korraldaja

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 172 tundi

Marianne Allas

G1 PR-IN

2. koht emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus

2. koht emakeeleolümpiaadi vabariiklikus voorus

1.–2. koht Tallinna linnuviktoriinil

“Aastaraamat 2018/2019” peatoimetaja

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 236 tundi

2. koht piirkondlikul looduse tundmise võistlusel

Johanna Heinsoo

G1 PR-IN

1.–2. koht Tallinna linnuviktoriinil

Chris Matsiselts

G1 PR-IN

3. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel kuulitõukes

Voldemar Jagomägi

G1 PR-IN

silmapaistev IT-õpilane

Kristi-Eliisa Kolli

G1 PR-IN

“Aastaraamat 2018/2019” peatoimetaja

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 205 tundi

Eva Maris Küngas

G1 PR-IN

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 177 tundi

Marek Lehiste

G1 PR-IN

2. koht Tallinna Koolinoorte MV korvpallis

Kristian Otlot

G1 PR-IN

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 4 x 800 m teatejooksus

1. koht Tallinna Koolinoorte MV murdmaajooksus

Brigitta Tamsar

G1 PR-IN

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 10 x 100 m pendelteatejooksus

3. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

3. koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel 100 m jooksus

2. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel 200 m jooksus

1. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel 4 x 100 m teatejooksus

Ralf Animägi

G1 RE-LO

4. koht informaatikaviktoriinil Kobras I voorus

Mait Filipozzi

G1 RE-LO

1. koht rahvusvahelisel Läänemere veebiviktoriinil

Richard Friedrichs

G1 RE-LO

1.–2. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

1.–3. koht matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus

8.–10. koht + III järgu auhind matemaatikaolümpiaadi vabarliiklikus voorus

32. koht matemaatikavõistlusel Känguru

1. koht keemias rahvusvahelisel reaalteaduste olümpiaadil

1. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

8. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

16.–17. koht keemiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

Sven Erko Jaroševitš

G1 RE-LO

4.koht füüsika ainevõistlusel Kajakas 10. klasside arvestuses

Johanna Maria Jõgisu

G1 RE-LO

2. koht Tallinna Koolinoorte MV murdmaajooksus

1.–2. koht Tallinna linnuviktoriinil

1. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

2. koht vabariiklikul linnuviktoriinil

5. koht vabariiklikul võistlusel Noored Euroopa metsades

2. koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel 800 m jooksus

2. koht piirkondlikul looduse tundmise võistlusel

Mihkel Jaas Karu

G1 RE-LO

6. koht informaatikaviktoriinil Kobras I voorus

3.–4. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

Mihkel Jaas Karu

G1 RE-LO

silmapaistev IT-õpilane

Calista Krass

G1 RE-LO

1.–2. koht Tallinna linnuviktoriinil

Esinemine telesaates Rakett 69

5. koht vabariiklikul võistlusel Noored Euroopa metsades

2. koht piirkondlikul looduse tundmise võistlusel

Linda Kuusik

G1 RE-LO

3. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

6. koht vabariiklikul maateaduste olümpiaadil

Kermo Kütsen

G1 RE-LO

4. koht informaatikaviktoriinil Kobras I voorus

38. koht matemaatikavõistlusel Känguru

Rico-Andreas Lepp

G1 RE-LO

3. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

1. koht rahvusvahelisel Läänemere veebiviktoriinil

Elle Isabel Lindpere

G1 RE-LO

1.–2. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

Lembitu Madiste

G1 RE-LO

1. koht rahvusvahelisel Läänemere veebiviktoriinil

Sten Kaarel Marvet

G1 RE-LO

1. koht rahvusvahelisel Läänemere veebiviktoriinil

Siim Nigul

G1 RE-LO

2. koht informaatikaviktoriinil Kobras I voorus

3. koht Tallinna Koolinoorte MV võistkondlikult sõudeergomeetril

Pauline Elisabeth Nurmoja

G1 RE-LO

3. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

Karl Oskar Pajus

G1 RE-LO

1.–2. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

1. koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel 400 m jooksus

1. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel 4 x 100 m teatejooksus

Maria Helene Tomberg

G1 RE-LO

3. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

1. koht rahvusvahelisel Läänemere veebiviktoriinil

Kristjan Murro

G1 RE-LO

2. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel 200 m jooksus

1. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel 4 x 100 m teatejooksus

Maria Aksiim

G1 RO

1. koht vabariiklikul rootsi keele ainevõistlusel

Astrid Kiili

G1 RO

2. koht piirkondlikul looduse tundmise võistlusel

Norman Muinasmaa

G1 RO

1. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel 4 x 100 m teatejooksus

Katariina Järve

G1 RO

3. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 145 tundi

Karmen Kikas

G1 RO

5.–8. koht vabariiklikul rootsi keele ainevõistlusel

Johanna Catarina Konsen

G1 RO

6. koht informaatikaviktoriinil Kobras I voorus

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 121 tundi

Andreas Koppa

G1 RO

1. koht Tallinna Koolinoorte MV suusatamises

3. koht Tallinna Koolinoorte MV võistkondlikult sõudeergomeetril

Rasmus Leinsalu

G1 RO

4. koht informaatikaviktoriinil Kobras I voorus

Karol-Liis Loik

G1 RO

1. koht vabariiklikul rootsi keele ainevõistlusel

Anna-Liisa Niinemets

G1 RO

6. koht informaatikaviktoriinil Kobras I voorus

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 101 tundi

Keijo-Johann Norden

G1 RO

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 147 tundi

Edith Helene Soosaar

G1 RO

5.–8. koht vabariiklikul rootsi keele ainevõistlusel

Rainer Talvik

G1 RO

silmapaistev IT-õpilane

Thor Erik Tikand

G1 RO

silmapaistev IT-õpilane

Madis Aasalo

G2 MAT-IN

6. koht informaatikaviktoriinil Kobras I voorus

Saskia Järv

G2 MAT-IN

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 133 tundi

Madleen Karu

G2 MAT-IN

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 10 x 100 m pendelteatejooksus

Kristjan Madis Kask

G2 MAT-IN

3.–4. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 153 tundi

Helen Käosaar

G2 MAT-IN

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 129 tundi

Karlotta Lainväe

G2 MAT-IN

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 143 tundi

Aleksander Ott Maripuu

G2 MAT-IN

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 230 tundi

Romi Neerot

G2 MAT-IN

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 10 x 100 m pendelteatejooksus

3. koht Tallinna Koolinoorte MV murdmaajooksus

1. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel 4 x 100 m teatejooksus

Markus Orav

G2 MAT-IN

6. koht informaatikaviktoriinil Kobras I voorus

3. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

Hanna Puusta

G2 MAT-IN

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 155 tundi

Joonas Rätsep

G2 MAT-IN

2. koht Tallinna Koolinoorte MV korvpallis

Reelika Sinisalu

G2 MAT-IN

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 540 tundi

Katariina Trööp

G2 MAT-IN

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 152 tundi

Stella Tukia

G2 MAT-IN

3. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

Triin Vaino

G2 MAT-IN

3. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 184 tundi

Talis Hillar Aulik

G2 PR-IN

2. koht Tallinna Koolinoorte MV korvpallis

Vanessa Kricere

G2 PR-IN

2. koht vabariiklikul prantsuse keele olümpiaadil (A-keel)

grand prix Baltimaade prantsuse keele olümpiaadil

Eva Margareeta Kört

G2 PR-IN

5. koht vabariiklikul prantsuse keele olümpiaadil (A keel)

4. koht Baltimaade prantsuse keele olümpiaadil

Jacqueline Elizabeth Lääne

G2 PR-IN

1. koht Tallinna inglise keele ainevõistlusel British Culture

1. koht vabariiklikul prantsuse keele olümpiaadil

2. koht Baltimaade prantsuse keele olümpiaadil

Anni-Liis Prangli

G2 PR-IN

1. koht vabariiklikul arvustuste võistlusel

Oskar Proos

G2 PR-IN

2. koht Tallinna Koolinoorte MV korvpallis

Karl Kevin Ruul

G2 PR-IN

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 4 x 800 m teatejooksus

3. koht Tallinna Koolinoorte MV võistkondlikult sõudeergomeetril

Maria Tähe

G2 PR-IN

2. koht kõnevõistluse Public Speaking koolivoorus

Hugo Vaarend

G2 PR-IN

2. koht Tallinna Koolinoorte MV korvpallis

Julia Freudenberg

G2 RE-LO

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 123 tundi

Tiago Golub

G2 RE-LO

5. koht informaatikaviktoriinil Kobras I voorus

1. koht võistlusel Spagetisild 2018

Võit telesaates “Rakett 69”

4.–6. koht üle-eestilisel insenerivõistlusel Enginaator

Karoliina Grauberg

G2 RE-LO

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 304 tundi

Erik Iida

G2 RE-LO

1. koht võistlusel Spagetisild 2018

Aleksander Kampus

G2 RE-LO

eripreemia Eesti parimate õpilasfirmade finaalis õpilasfirmaga KIFT wallets

Kristi Koitla

G2 RE-LO

5. koht informaatikaviktoriinil Kobras I voorus

2. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

1. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

Esinemine telesaates Rakett 69

6. koht keemiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

Eesti esindamine rahvusvahelisel Mendelejevi keemiaolümpiaadil Peterburis

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 124 tundi

Lauri Laaspere

G2 RE-LO

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 103 tundi

Allar Liivlaid

G2 RE-LO

1. koht lingvistikaolümpiaadi koolivoorus

2. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

2. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

1. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

1. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

5. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

3. koht füüsika ainevõistlusel Kajakas 11.klasside arvestuses

13. koht keemiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 99 tundi

Mia Maripuu

G2 RE-LO

3.–4. koht English College Open väitlusturniirilt

Katarin Mägi

G2 RE-LO

3. koht Tallinna Koolinoorte MV teatesuusatamises

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 97 tundi

Kerli Ojala

G2 RE-LO

3. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

Auris Prääm

G2 RE-LO

6. koht informaatikaviktoriinil Kobras I voorus

Silmapaistev IT-õpilane

Margaret Pullisaar

G2 RE-LO

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 132 tundi

Mathias Randrüüt

G2 RE-LO

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 92 tundi

eripreemia Eesti parimate õpilasfirmade finaalis õpilasfirmaga KIFT wallets

Artur Salumäe

G2 RE-LO

3.–4. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

2. koht füüsika ainevõistlusel Kajakas 11. klasside arvestuses

silmapaistev IT-õpilane

Karl Kristjan Sander

G2 RE-LO

2. koht Tallinna Koolinoorte MV korvpallis

Kristel Saul

G2 RE-LO

5. koht informaatikaviktoriinil Kobras I voorus

1. koht emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus

2. koht emakeeleolümpiaadi vabariiklikus voorus

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 179 tundi

Kristo Markus Soika

G2 RE-LO

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 106 tundi

Robin Suursaar

G2 RE-LO

silmapaistev IT-õpilane

Kristella Mariie Taimla

G2 RE-LO

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 111 tundi

Uko Rasmus Tiidemann

G2 RE-LO

1. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

3.–4. koht English College Open väitlusturniirilt

25. koht matemaatikavõistlusel Känguru

1. koht võistlusel Spagetisild 2018

4.–6. koht üle-eestilisel insenerivõistlusel Enginaator

Kerttu-Liis Viires

G2 RE-LO

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 100 tundi

Jürg Johannes Würtenberg

G2 RE-LO

2. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 95 tundi

Samuel Ehman

G2 RO

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 195 tundi

Eglyd Marion Hirv

G2 RO

3. koht Tallinna ja Harjumaa koolide teatrimälumängul

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 182 tundi

Kaspar Korjus

G2 RO

2. koht Tallinna Koolinoorte MV korvpallis

Getriin Kotsar

G2 RO

3. koht Tallinna ja Harjumaa koolide teatrimälumängul

Moekonkurss “Kuldlõige 2019” korraldaja

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 212 tundi

Karl-Sten Kõrgmaa

G2 RO

GAG õpilasesinduse president

Christiana Lainde

G2 RO

3. koht Tallinna ja Harjumaa koolide teatrimälumängul

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 97 tundi

3. koht ülelinnalisel Igor Severjanini luuletuste lugemise konkursil

Martin Leidsaar

G2 RO

2. koht Tallinna Koolinoorte MV korvpallis

Mirjam Lember

G2 RO

  1. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

9.–11. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

Gregor Lillemets

G2 RO

eripreemia Eesti parimate õpilasfirmade finaalis õpilasfirmaga KIFT wallets

Paula Maria Mengel

G2 RO

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 10 x 100 m pendelteatejooksus

3. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

Nele Novek

G2 RO

5.–8. koht vabariiklikul rootsi keele ainevõistlusel

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 98 tundi

Karoliine Olle

G2 RO

3. koht Tallinna Koolinoorte MV teatesuusatamises

3. koht Tallinna ja Harjumaa koolide teatrimälumängul

Maarja Reino

G2 RO

3. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

Marcus Kevin Rõuk

G2 RO

4. koht informaatikaviktoriinil Kobras I voorus

eripreemia Eesti parimate õpilasfirmade finaalis õpilasfirmaga KIFT wallets

Liisa Kai Siimut

G2 RO

1. koht inglise keele olümpiaadi koolivoorus

Annigrete Suimets

G2 RO

1. koht Tallinna Koolinoorte MV lauatennises

Jan Ulrich Sütt

G2 RO

1. koht vabariiklikul esseekonkursil

Ingebrit Vahe

G2 RO

5.–8. koht vabariiklikul rootsi keele ainevõistlusel

Mariel Mia Haug

12.a

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 156 tundi

       

Katharina Kala

12.a

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 110 tundi

Saara Kaldma

12.a

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 162 tundi

Gloria Krieger

12.a

eripreemia vabariiklikul teatriuurimuste konkursil

Betty Annette Laas

12.a

1. koht Eesti rahateaduste olümpiaadi üldarvestuses

Liisa Liik

12.a

6. koht vabariiklikul prantsuse keele olümpiaadil (B/C keel)

Lislotte Minejev

12.a

Moekonkurss “Kuldlõige” peakorraldaja

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 383 tundi

Hanna-Kai Reimand

12.a

11. koht vabariiklikul prantsuse keele olümpiaadil (A keel)

Taniel Saarevet

12.a

2. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel males

Sigrid Salundo

12.a

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 248 tundi

Igor Širai

12.a

6. koht vabariiklikul inglise keele olümpiaadil

1.–2. koht piirkondlikul inglise keele olümpiaadil

1. koht  Hardi Tiiduse nimelisel mälumängul “Uus Hõbe 2019”

1. koht korporatsioon Sakala mälumängul

1. koht Eesti Noorte Meistrivõistlustel mälumängus

1. koht GAG MÄLUmängul

Laura Maria Tõru

12.a

piire avardav tekstiloome ja koostöö Eesti Raadioga

12.–13. koht vabariiklikul prantsuse keele olümpiaadil (A keel)

Markus Vedler

12.a

1. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

2. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

Silver-Toomas Ant

12.b

1. koht keemias rahvusvahelisel reaalteaduste olümpiaadil

1. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

Karmen Juhkam

12.b

1. koht Tallinna kirjandusviktoriinil “(R)ajunoor”

Kadi Karro

12.b

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 235 tundi

Markus Keller

12.b

2. koht Tallinna Koolinoorte MV korvpallis

Ragnar Koplimaa

12.b

3. koht Tallinna Koolinoorte MV võistkondlikult sõudeergomeetril

Janet Murumets

12.b

13. koht lingvistikaolümpiaadi vabariiklikus voorus

1. koht Tallinna kirjandusviktoriinil “(R)ajunoor”

Kristi Ojala

12.b

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 10 x 100 m pendelteatejooksus

3. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 113 tundi

Tallinna Haridusameti tunnustus “Parim õppursportlane 2019”

Maarja Ann Ormisson

12.b

3. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

laureaaditiitel õpilasetlejate konkursi Tallinna eelvoorus

Eva Lotta Penjam

12.b

3. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

Mattias Pettai

12.b

3. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

Juhan Tiitus Raidal

12.b

1. koht füüsikas rahvusvahelisel reaalteaduste olümpiaadil

1. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

6. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

19. koht füüsikaolümpiaadi vabariiklikus voorus

Kristel Rjabov

12.b

1. koht Tallinna kirjandusviktoriinil “(R)ajunoor”

Karin Rohumaa

12.b

3. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

Helerin Roomet

12.b

6. koht Eesti koolinoorte 25. keemia lahtistel võistlustel

2. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

8. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

20.–21. koht keemiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

Kerttu Saadi

12.b

1. koht Pranglimise piirkondlikus finaalis neidude arvestuses

Teet Simson

12.b

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 4 x 800 m teatejooksus

2. koht Tallinna Koolinoorte meistrivõistlustel 800 m jooksus

Johanne Sinisalu

12.b

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 106 tundi

Karl Suurkaev

12.d

5. koht informaatikaviktoriinil Kobras I voorus

Tanel Truus

12.b

3. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

Johan Boeijkens

12.c

1.–2. koht Tallinna linnuviktoriinil

2. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

2. koht vabariiklikul linnuviktoriinil

5. koht vabariiklikul võistlusel Noored Euroopa metsades

2. koht piirkondlikul looduse tundmise võistlusel

Kristian Kirs

12.c

1. koht korporatsioon Sakala mälumängul

Eleriin Kuuskmäe

12.c

3. koht kõnevõistluse Public Speaking koolivoorus

Kerstin Lind

12.c

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 10 x 100 m pendelteatejooksus

Erik Mandel

12.c

2. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

10.–11. koht emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus

11.–13. koht ühiskonnaõpetuse vabariiklikus voorus

5.–8. koht vabariiklikul rootsi keele ainevõistlusel

4. koht Nutispordi vabariiklikus finaalis

1. koht  Hardi Tiiduse nimelisel mälumängul “Uus Hõbe 2019”

1. koht korporatsioon Sakala mälumängul

1. koht Eesti Noorte Meistrivõistlustel mälumängus

1. koht GAG MÄLUmängul

Katre Sofia Palm

12.c

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 10 x 100 m pendelteatejooksus

2. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel 100 m jooksus

1. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel kaugushüppes

1. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel 4 x 100 m teatejooksus

Martin Hendrik Pettai

12.c

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 104 tundi

Matthias Pärn

12.c

2. koht Tallinna Koolinoorte MV korvpallis

Aleksander Karl Simovart

12.c

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 4 x 800 m teatejooksus

2. koht ühiskonnaõpetuse piirkonnavoorus

5.–6. koht ühiskonnaõpetuse vabariiklikus voorus

2. koht inglise keele olümpiaadi koolivoorus

6.–7. koht inglise keele olümpiaadi piirkonnavoorus

5.–8. koht vabariiklikul rootsi keele ainevõistlusel

1. koht  Hardi Tiiduse nimelisel mälumängul “Uus Hõbe 2019”

1. koht Eesti Noorte Meistrivõistlustel mälumängus

1. koht GAG MÄLUmängul

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 145 tundi

Anu Kadri Uustalu

12.c

3. koht lingvistikaolümpiaadi koolivoorus

3. koht inglise keele olümpiaadi koolivoorus

6.–7. koht inglise keele olümpiaadi piirkonnavoorus

1. koht  Hardi Tiiduse nimelisel mälumängul “Uus Hõbe 2019”

1. koht korporatsioon Sakala mälumängul

1. koht Eesti Noorte Meistrivõistlustel mälumängus

1. koht GAG MÄLUmängul

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 169 tundi

Hardy Keller

12.c

3. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel odaviskes

Angelika Anette Antsmäe

12.d

1. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

78. koht matemaatikavõistlusel Känguru

3. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

10. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

15.–16. koht keemiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 90 tundi

Herman Armulik

12.d

1. koht inglise keele olümpiaadi koolivoorus

Brett Johannes Hankewitz

12.d

6. koht informaatikaviktoriinil Kobras I voorus

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 122 tundi

Aleks Roland Kappet

12.d

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 121 tundi

Liisgren Haike Lauringson

12.d

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 131 tundi

Ingmar Nõmmann

12.d

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 128 tundi

Hannamari Ots

12.d

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 105 tundi

Johanna-Maria Poell

12.d

9. koht emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus

Anna Martha Seer

12.d

1. koht Tallinna Koolinoorte MV sulgpallis

märkimisväärne hulk KHTT tunde – 333 tundi

Eino Tiirinen

12.d

2. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

Victoria Villig

12.d

3. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

Close Menu