Tunnustatud õpilased 2015/2016

19.05.2016

2015/2016. ÕPPEAASTA TUNNUSTATUD ÕPILASED

 

Mai Narva 10.a - Tallinna aasta noorsportlane 2015

Markus Rene Pae 12.b - Maxima Tulevikutalent 2015 laureaat teadustalendi kategoorias

Karl Reimand 10.d - T​allinna Kultuuritegija 2016

Frida Laigu 11.b - Tallinna Tegus Õpilane 2016, Teadussaate "Rakett 69" võitja 2016

Hendrik Mölder 12.b - Gustav Adolfi Sihtasutuse stipendiumi laureaat "Koolile olulisi teeneid osutanud õpilane 2016"

Alfred Georg Klamas 12.b - Gustav Adolfi Sihtasutuse stipendiumi laureaat "Parim õppur 2016"
 
Richard Ott Leitham 12.b - Gustav Adolfi Sihtasutuse stipendiumi laureaat "Parim kultuuritegelane 2016"
 
Henri Roos 11.b - Gustav Adolfi Sihtasutuse stipendiumi laureaat "Parim sportlane  2016"

 

 

Gustav Lamp 1.b

1. koht ja piirkonna meister Nuti-Mati matemaatika Tallinna piirkonna meistrivõistlustel

Richard Robert Rosenberg 1.b

2. koht Nuti-Mati matemaatika Tallinna piirkonna meistrivõistlustel

Annina Männiksaar 1.b

3. koht Nuti-Mati matemaatika Tallinna piirkonna meistrivõistlustel

Kahrut  Kiur Keskel 1.b

4. koht Nuti-Mati matemaatika Tallinna piirkonna meistrivõistlustel

Loviise Võigemast 2.a

1.koht vihikukonkuss"Minu uus vihik"

Kuldar Kaasik-Aaslav 2.a

70. koht vabariigis matemaatikavõistlusel "Känguru" pre-ekolieride klassis

Anna Grete Ilumets 2.b

Laulukarusselli Kesklinna vooru laureaat

Nicolas Sild 2.c

K. J. Petersoni luulekonkursi laureaat

Liis Truuverk 3.b

2. koht Nutispordi Tallinna meistrivõistlused (2.-3. klassid)

1.koht vihikukonkuss"Minu uus vihik"

1.koht üleriigilisel J.V.Mederi kvintettide konkursil

Mariann Lamp 3.b

1.koht vihikukonkuss"Minu uus vihik"

Kenneth Säde 3.b

1.koht üleriigilisel J.V.Mederi kvintettide konkursil

Timmu Kurm 3.b

1.koht üleriigilisel J.V.Mederi kvintettide konkursil

Lorete Müürsepp 3.b

1.koht üleriigilisel J.V.Mederi kvintettide konkursil

Iris Kristel Juurikas 3.b

1.koht üleriigilisel J.V.Mederi kvintettide konkursil

Sebastian Salumäe 3.b

Eripreemia omaloomingulise elektroonilise muusikapala eest HITSA üleriigilisel konkrsil “Maailmariik Eesti”

Karolin Riener 3.c

1. koht Nutispordi Tallinna meistrivõistlused (2.-3. klassid)

12. koht Nutispordi Eesti meistri- ja karikavõistlusel (2.-3. klassid)

Kim Dominick Karjus 3.c

3. koht Nutispordi Tallinna meistrivõistlused (2.-3. klassid)

Sten-Martin Kalle 4a

Matemaatikavõistlus  "Känguru" 1.  koht ekolieride  klassis vabariigis

Gabriela Maria Taylor 4.b

2. preemia Eesti õpilasleiutajate riiklikul konkursil

Eva Maria Krupp 4.b

1. koht Tähekese jubejuttude võistlusel

Nikita Brezgin 4.b

2. koht vabariiklikul mõttespordi olümpiaadil

Rasmus Talts 5.a

1. koht sügisesel vabariiklikul matemaatikavõistlusel "PlussMiinus"

1. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

6. koht matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus

1. koht kevadisel vabariiklikul matemaatikavõistlusel "PlussMiinus"

10. koht piirkondlikul Pranglimise finaalvõistlusel 4.-6. klasside arvestuses

10. koht vabariiklikul Pranglimise meistrivõistlusel 4.-6. klasside arvestuses

33. koht matemaatikavõistlusel "Känguru"

2. koht piirkondlikul natemaatikavõistlusel "Nutisport"

Luise Lee Paldrok 5.a

3. koht piirkondlikul nuputamisülesannete lahendamise võistlusel Sudoku arvestuses

Mari-Liis Maas 5.a

3. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

Sandra Tammiste 5.a        

3. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

Claudia Olev 5.a

parima ulmeloo autor piirkondlikul 5.-6. klasside loovkirjutamise võistlusel

Emil Laanemets 5.a

3. koht Tallinna Koolinoorte MV males

2. koht Eesti koolide MV males

Johanna Elizabeth Ader 5.b

2. koht üleriigilisel J.V.Mederi kvintettide konkursil

Eripreemia pillikonkurss-festivalil “Igal ühel oma pill”

Ekke Rainer Arndt 5.b

2. koht üleriigilisel J.V.Mederi kvintettide konkursil

Eripreemia pillikonkurss-festivalil “Igal ühel oma pill”

Bruno Filipozzi 5.b

3. koht piirkondlikul matemaatikavõistlusel "Nuputa" 5.-6. klasside arvestuses

9. koht vabariiklikul matemaatikavõistlusel "Nuputa" 5.-6. klasside arvestuses

Greta Liisa Ilus 5.b

2. koht maakondlikul lauluvõistlusel Volüüm 16

3. koht vabariiklikul Alo Mattiseni vokaalansamblite konkursil

Loretta Kaart 5.b

1. koht piirkondlikul matemaatikavõistlusel "Nutisport"

Aliise Kadarik 5.b

2. koht maakondlikul lauluvõistlusel Volüüm 16

Anna Milena Linder 5.b

3. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

3. koht piirkondlikul matemaatikavõistlusel "Nutisport"

Margaret Oll 5.b

2. koht üleriigilisel J.V.Mederi kvintettide konkursil

Eripreemia pillikonkurss-festivalil “Igal ühel oma pill”

Sander Paenurm 5.b

1.-2. koht HITSA IKT ja bioloogiaprojektis

Henri Paul 5.b

3. koht üleriigilisel Alo Mattiiseni vokaalansamblite konkursil

2. koht vokaalansamblite konkursil "Volüüm"

Marta Põld 5.b

3. koht üleriigilisel Alo Mattiiseni vokaalansamblite konkursil

2. koht vokaalansamblite konkursil "Volüüm"

Nora Reinsalu 5.b

3. koht üleriigilisel Alo Mattiiseni vokaalansamblite konkursil

2. koht vokaalansamblite konkursil "Volüüm"

2. koht üleriigilisel J.V.Mederi kvintettide konkursil

Eripreemia pillikonkurss-festivalil “Igal ühel oma pill”

Elisabeth Samma 5.b

5. koht kevadisel vabariiklikult matemaatikavõistlusel "PlussMiinus"

Ron Jonathan Singson 5.b

3. koht üleriigilisel Alo Mattiiseni vokaalansamblite konkursil

2. koht vokaalansamblite konkursil "Volüüm"

Maria Säkki 5.b

3. koht üleriigilisel Alo Mattiiseni vokaalansamblite konkursil

2. koht vokaalansamblite konkursil "Volüüm"

Gregor Harry Tuul 5.b

3. koht piirkondlikul matemaatikavõistlusel "Nuputa" 5.-6. klasside arvestuses

2. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

7. koht matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus

9. koht vabariiklikul matemaatikavõistlusel "Nuputa" 5.-6. klasside arvestuses

Sandra Sirk 6.a

1. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

Freja Main Karolina Torstenberg 6.a

3. preemia Eesti õpilasleiutajate riiklikul konkursil

Ramon Saluveer 6.a

3. preemia Eesti õpilasleiutajate riiklikul konkursil

Liisa Pesti 6.a

3. preemia Eesti õpilasleiutajate riiklikul konkursil

Iti Joost 6.a

2. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

Lauren Saimre 6.a

3. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

1. koht Kesklinna koolide 6.-7. klasside ujumises

Kevin Kaldalu 6.b

3. preemia Eesti õpilasleiutajate riiklikul konkursil

Leana Jete Korb 6.b

3. preemia Eesti õpilasleiutajate riiklikul konkursil

3. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

7.-8. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

3. koht piirkondlikul matemaatikavõistlusel "Nuputa" 5.-6. klasside arvestuses

1. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

2. koht matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus

9. koht vabariiklikul matemaatikavõistlusel "Nuputa" 5.-6. klasside arvestuses

1. koht Tallinna Koolinoorte MV orienteerumises

Triinu Luts 6.b

2. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

1. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

9. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

91. koht matemaatikavõistlusel "Känguru"

3.-4.  koht ajalooolümpiaadi piirkonnavoorus

Haldja Hermaküla 6.b

3. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

2. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

Ralf Joosep Kask 6.b

3. koht piirkondlikul matemaatikavõistlusel "Nuputa" 5.-6. klasside arvestuses

9. koht vabariiklikul matemaatikavõistlusel "Nuputa" 5.-6. klasside arvestuses

Karl Mattias Arulepp 6.b

3. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

Aurelia Kuum 6.b

36. koht matemaatikavõistlusel "Känguru"

Harmo-Ron Kallaste 6.b

2. koht üleriigilisel J.V.Mederi kvintettide konkursil

Eripreemia pillikonkurss-festivalil “Igal ühel oma pill”

pillikonkurss-festivali "Igal ühel oma pill" laureaat tšellokvinteti koosseisus

Janar Leppikson 6.b

Esinemine "Võrgustik võrgutab" seminaril ettekandega "Kellele, milleks ning missugust õppematerjali vaja on?"

Sofia Marlene Haug 7.a

3. koht Tallinna linnuviktoriinil

2.-3. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

1. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

2. koht loodusteaduste olümpiaadi koolivoorus

4. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

3. koht loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoorus

3. koht üle-eestilisel linnuviktoriinil

6. koht bioloogiaolümpiaadi lõppvoorus põhikooli arvestuses

3. koht piirkondlikul loodushariduse päeval toimunud looduse tundmise võistlusel

Marianne Allas 7.a

6.-7. koht emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus

3.-4. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

Johanna Heinsoo 7.a

8.-11. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

Kristjan Murro 7.a

3. koht piirkondlikul loodushariduse päeval toimunud looduse tundmise võistlusel

Siim Nigul 7.b

3. koht Tallinna ja Harjumaa keskkonnaviktoriinil

1. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

Johanna Catarina Konsen 7.b

3. koht Tallinna ja Harjumaa keskkonnaviktoriinil

Johanna Maria Jõgisu 7.b

3. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

3. koht Tallinna linnuviktoriinil

1. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

3. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

1. koht Kesklinna koolide 6.-7. klasside ujumises

3. koht üle-eestilisel linnuviktoriinil

3. koht piirkondlikul loodushariduse päeval toimunud looduse tundmise võistlusel

Kärt Keek 7.b

3. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

1. koht Kesklinna koolide 6.-7. klasside ujumises

Hanna Mia Sooman 7.b

3. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

1. koht Kesklinna koolide 6.-7. klasside ujumises

Tristan Saupõld 7.c

3. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

3. koht Tallinna ja Harjumaa keskkonnaviktoriinil

1. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

5. koht geograafiaolümpiaadi piirkonnavoorus

Karl-Oskar Pajus 7.c

3. koht Tallinna ja Harjumaa keskkonnaviktoriinil

3. koht loodusteaduste olümpiaadi koolivoorus

Liisa Lekko 7.c

2. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

1. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

6. koht matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus

3. koht piirkondlikul matemaatikavõistlusel "Nuputa" 7. klasside arvestuses

38. koht matemaatikavõistlusel "Känguru"

Hannah Kurm 7.c

2.-3. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

2. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

1. koht loodusteaduste olümpiaadi koolivoorus

Susanna Kukke 7.c

2. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

Alina Maria Viik 7.c

3. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

3. koht piirkondlikul matemaatikavõistlusel "Nuputa" 7. klasside arvestuses

Anna-Liisa Niinemets 7.c

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 104 tundi

Lisandra Leetmaa 7.c

3.-5. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

Grete-Marleen Kongo 7.c

3.-5. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

1. koht Kesklinna koolide 6.-7. klasside ujumises

Pauliine Põldmaa 7.c

9. koht emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus

Diana Ross 7.c

3. koht piirkondlikul matemaatikavõistlusel "Nuputa" 7. klasside arvestuses

Andreas Koppa 7.c

1. koht Kesklinna koolide 6.-7. klasside suusatamises

3. koht Tallinna Koolinoorte MV suusatamises

Mait Filipozzi 7.c

1. koht Kesklinna koolide 6.-7. klasside kaugushüppes

Mark Heidmets 7.c

2. koht Kesklinna koolide 6.-7. klasside 60m jooksus

Patrick Saar 8.a

1. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

3. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

Vanessa Kricere 8.a

3. koht Tallinna linnuviktoriinil

3. koht prantsuse keele olümpiaadi piirkonnavoorus

4. koht prantsuse keele olümpiaadi vabariiklikus voorus (A-võõrkeel)

Jacqueline Elizabeth Lääne 8.a

3. koht Tallinna linnuviktoriinil

2. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

3. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

Arthur Manitski 8.a

2. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

Andres Alliksaar 8.b

Viinud läbi videokoolitusi õpetajatele

Kärt Kaasik-Aaslav 8.b

Esinemine "Võrgustik võrgutab" seminaril ettekandega "Kellele, milleks ning missugust õppematerjali vaja on?"

Egerd Enok 8.b

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 60 tundi

Mari-Ann Kornak 8.b

2. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

Sem Karlos Kolk 8.b

Viinud läbi videokoolitusi õpetajatele

Gregor Lillemets 8.b

Viinud läbi videokoolitusi õpetajatel

Maarja Reino 8.b

1. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

Aleksander Ott Maripuu 8.b

1. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus -61 tundi

Elis Hetty Leppik 8.b

laureaaditiitel K. J. Petersonile pühendatud luulekonkursil

Esinemine "Võrgustik võrgutab" seminaril ettekandega "Kellele, milleks ning missugust õppematerjali vaja on?"

Hendry Ollin 8.b

5.-6. koht üle-eestilisel linnuviktoriinil

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 61 tundi

Jaagup Tuisk 8.b

Viinud läbi videokoolitusi õpetajatele

Katarin Mägi 8.c

3. koht vabariiklikul koolinoorte arhitektuurikonkursil "Minu unistuste koolihoov"

3. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

1. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

Tuuli Tiivel 8.c

1. koht Tallinna XVI keemiaviktoriini I voorus

6. koht üleriigilisel keemiaviktoriinil "Kolb"

1. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

2. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

4. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

3.-4. koht matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus

1. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

7. koht Tallinna VI keemiaviktoriinil

3. koht loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoorus

13. koht füüsikaolümpiaadi lõppvoorus

15. koht keemiaolümpiaadi üleriigilises lõppvoorus

Uko Rasmus Tiidemann 8.c

1. koht piirkondlikul Tallinn-Schwerin matemaatikaolümpiaadil

3. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

5. koht matemaatikavõistlusel "Känguru"

Kätriin Helena Huttunen 8.c

1. koht vabariiklikul GIS-päeva kaardivõistlusel

3. koht loodusteaduste olümpiaadi koolivoorus

6. koht piirkondlikul muusikaolümpiaadil

Ralf Stiven Viru 8.c

3. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

Karl Kristjan Sander 8.c

3. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

Johan Valdemar Leoste 8.c

6. koht üleriigilisel keemiaviktoriinil "Kolb"

Tiago Golub 8.c

6. koht üleriigilisel keemiaviktoriinil "Kolb"

2. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

5. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

Kristel Rjabov 8.c

3. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

19. koht Eesti koolinoorte 26. füüsika lahtisel võistlusel

Astra Ilsjan 8.c

16. koht Eesti koolinoorte 26. füüsika lahtisel võistlusel

5.-6. koht emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus

Triinu Vaino 8.c

1. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

1. koht loodusteaduste olümpiaadi koolivoorus

9. koht loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoorus

Kristel Saul 8.c

3. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

10.-11. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

Maria Helene Tomberg 8.c

1. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

9. koht ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoorus

Aleksander Kampus 8.c

1. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

Kertu Jõgi 8.c

3. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

Mari-Ann Kornak 8.c

2. koht loodusteaduste olümpiaadi koolivoorus

Karl Vilhelm Valter 8.c

6. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

14. koht füüsikaolümpiaadi lõppvoorus

5. koht loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoorus

Esinemine "Võrgustik võrgutab" seminaril ettekandega "Mida 3D-printeri kasutamine õpilastele annab?"

Viinud läbi 3D modelleerimise ja printimise koolitusi õpetajatele

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 42,75 tundi

Mathias Randrüüt 8.c

10. koht loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoorus

Raoul Aho Leitham 8.c

5.-6. koht üle-eestilisel linnuviktoriinil

Henri Perk 9.a

3. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

Franz Malmsten 9.a

3. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

3. koht Tallinna Koolinoorte MV kaugushüppes

Markus Vedler 9.a

1. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

7. koht prantsuse keele olümpiaadi vabariiklikus voorus (A-võõrkeel)

Anita Elina Mürisep 9.a

5.-8. koht piirkondlikul prantsuse keele olümpiaadil

6. koht prantsuse keele olümpiaadi vabariiklikus voorus (A-võõrkeel)

Karl Suurkaev 9.a

3. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

Eero Ääremaa 9.a

1. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

2. koht võistkondlikult Tallinna Koolinoorte MV sõudeergomeetril

Rebecca Tamm 9.a

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 46 tundi

Taniel Tokar 9.a

3. koht Tallinna Koolinoorte MV males

2. koht Eesti koolide MV males

Kaarel Rumberg 9.b

3. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

2. koht võistkondlikult Tallinna Koolinoorte MV sõudeergomeetril

Mihkel Viinalass 9.b

3. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

Gunnar Salumäe 9.b

3. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

Kristen Lapa 9.b

3. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

Johan Boeijkens 9.b

3. koht Tallinna linnuviktoriinil

2. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

5.-6. koht üle-eestilisel linnuviktoriini

3. koht piirkondlikul loodushariduse päeval toimunud looduse tundmise võistlusel

Jakob Toomsalu 9.b

3. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

5.  koht vabariiklikul prantsuse keele olümpiaadil (A-võõrkeel)

Silver-Toomas Ant 9.c

1. koht Tallinna XVI keemiaviktoriini I voorus

1. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

4. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

7. koht Tallinna VI keemiaviktoriinil

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 78,5 tundi

5. koht keemiaolümpiaadi üleriigilises lõppvoorus

1. koht loodusteaduste ainevõistlusel ʺMesimummʺ

Triinu Prants 9.c

1. koht Tallinna XVI keemiaviktoriini I voorus

3. koht üleriigilisel keemiaviktoriinil "Kolb"

2. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

7. koht Tallinna VI keemiaviktoriinil

18. koht keemiaolümpiaadi üleriigilises lõppvoorus

1. koht loodusteaduste ainevõistlusel ʺMesimummʺ

Arthur Herman Entsik 9.c

2. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

2. koht võistkondlikult Tallinna Koolinoorte MV sõudeergomeetril

Mathilda Viigimäe 9.c

3. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

Sarah Marta Veskimägi 9.c

3. koht üleriigilisel keemiaviktoriinil "Kolb"

1. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

7.-8. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

Aurora Mikk 9.c

3. koht üleriigilisel keemiaviktoriinil "Kolb"

11. koht Eesti koolinoorte 26. füüsika lahtisel võistlusel

7.-8. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

2. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

5. koht füüsikaolümpiaadi lõppvoorus

3. koht üle-eestilisel linnuviktoriinil

1. koht loodusteaduste ainevõistlusel ʺMesimummʺ

3. koht piirkondlikul loodushariduse päeval toimunud looduse tundmise võistlusel

Helen Käosaar 9.c

3. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

Helerin Roomet 9.c

10. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

19. koht keemiaolümpiaadi üleriigilises lõppvoorus

Karl Aleksander Leoste 9.c

1. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

Karmen Juhkam 9.c

1. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

9. koht ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoorus

Katarina Kordemets 9.c

2. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

3. koht ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoorus

Marie Heleen Kappet 9.c

3. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

Triinu Malv 9.c

2. koht emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus

Eva Lotta Penjam 9.c

9.-10. koht matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus

3. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

1. koht loodusteaduste ainevõistlusel ʺMesimummʺ

Ragnar Koplimaa 9.c

1. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

2. koht võistkondlikult Tallinna Koolinoorte MV sõudeergomeetril

Kerttu Saadi 9.c

3. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

7. koht piirkondlikul Pranglimise finaalvõistlusel 7.-12. klasside neidude arvestuses

8. koht vabariiklikul Pranglimise meistrivõistlusel 7.-12. klasside neidude arvestuses

Kadi Karro 9.c

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus  - 86 tundi

Tanel Laane 10.a

1. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

Erik Herbert Lõhmus 10.a

3.-4. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

Samuel Rüsse 10.a

3. koht lingvistikaolümpiaadi koolivoorus

12. - 13.  koht vabariiklikul prantsuse keele olümpiaadil (A-võõrkeel)

Eero Sild 10.a

2. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

Emilia Vaher 10.a

3. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

Diana Vederik 10.a

2. koht Tallinna linnuviktoriinil

2.-3. koht piirkondlikul loodushariduse päeval toimunud looduse tundmise võistlusel

12. - 13.  koht vabariiklikul prantsuse keele olümpiaadil (A-võõrkeel)

Mai Narva 10.a

3. koht Tallinna Koolinoorte MV males

2. koht Eesti koolide MV males

Hanna-Kai Reimand 10.a

3. koht Tallinna Koolinoorte MV males

Erwin Liebert 10.a

3. koht Tallinna Koolinoorte MV males

2. koht Eesti koolide MV males

Markus Kiil 10.a

3. koht Tallinna Koolinoorte MV saalihokis

Kersti Nurm 10.a

GAG laulukonkursi Hõbehääl korraldaja

Kaja Silva Aulik 10.a

GAG aastaraamatu koostaja

GAG õpilasesiduse töö juhtimine

Kooliliehe Ausõna toimetaja

Margaret Mäses 10.a

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 48 tundi

Berit Kivisaar 10.a  
 
3. koht Tallinna Koolinoorte MV 4x100 m teatejooksus

Melissa Maria Akkel 10.b

3. koht Tallinna Koolinoorte MV murdmaajooksus

1. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

2. koht võistkondlikult Tallinna Koolinoorte MV sõudeergomeetril

3. koht Tallinna Koolinoorte MV 4x100 m teatejooksus

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 800 m jooksus

Gert Haalen 10.b

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 10x100 m teatejooksus

3. koht Tallinna Koolinoorte MV võrkpallis

Deili Kaju 10.b

2. koht Tallinna linnuviktoriinil

3. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

Annabel Carina Katalsepp 10.b

2. koht Tallinna linnuviktoriinil

3. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

9.-10. koht emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus

Nikita Leo 10.b

3. koht ja II järgu diplom vabariiklikul sügisesel matemaatika lahtisel võistlusel

4. koht Tallinna XVI keemiaviktoriini I voorus

1. koht matemaatikas 28. rahvusvahelisel reaalainete olümpiaadil Riia-Vilnius-Tallinn-Helsingi-Västerås-St. Peterburg

18. koht Eesti koolinoorte 22. keemia lahtisel võistlusel

1. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

5. koht ja III järgu diplom vabariiklikul talvisel matemaatika lahtisel võistlusel

1. koht matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus

9.-10. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

12. koht vabariiklikul matemaatikaolümpiaadil

36. koht matemaatikavõistlusel "Känguru"

Sander Metsküla 10.b

2. koht üleriigilisel keemiaviktoriinil "Kolb"

45. koht matemaatikavõistlusel "Känguru"

Ariina Mürkhain 10.b

3. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

Oliver Paberits 10.b

4. koht Tallinna XVI keemiaviktoriini I voorus

1. koht  keemias  28. rahvusvahelisel reaalainete olümpiaadil Riia-Vilnius-Tallinn-Helsingi-Västerås-St. Peterburg

2. koht üleriigilisel keemiaviktoriinil "Kolb"

1. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

2. koht Eesti koolinoorte 22. keemia lahtisel võistlusel

15. koht Eesti koolinoorte 26. füüsika lahtisel võistlusel

2. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

2. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

6. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

3. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

3. koht Tallinna VI keemiaviktoriinil

9. koht keemiaolümpiaadi üleriigilises lõppvoorus

2.-3. koht piirkondlikul loodushariduse päeval toimunud looduse tundmise võistlusel

Mirjam Reino 10.b

2. koht Tallinna linnuviktoriinil

1. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

5.-6. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

2.-3. koht piirkondlikul loodushariduse päeval toimunud looduse tundmise võistlusel

Roland Uuspalu 10.b

8. koht  füüsikas 28. rahvusvahelisel reaalainete olümpiaadil Riia-Vilnius-Tallinn-Helsingi-Västerås-St. Peterburg

2. koht üleriigilisel keemiaviktoriinil "Kolb"

Monika Varter 10.b

3. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

Hans Oskar Aaviksoo 10.b

3. koht Tallinna Koolinoorte MV võrkpallis

3. koht Tallinna Koolinoorte MV saalihokis

Taso Toomik 10.b

3. koht Tallinna Koolinoorte MV võrkpallis

Karl-Oscar Piipuu 10.b

1. koht võistkondlikult Tallinna Koolinoorte MV sõudeergomeetril

Merili Laur 10.b

Koolisündmuste jäädvustaja/fotograaf

Martin Kiik 10.b

15. koht keemiaolümpiaadi üleriigilises lõppvoorus

Astrid Elken 10.b

2.-3. koht piirkondlikul loodushariduse päeval toimunud looduse tundmise võistlusel

Laura Karilaid 10.b

3. koht Tallinna Koolinoorte MV 4x100 m teatejooksus

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 400 m jooksus

Mark Genrich Geller 10.c

1. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

Liis Jälle 10.c

3. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

Rasmus Kurušev 10.c

1. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

Kristen Niilop 10.c

1. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

3. koht Tallinna Koolinoorte MV võrkpallis

Piia-Liis Ojasaar 10.c

3. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

Triinu Roosna 10.c

3. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

Laura Schifrin 10.c

3. koht emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus

4. koht vabariiklikul emakeeleolümpiaadil

Marta Vunš 10.c

3. koht vabariiklikul esseekonkursil "Kas ja kuidas saab pagulasest eestlane?"

Alfred Kalm 10.c

3. koht Tallinna Koolinoorte MV saalihokis

Kaur Kadak 10.c

3. koht Tallinna Koolinoorte MV saalihokis

Sigrid Topper 10.c

5.-7. koht vabariiklikul rootsi keele ainevõistlusel

Cornelia Tšaplõgin 10.c

5.-7. koht vabariiklikul rootsi keele ainevõistlusel

Jürgen Leppsalu 10.d

1. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

Marilin Moor 10.d

3. koht  füüsikas 28. rahvusvahelisel reaalainete olümpiaadil Riia-Vilnius-Tallinn-Helsingi-Västerås-St. Peterburg

2. koht 10.-11. klasside Tallinna inglise keele ainevõistlusel

2. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

10. koht ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoorus

Robin Nool 10.d

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 10x100 m teatejooksus

1. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

3. koht Tallinna Koolinoorte MV 400 m jooksus

1. koht Tallinna Koolinoorte MV teivashüppes

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 4x100 m teatejooksus

Sofia Pribludnaja 10.d

1. koht majandusolümpiaadi koolivoorus

9.-11. koht majandusolümpiaadi piirkonnavoorus

Marianne Purru 10.d

3. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

Karl Reimand 10.d

5. koht  keemias  28. rahvusvahelisel reaalainete olümpiaadil Riia-Vilnius-Tallinn-Helsingi-Västerås-St. Peterburg

eripreemia vabariiklikul GIS-päeva kaardivõistlusel

3. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

6. koht emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus

38. koht matemaatikavõistlusel "Känguru"

5. koht vabariiklikul matemaatikavõistlusel "Nutisport"

Tallinna Kultuuritegija lauereaat 2016

Anneliis Saarend 10.d

3. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

Paul Schilfrin 10.d

1. koht lingvistikaolümpiaadi koolivoorus

Simona Liis Seppi 10.d

2. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

Harald Suurorg 10.d

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 10x100 m teatejooksus

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 100 m jooksus

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 200 m jooksus

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 4x100 m teatejooksus

Risto Tõldsep 10.d

1. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

Henry Gerhard Uriko 10.d

1. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

Jakob Viiret 10.d

2. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

Siim Mõtshärg 10.d

3. koht Tallinna Koolinoorte MV võrkpallis

Siim Melles 10.d

3. koht Tallinna Koolinoorte MV võrkpallis

Teodor Hirvoja 10.d

56. koht matemaatikavõistlusel "Känguru"

Arko Gert Tuisk 10.d

3. koht Tallinna Koolinoorte MV võrkpallis

3. koht Tallinna Koolinoorte MV saalihokis

Sandra Piho 10.d

3. koht piirkondlikul Igor Severjanini ja hõbedase ajastu luulekonkurssil

Elina Salumäe 11.a

5. koht piirkondlikul muusikaolümpiaadil

hõbediplom vabariiklikul muusikaolümpiaadil

eripreemia omaloomingulise pala eest vabariiklikul muusikaolümpiaadil

Eliis Tischler 11.a

9.-11. koht piirkondlikul prantsuse keele olümpiaadil

11. koht vabariiklikul prantsuse keele olümpiaadil (A-võõrkeel)

Mark Joonas Toomsalu 11.a

5. koht piirkondlikul prantsuse keele olümpiaadil

1. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

Anita Kodanik 11.a

4.-5. koht piirkondlikul vene keele olümpiaadil

Getlin Vain 11.a

GAG moekonkursi Kuldlõige korraldaja

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus – 360

Rebecca Christal Õunap 11.a

GAG moekonkursi Kuldlõige korraldaja

Kooliliehe Ausõna toimetaja

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus – 105

Dan Maapalu 11.a

Kooliürituste korraldaja

Kristo Lippur 11.a

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 50 tundi

Gerli Parve 11.a

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 81 tundi

Erich Siff 11.a

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 53 tundi

Grete Rahi 11.a

4.-6. koht piirkondlikul prantsuse keele olümpiaadil (B/C võõrkeelena)

3. koht prantsuse keele olümpiaadi vabariiklikus voorus (B/C-võõrkeel)

Riine Heinsalu 11.b

3. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

3. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

Alfred Kruusoja 11.b

6. koht  füüsikas 28. rahvusvahelisel reaalainete olümpiaadil Riia-Vilnius-Tallinn-Helsingi-Västerås-St. Peterburg

Elen Laaneväli 11.b

2. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

3. koht Tallinna Koolinoorte MV lauatennises

Elis Laasik 11.b

1. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

Frida Laigu 11.b

Teadusvõistluse Rakett69 võitja

2. koht matemaatikas 28. rahvusvahelisel reaalainete olümpiaadil Riia-Vilnius-Tallinn-Helsingi-Västerås-St. Peterburg

6. koht üleriigilisel keemiaviktoriinil "Kolb"

2. koht 10.-11. klasside Tallinna inglise keele ainevõistlusel

1. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

3. koht Eesti koolinoorte 26. füüsika lahtisel võistlusel

1. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

1. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

3. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

1. koht emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus

9. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

3. koht Tallinna VI keemiaviktoriinil

10. koht vabariiklikul emakeeleolümpiaadil

13. koht vabariiklikul matemaatikaolümpiaadil

14. koht füüsikaolümpiaadi lõppvoorus

10. koht lingvistikaolümpiaadi vabariiklikus voorus

12. koht keemiaolümpiaadi üleriigilises lõppvoorus

2.-3. koht piirkondlikul loodushariduse päeval toimunud looduse tundmise võistlusel

Laura Birgit Luitva 11.b

3. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

Julius Nurmoja 11.b

7. koht  füüsikas 28. rahvusvahelisel reaalainete olümpiaadil Riia-Vilnius-Tallinn-Helsingi-Västerås-St. Peterburg

Gregor Nõges 11.b

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 10x100 m teatejooksus

2. koht majandusolümpiaadi koolivoorus

Kristen Oliver Rattasepp 11.b

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 10x100 m teatejooksus

Signe Rebassoo 11.b

6. koht üleriigilisel keemiaviktoriinil "Kolb"

3. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

Karl Reispass 11.b

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 10x100 m teatejooksus

1. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

1. koht Tallinna Koolinoorte MV kolmikhüppes

Henri Roos 11.b

1. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

3. koht Tallinna Koolinoorte MV teatesuusatamises

3. koht Tallinna Koolinoorte MV saalihokis

1. koht võistkondlikult Tallinna Koolinoorte MV sõudeergomeetril

9. koht piirkondlikul Pranglimise finaalvõistlusel 7.-12. klasside noormeeste arvestuses

5. koht vabariiklikul Pranglimise meistrivõistlusel 7.-12. klasside noormeeste arvestuses

3. koht vabariiklikul matemaatikavõistlusel "Nutisport"

Harriet Tooming 11.b

3. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

Killu-Smilla Palk 11.b

3. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

Annika Teska 11.b klass     
3. koht Tallinna Koolinoorte MV 4x100 m teatejooksus
1. koht Tallinna Koolinoorte MV kõrgushüppes

Iris Aunap 11.c

3. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

Laura Jaansen 11.c

3. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

Kooliürituste korraldaja

Johanna Maria Kaleininkas 11.c

3. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

Martin Käos 11.c

1. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

Marten Niilop 11.c

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 10x100 m teatejooksus

1. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

3. koht Tallinna Koolinoorte MV võrkpallis

Joonas Särglep 11.c

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 10x100 m teatejooksus

Henri Ahtiäinen 11.c

3. koht Tallinna Koolinoorte MV teatesuusatamises

1. koht võistkondlikult Tallinna Koolinoorte MV sõudeergomeetril

Otto-Valter Väinaste 11.c

3. koht Tallinna Koolinoorte MV teatesuusatamises

Marietta Bauman 11.c

3.-4. koht  vabariiklikul rootsi keele ainevõistlusel

Anne-Mari Kukk 11.c

3.-4. koht vabariiklikul rootsi keele ainevõistlusel

Katarina Kaldoja 11.c

5.-7. koht vabariiklikul rootsi keele ainevõistlusel

Maarja-Helen Tamm 11.c

5.-7. koht vabariiklikul rootsi keele ainevõistlusel

Eger Tiitus 11.c

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 62 tundi

Anette Anslan 11.d

3. koht  keemias  28. rahvusvahelisel reaalainete olümpiaadil Riia-Vilnius-Tallinn-Helsingi-Västerås-St. Peterburg

6. koht üleriigilisel keemiaviktoriinil "Kolb"

2. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

20. koht Eesti koolinoorte 22. keemia lahtisel võistlusel

2. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

7. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

3. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

3. koht Tallinna VI keemiaviktoriinil

3. koht piirkondlikul matemaatikavõistlusel "Nutisport"

6. koht vabariiklikul matemaatikavõistlusel "Nutisport"

9. koht keemiaolümpiaadi üleriigilises lõppvoorus

2.-3. koht piirkondlikul loodushariduse päeval toimunud looduse tundmise võistlusel

Walter Armulik 11.d

1. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

Rael Kalda 11.d

3.-4. koht matemaatikas 28. rahvusvahelisel reaalainete olümpiaadil Riia-Vilnius-Tallinn-Helsingi-Västerås-St. Peterburg

15. koht füüsikaolümpiaadi lõppvoorus

3. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

2. koht võistkondlikult Tallinna Koolinoorte MV sõudeergomeetril

2.-3. koht piirkondlikul loodushariduse päeval toimunud looduse tundmise võistlusel

Inger-Adele Mägi 11.d

2.-3. koht piirkondlikul loodushariduse päeval toimunud looduse tundmise võistlusel

Kristiina Angela Kelder 11.d

7. koht  keemias  28. rahvusvahelisel reaalainete olümpiaadil Riia-Vilnius-Tallinn-Helsingi-Västerås-St. Peterburg

2.-3. koht piirkondlikul loodushariduse päeval toimunud looduse tundmise võistlusel

Cristofer Kuusma 11.d

1. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

Kristjan Laid 11.d

1. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

Elisa Litvin 11.d

2. koht piirkondlikul matemaatikavõistlusel "Nutisport"

4. koht vabariiklikul matemaatikavõistlusel "Nutisport"

Robert Nõmmann 11.d

3. koht lingvistikaolümpiaadi vabariiklikus voorus

Aarto Pihlapuu 11.d

3. koht Tallinna Koolinoorte MV saalihokis

Eike Siilbek 11.d

3. koht vabariiklikul informaatikavõistluse "Kobras" I voorus

3.-4. koht emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus

4. koht ja III järgu auhind vabariikliku informaatikavõistluse "Kobras" finaalvoorus

12. koht vabariiklikul emakeeleolümpiaadil

Roosi-Ann Tõlgu 11.d

1. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

5. koht ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoorus

2.-3. koht piirkondlikul loodushariduse päeval toimunud looduse tundmise võistlusel

Johan Tõugjas 11.d

1. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

Aleksander Väär 11.d

95. koht matemaatikavõistlusel "Känguru"

Raul-Alar Haak 11.d

2. koht Tallinna Koolinoorte MV teivashüppes

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 4x100 m teatejooksus

Elisa Aru 12.a

2.-3. koht prantsuse keele olümpiaadi piirkonnavoorus

7. koht prantsuse keele olümpiaadi vabariiklikus voorus (B/C-võõrkeel)

Marten Freirik 12.a

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 10x100 m teatejooksus

1. koht Tallinna Koolinoorte MV kaugushüppes

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 4x100 m teatejooksus

3. koht Tallinna Koolinoorte MV 110 m tõkkejooksus

Kaspar Kuus 12.a

Eesti õpilasfirmade võistlusel Eesti parima õpilasfirma 2016 tiitli võitnud meeskonna liige

Elena Kristin Käen 12.a

8.-9. koht piirkondlikul prantsuse keele olümpiaadil

3. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

Ele Loonde 12.a

4.-6. koht piirkondlikul prantsuse keele olümpiaadil (B/C võõrkeelena)

GAG laulukonkursi Hõbehääl korraldaja

Liisa Johanna Lukk 12.a

1.  koht vabariiklikul prantsuse keele olümpiaadil (A-võõrkeel)

Laura Merendi 12.a

II üleriigilise gümnaasiumidevahelise Hardi Tiiduse nimelise mälumängu UUS HÕBE 1. koha meeskonna liige

Neit-Erik Nestor 12.a

II üleriigilise gümnaasiumidevahelise Hardi Tiiduse nimelise mälumängu UUS HÕBE 1. koha meeskonna liige

Andreas Palm 12.a

II üleriigilise gümnaasiumidevahelise Hardi Tiiduse nimelise mälumängu UUS HÕBE 1. koha meeskonna liige

4. koht filosoofiaolümpiaadi lõppvoorus

Paula Proos 12.a

3. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

Christopher Roosla 12.a

Eesti õpilasfirmade võistlusel Eesti parima õpilasfirma 2016 tiitli võitnud meeskonna liige

Elis Rumma 12.a

II üleriigilise gümnaasiumidevahelise Hardi Tiiduse nimelise mälumängu UUS HÕBE 1. koha meeskonna liige

Anette Rõõmussaar 12.a

3. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

Daniel Rüsse 12.a

10. koht lingvistikaolümpiaadi piirkonnavoorus

3. koht Tallinna Koolinoorte MV saalihokis

12. koht lingvistikaolümpiaadi vabariiklikus voorus

64. koht matemaatikavõistlusel "Känguru"

Agnes Triin Saga 12.a

2. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

3. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

Ingeliis Siimsen 12.a

10. koht piirkondlikul prantsuse keele olümpiaadil (B/C võõrkeelena)

6. koht prantsuse keele olümpiaadi vabariiklikus voorus (B/C-võõrkeel)

GAG laulukonkursi Hõbehääl korraldaja

Kaarin Šabad 12.a

1. koht Eesti Rahvuskultuuri Fondi vabariiklikul esseekonkursil

Aleksander Zahharov 12.a

2.-3. koht prantsuse keele olümpiaadi piirkonnavoorus

5. koht prantsuse keele olümpiaadi vabariiklikus voorus (B/C-võõrkeel)

Anett Tamm 12.a

4. koht piirkondlikul muusikaolümpiaadil

hõbediplom vabariiklikul muusikaolümpiaadil

Silver Grauberg 12.b

1. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

Silver Kera 12.b

9. koht lingvistikaolümpiaadi vabariiklikus voorus

58. koht matemaatikavõistlusel "Känguru"

Karmen Kikas 12.b

4. koht  keemias  28. rahvusvahelisel reaalainete olümpiaadil Riia-Vilnius-Tallinn-Helsingi-Västerås-St. Peterburg

Alfred Georg Klamas 12.b

1. koht  keemias  28. rahvusvahelisel reaalainete olümpiaadil Riia-Vilnius-Tallinn-Helsingi-Västerås-St. Peterburg

1. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

1. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

1.-2. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

2. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

4. koht emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus

3. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

11. koht bioloogiaolümpiaadi lõppvoorus 12. klasside arvestuses

11. koht keemiaolümpiaadi üleriigilises lõppvoorus

Joakim Klementi 12.b

19. koht füüsikaolümpiaadi lõppvoorus

Katariina Kliit 12.b

2. koht Tallinna Koolinoorte MV sulgpallis

Robert Martin 12.b

4. koht majandusolümpiaadi piirkonnavoorus

12. koht majandusolümpiaadi vabariiklikus voorus

Markus Rene Pae 12.b

4.-5. koht  füüsikas 28. rahvusvahelisel reaalainete olümpiaadil Riia-Vilnius-Tallinn-Helsingi-Västerås-St. Peterburg

4. koht Eesti koolinoorte 26. füüsika lahtisel võistlusel

2. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

9. koht matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus

5. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

7. koht ja III järgu diplom vabariiklikul matemaatikaolümpiaadil

6. koht füüsikaolümpiaadi lõppvoorus

2. koht Tallinna Koolinoorte MV orienteerumises

4. koht üleriigilisel füüsikaviktoriinil "Spekter" 12. kl arvestuses

3. koht Tallinna Koolinoorte MV 3000 m jooksus

Karl Ivory Pappel 12.b

3. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

3. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

12. koht vabariiklikul informaatika lahtisel võistlusel

5.-6. koht matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus

11.-12. koht vabariiklikul informaatikaolümpiaadil

12. koht vabariiklikul matemaatikalümpiaadil

Mihkel Kaarel Raidal 12.b

7. koht  füüsikas 28. rahvusvahelisel reaalainete olümpiaadil Riia-Vilnius-Tallinn-Helsingi-Västerås-St. Peterburg

2. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

10. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

13. koht füüsikaolümpiaadi lõppvoorus

Ivar Veskus 12.b

1. koht individuaalselt Tallinna Koolinoorte MV sõudeergomeetril

1. koht võistkondlikult Tallinna Koolinoorte MV sõudeergomeetril

Grete Õunapuu 12.b

3. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

Marten Metsniit 12.c

1. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

Karl-Joosep Volmerson 12.c

3. koht Tallinna Koolinoorte MV saalihokis

3. koht Tallinna Koolinoorte MV võrkpallis

5.-7. koht vabariiklikul rootsi keele ainevõistlusel

Joonas Soone 12.c

3. koht Tallinna Koolinoorte MV saalihokis

Aike-Maris Kruus 12.c

3. koht individuaalselt Tallinna Koolinoorte MV sõudeergomeetril

2. koht võistkondlikult Tallinna Koolinoorte MV sõudeergomeetril

Linda Ranne 12.c

2. koht võistkondlikult Tallinna Koolinoorte MV sõudeergomeetril

Anett Ehrberg 12.c

3.-4. koht vabariiklikul rootsi keele ainevõistlusel

Daniella Predeina 12.c

3.-4. koht vabariiklikul rootsi keele ainevõistlusel

Gerda Salusoo 12.c

5.-7. koht vabariiklikul rootsi keele ainevõistlusel

Alissa Agerova 12.d

6.-7. koht piirkondlikul vene keele olümpiaadil

Eva Mari Mahhov 12.d

9. koht kunstiolümpiaadi piirkonnavoorus

Johanna Mägin 12.d

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 71 tundi

Krõõt Grete Mänd 12.d

3. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

10.-12. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

1. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

Ian-Andreas Rahn 12.d

1. koht Eesti arvestuses ESU rahvusvahelisel esseekonkursil My Magna Carta

Mark Oliver Roosnupp 12.d

1. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

Mark Christopher Saar 12.d

3.-4. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

Silver Salundo 12.d

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 10x100 m teatejooksus

3. koht majandusolümpiaadi koolivoorus

3. koht Tallinna Koolinoorte MV võrkpallis

20. koht majandusolümpiaadi vabariiklikus voorus

1. koht Tallinna Koolinoorte MV kõrgushüppes

Kooliürituste korraldaja

Hannah Caroline Segerkrantz 12.d

Eesti õpilasfirmade võistlusel Eesti parima õpilasfirma 2016 tiitli võitnud meeskonna liige

Kristi Traagel 12.d

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 51 tundi

Kristi Liina Vahl 12.d

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 41 tundi