ÜLESKUTSE GÜMNASISTIDELE - VABATAHTLIKUD PÄÄSTJAD

12.06.2018
Harjumaal Vikipalus põleb mets. Kokkuleppel Põhja Päästekeskusega, otsustasime, et GAG pakub abi. Moodustame GAG gümnasistidest vabatahtlike päästjate rühma.
Kutsun üles gümnasiste osalema vabatahtlikuna. Kõik, kes soovivad kaasa lüüa vabatahtlikuna, palun registreeruda koheselt SIIN: https://goo.gl/forms/DnTp9ZSr7I8R3MM22
 
Täna 12. juunil kell 15.00 koguneme GAG peamaja ette ja sõidame kustutustöödele. Kasutame koolibussi, kooli kaubikut jm võimalikku transporti. Õpilased, kellel on isikliku auto kasutamise võimalus, tulge igaks juhuks autodega ja olge valmis Vikipalusse ja tagasi sõitma (kokku ca 100 km). Täpsemad juhised ja kokkulepped kooli juures ning Vikipalus päästetööde juhiga.
TOIT: võtke kaasa enda tarbeks joogivesi, võileivad ja puuviljad.
RIIETUS: soovitatavalt paksu tallaga tugevad (säär)saapad. Tööriietuseks soovitatavalt presentmaterjalist tunked, püksid, jakk. Sobivad ka vanad teksad. Arvestama peab riiete tugeva määrdumisvõimaluse ja riknemisega.
 
OHUTUS on prioritreet. Osaleme päästetöödel vaid määral, mis peab silmas õpilastele absoluutset ohutust ja eakohasust. Edasine tegutsemine ja kaasamine selgub ja vajadusel formeerume uuesti ka järgnevatel päevadel. Jälgige infot.
 
Koolil on päästetöödel osalemise kogemus aastat 2006, kui GAG vabatahtlikud käisid mitmel päeval abiks Ida-Virumaa metsapõlengutel.
 
Kohtumiseni vabatahtlikega täna kell 15 kooli ees.
Hendrik Agur
Gustav Adolfi Gümnaasiumi direktor
GAG vabatahtlike juht
5077757
 
Infovahetus: info@gag.ee