Tunnustatud õpilased 2014/2015

24.11.2015

2014/2015. ÕPPEAASTA

Rasmus Kisel 12.b - Tallinna suured teod 2014 laureaat; Gustav Adolfi Sihtasutuse stipendiumi laureaat "Parim õppur 2015"

Gustav Adolfi Sihtasutuse

Marianne Leibur 12.b - Tallinna noor kultuuritegija 2015; Gustav Adolfi Sihtasutuse stipendiumi laureaat "Tunnustatuim kultuuriedendaja 2015" 

Markus Rene Pae 11.b - Tallinna tegus õpilane 2015; Gustav Adolfi Sihtasutuse stipendiumi laureaat "Koolile olulisi teeneid osutanud õpilane 2015"

Maria Jõgi 12.b - Gustav Adolfi Sihtasutuse stipendiumi laureaat "Parim sprotlane 2015"

Charlotta Rebecca Zobel 11.b - Gustav Adolfi Sihtasutuse stipendiumi laureaat "Koolile olulisi teeneid osutanud õpilane 2015"

Angelika Anette Antsmäe 8.a - Maxima Tulevikutalent 2015 laureaat kunsti, muusika ja kultuuri kategoorias

Jaagup Tuisk 7.b - Maxima Tulevikutalent 2015 laureaat ühiskondliku tegevuse kategoorias

 

Nicolas Sild 1.c

7. koht UNESCO Centre Louis François korraldatud rahvusvahelisel laste - ja noorte kunstikonkursil “Graines d’artistes du monde entier 2015”

Lennart Parašin 2.a

5. koht piirkondlikul Rosina nuputamisvõistlusel

87. koht pre-ekolieridest Känguru nuputamisvõistlusel

Lorete Müürsepp 2.b

5. koht piirkondlikul Rosina nuputamisvõistlusel

31. koht pre-ekolieridest Känguru nuputamisvõistlusel

1. koht vabariiklikul Mederi kvintettide konkursil

Liis Truuverk 2.b

1. koht vabariiklikul Mederi kvintettide konkursil

Timmu Kurm 2.b

1. koht vabariiklikul Mederi kvintettide konkursil

Sebastian Salumäe 2.b

1. koht vabariiklikul Mederi kvintettide konkursil

Anethe Mia Lõhmus 2.b

1. koht vabariiklikul Mederi kvintettide konkursil

Sten-Markus Ehavald 2.c

5. koht piirkondlikul Rosina nuputamisvõistluste

Sten-Martin Kalle 3.a

4. koht piirkondlikul Rosina nuputamisvõistlusel

Silja-Liis Same 3.a

1. koht üleriigiliselt Frankofoonia lauluvõistluselt

Liisbet Reinsalu 3.a

1. koht üleriigiliselt Frankofoonia lauluvõistluselt

Nora Järva 3.a

1. koht üleriigiliselt Frankofoonia lauluvõistluselt

Andriana Augusta Aganitš 3.a

1. koht üleriigiliselt Frankofoonia lauluvõistluselt

Gabriela Maria Taylor 3.b

parim lugeja Tallinna Laste Luulepäeval 2015 „Päev läbi on päev!“

Robert Raag 3.b

4. koht piirkondlikul Rosina nuputamisvõistlusel

Rasmus Talts 4.a

4. koht piirkondlikul Rosina nuputamisvõistlusel

27. koht ekolieridest Känguru nuputamisvõistlusel

Bruno Filipozzi 4.b

4. koht piirkondlikul Rosina nuputamisvõistlusel

Nora Reinsalu 4.b

1. koht piirkondlikult vokaalansamblite konkursilt "Volüüm 15"

2. koht vabariiklikult Alo Mattiiseni vokaalansamblite konkursilt

Aliise Kadarik 4.b

1. koht piirkondlikult vokaalansamblite konkursilt "Volüüm 15"

2. koht vabariiklikult Alo Mattiiseni vokaalansamblite konkursilt

Peapreemia "Parim naispeaosatäitja" KRÕF 2015

Marta Põld 4.b

1. koht piirkondlikult vokaalansamblite konkursilt "Volüüm 15"

2. koht vabariiklikult Alo Mattiiseni vokaalansamblite konkursilt

Maria Säkki 4.b

1. koht piirkondlikult vokaalansamblite konkursilt "Volüüm 15"

2. koht vabariiklikult Alo Mattiiseni vokaalansamblite konkursilt

Henri Paul 4.b

1. koht piirkondlikult vokaalansamblite konkursilt "Volüüm 15"

2. koht vabariiklikult Alo Mattiiseni vokaalansamblite konkursilt

Ron Jonathan Singson 4.b

1. koht piirkondlikult vokaalansamblite konkursilt Volüüm 15"

2. koht vabariiklikult Alo Mattiiseni vokaalansamblite konkursilt

Greta Liisa Ilus 4.b

1. koht piirkondlikult vokaalansamblite konkursilt "Volüüm 15"

2. koht vabariiklikult Alo Mattiiseni vokaalansamblite konkursilt

Henri Paul 4.b

1. koht piirkondlikult vokaalansamblite konkursilt "Volüüm 15"

2. koht vabariiklikult Alo Mattiiseni vokaalansamblite konkursilt

Olivia Neidre 5.a

4. koht inimeseõpetuseolümpiaadi piirkonnavoorus

Karl Kaspar Leedo 5.b

2. koht robootikavõistluse FLL Põhja-Eesti poolfinaalis

2. koht robootikavõistluse FLL Eesti finaalis

Leana Jete Korb 5.b

1. koht Tallinna Koolinoorte MV orienteerumises

Kaspar Kaabel 6.a

1. koht Kesklinna koolide 6.-7. klasside jalgpallis

Eerik Ääremaa 6.a

1. koht Kesklinna koolide 6.-7. klasside jalgpallis

Nils Norman Kalle 6.a

1. koht matemaatikavõistlusel Känguru benjaminide seas

2. koht vabariiklikult matemaatikaülesannete lahendamise võistluselt

2. koht Tallinna linnuviktoriinil

2. koht matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus

2. koht Tallinna linna looduse-ja keskkonnaalasel viktoriinil

Sofia Marlene Haug 6.a

2. koht Tallinna linnuviktoriinil

2. koht Tallinna linna looduse-ja keskkonnaalasel viktoriinil

Voldemar Jagomägi 6.a

2. koht Tallinna linna looduse-ja keskkonnaalasel viktoriinil

Siim Nigul 6.b

2. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

Johanna Maria Jõgisu 6.b

8. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

Mait Filipozzi 6.b

1. koht Kesklinna koolide 6.-7. klasside jalgpallis

Karl-Kristjan Saar 6.b

1. koht Kesklinna koolide 6.-7. klasside jalgpallis

Jacqueline Elizabeth Lääne 7.a

1.-2. koht inimeseõpetuseolümpiaadi piirkonnavoorus

Patrick Saar 7.a

2. koht Tallinna linna looduse-ja keskkonnaalasel viktoriinil

Anni-Liis Prangli 7.a

9. koht inimeseõpetuseolümpiaadi piirkonnavoorus

Egerd Enok 7.b

1. koht Kesklinna koolide 6.-7. klasside murdmaa teatejooksus

Lukas Koort 7.b

1. koht Kesklinna koolide 6.-7. klasside jalgpallis

Kaspar Korjus 7.b

1. koht Kesklinna koolide 6.-7. klasside jalgpallis

Georg Vaks 7.b

1. koht Kesklinna koolide 6.-7. klasside jalgpallis

Joonas Rätsep 7.b

1. koht Kesklinna koolide 6.-7. klasside jalgpallis

Nils Holger Kõomägi 7.c

1. koht Kesklinna koolide 6.-7. klasside murdmaa teatejooksus

1. koht Kesklinna koolide 6.-7. klasside jalgpallis

Karl Vilhelm Valter 7.c

1. koht Kesklinna koolide 6.-7. klasside murdmaa teatejooksus

1. koht robootikavõistluse FLL Põhja-Eesti poolfinaalis

2.-3. koht üleriigiliselt festivalilt Viimsi JazzPopFest

Karl Kristjan Sander 7.c

1. koht Kesklinna koolide 6.-7. klasside murdmaa teatejooksus

1. koht Kesklinna koolide 6.-7. klasside jalgpallis

Uko Rasmus Tiidemann 7.c

1. koht robootikavõistluse FLL Põhja-Eesti poolfinaalis

Tuuli Tiivel 7.c

2. koht robootikavõistluse FLL Põhja-Eesti poolfinaalis

2. koht robootikavõistluse FLL Eesti finaalis

1. koht matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus

2.-3. koht piirkondlikul ainevõistlusel Nuputa

6. koht loodusteadusteolümpiaadi piirkonnavoorus

3. koht mõttespordi online olümpiaadi põhikooli gomokuturniilil

Johan Valdemar Leoste 7.c

2. koht robootikavõistluse FLL Põhja-Eesti poolfinaalis

2. koht robootikavõistluse FLL Eesti finaalis

Robert Tsvetsihh 7.c

2. koht robootikavõistluse FLL Põhja-Eesti poolfinaalis

2. koht robootikavõistluse FLL Eesti finaalis

Ralf Stiven Viru 7.c

1. koht Kesklinna koolide 6.-7. klasside murdmaa teatejooksus

1. koht Kesklinna koolide 6.-7. klasside jalgpallis

Astra Ilsjan 7.c

1. koht piirkondlikul emakeeleolümpiaadil

Aleksander Kampus 7.c

2. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

Maria Helene Tomberg 7.c

3. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

Laura Veensalu 7.c

7.-8. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

Katarin Mägi 7.c

2.-3. koht piirkondlikul ainevõistlusel Nuputa

Annabel Gretely Ots 7.c

2.-3. koht piirkondlikul ainevõistlusel Nuputa

Mathias Ausmeel 7.c

1. koht Kesklinna koolide 6.-7. klasside jalgpallis

Raoul-Aho Leitham 7.c

1. koht Kesklinna koolide 6.-7. klasside jalgpallis

Maria Logberg 8.a

2. koht robootikavõistluse FLL Põhja-Eesti poolfinaalis

2. koht robootikavõistluse FLL Eesti finaalis

Eero Ääremaa 8.a

3. koht Proge Tiigri finaalis

2. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

Henri Perk 8.a

3. koht Proge Tiigri finaalis

Rebecca Tamm 8.a

1.-2. koht 7.-9. klasside vabariiklikul prantsuse keele olümpiaadil A keele osas

3. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

2.-3. koht üleriigiliselt festivalilt Viimsi JazzPopFest

Markus Vedler 8.a

1.-2. koht 7.-9. klasside vabariiklikul prantsuse keele olümpiaadil A keele osas

Angelika Anette Antsmäe 8.a

3.-5. koht matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus

29. koht matemaatikavõistlusel Känguru kadettide seas

2.-3. koht üleriigiliselt festivalilt Viimsi JazzPopFest

Taniel Tokar 8.a

2. koht Tallinna Koolinoorte MV males

Nicole-Angel Erich 8.a

3. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

Simon Eiland 8.a

4. koht kunstiolümpiaadi piirkonnavoorus

Hanna-Lotta Metsla 8.b

3. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

Brett Johannes Hankewitz 8.b

2.-3. koht üleriigiliselt festivalilt Viimsi JazzPopFest

Silver-Toomas Ant 8.c

1. koht robootikavõistluse FLL Põhja-Eesti poolfinaalis

2. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

4. koht loodusteadusteolümpiaadi piirkonnavoorus

2. koht Tallinna XIV keemiaviktoriini I voorus

1. koht rahvusvahelisel mälumängul "Mesimumm"

8. koht loodusteadusteolümpiaadi vabariiklikus voorus

Karl Aleksander Leoste 8.c

2. koht robootikavõistluse FLL Põhja-Eesti poolfinaalis

2. koht robootikavõistluse FLL Eesti finaalis

9.-11. koht matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus

3.-4. koht füüsikaviktoriinil "Spekter"

Aurora Mikk 8.c

2. koht robootikavõistluse FLL Põhja-Eesti poolfinaalis

2. koht robootikavõistluse FLL Eesti finaalis

8. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

5. koht Eesti koolinoorte 25. füüsika lahtisel võistlusel

2. koht Tallinna linnuviktoriinil

1. koht Tallinna koolide õpilaste moekonkursil „Sedamoodi“

Triinu Malv 8.c

1. koht piirkondlikul emakeeleolümpiaadil

6. koht emakeeleolümpiaadi vabariiklikus voorus

Ragnar Koplimaa 8.c

2. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumise

Triinu Prants 8.c

10. koht loodusteadusteolümpiaadi piirkonnavoorus

10. koht loodusteadusteolümpiaadi vabariiklikus voorus

Kadi Karro 8.c

9. koht loodusteadusteolümpiaadi piirkonnavoorus

Eva Lotta Penjam 8.c

68. koht matemaatikavõistlusel Känguru kadettide seas

Sarah Marta Veskimägi 8.c

1. koht Tallinna koolide õpilaste moekonkursil „Sedamoodi“

5.-6. koht inimeseõpetuseolümpiaadi piirkonnavoorus

Kerttu Saadi 8.c

8.-9. koht inimeseõpetuseolümpiaadi piirkonnavoorus

3. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

Mathilda Viigimäe 8.c

3. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

Sarah Marta Veskimägi 8.c

4. koht käsitööolümpiaadi piirkonnavoorus

Mai Narva 9.a

Euroopa meister males kuni 16-aastaste tütarlaste hulgas

2. koht Tallinna Koolinoorte MV males

3. koht mõttespordi online olümpiaadi põhikooli maleturniilil

Tanel Laane 9.a

2. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

Mirjam Reino 9.a

2. koht Tallinna XIV keemiaviktoriini lõppvoorus

2. koht Tallinna linnuviktoriinil

Raul Markus Vaiksoo 9.a

2. koht Tallinna linnuviktoriinil

2. koht Tallinna linna looduse-ja keskkonnaalasel viktoriinil

Erwin Liebert 9.a

2. koht Tallinna Koolinoorte MV males

Karl Reimand 9.b

4. koht piirkondlikul emakeeleolümpiaadil

4. koht vabariiklikul emakeeleolümpiaadil

3.-4. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

4. koht geograafiaolümpiaadi piirkonnavoorus

2. koht Tallinna XIV keemiaviktoriini I voorus

1. koht rahvusvahelisel mälumängul "Mesimumm"

2. koht geograafiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

Margit Fix 9.b

3. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

Oliver Paberits 9.c

5.-6. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

2. koht Tallinna XIV keemiaviktoriini I voorus

2. koht Tallinna XIV keemiaviktoriini lõppvoorus

1. koht rahvusvahelisel mälumängul "Mesimumm"

2. koht Eesti koolinoorte keemia lahtistel võistlustel

10. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

6. koht keemiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

II preemia õpilaste teadustööde riiklikul konkursil

I koht Tervishoiumuuseumi teadustööde konkursil

Marilin Moor 9.c

2. koht Tallinna XIV keemiaviktoriini lõppvoorus

1. koht rahvusvahelisel mälumängul "Mesimumm"

3. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

Anneliis Saarend 9.c

1. koht informaatikaviktoriini Kobras piirkonnavoorus

II järk informaatikaviktoriini Kobras vabariiklikus voorus

Karl-Kristjan Käes 9.c

1. koht Tallinna Koolinoorte MV sõudeergomeetril

1.-2. koht Tallinna Koolinoorte MV võistkondlikult sõudeergomeetril

Sander Metsküla 9.c

1.-2. koht Tallinna Koolinoorte MV võistkondlikult sõudeergomeetril

Kristofer Lõhmus 9.c

2. koht Tallinna Koolinoorte MV males

Kaur Kadak 9.c

1.-2. koht Tallinna Koolinoorte MV võistkondlikult sõudeergomeetril

Marten Jürgenson 9.c

1.-2. koht Tallinna Koolinoorte MV võistkondlikult sõudeergomeetril

Lisette Tammik 9.c

3. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

Chrislen Jessica Salumets 9.c

3. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

Laura Klesment 10.a

4. koht piirkondlikul emakeeleolümpiaadil

7. vabariiklikul emakeeleolümpiaadil

Anete Hela Pulk 10.a

1. koht Tallinna Koolinoorte MV võrkpallis

Markus Tamm 10.a

2.-3. koht üleriigiliselt festivalilt Viimsi JazzPopFest

2. koht vabariiklikult Alo Mattiiseni vokaalansamblite konkursilt

Anna-Linda Tomp 10.a

1. koht 10.-11. klasside piirkondlikul inglise keele ainevõistlusel

2. koht vabariiklikul prantsuskeelsel kõnevõistlusel

Villem Aas 10.b

1. koht Proge Tiigri finaalis

Doris Abe 10.b

4. koht Eesti väitlusmeistrivõistluste esimeses etapis

2. koht võistkondlikult rahvusvahelisel väitlusturniiril Estonian Open 2015

Uku Burmeister 10.b

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 10x100 m teatejooksus

Taavet Kalda 10.b

1. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

Pronksmedal rahvusvahelisel astronoomiaolümpiaadil

1.-2. koht  füüsikas XXV Rahvusvahelisel reaalainete olümpiaadil Riia-Vilnius-Tallinn-Helsingi-Västerås-St. Peterburg

3. koht füüsika ainevõistlusel "Kajakas"

1. koht Eesti koolinoorte 25. füüsika lahtisel võistlusel

9. koht matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus

4.-5. koht matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus (11. klasside arvestuses)

2. koht matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus (12. klasside arvestuses)

II järgu diplom talvisel lahtisel matemaatika võistlusel

III järgu diplom sügisesel lahtisel matemaatika võistlusel

3. koht VIII astronoomia lahtistel võistlustel

1. koht ja I järgu diplom füüsikaolümpiaadi vabariiklikus voorus

7. koht keemiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

3.-4. koht füüsikaviktoriinil "Spekter"

kuldmedal Euroopa loodusteaduste olümpiaadil

1. järgu diplom matemaatikaolümpiaadi vabariiklikus voorus

12. järgu diplom matemaatikaolümpiaadi vabariiklikus voorus (11. klasside arvestuses)

3. koht matemaatikavõistlusel Känguru juunioride seas

Rael Kalda 10.b

7. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

5. koht füüsika ainevõistlusel "Kajakas"

48. koht matemaatikavõistlusel Känguru juunioride seas

Marko Klopets 10.b

1. koht vabariiklikul võistlusel Eesti Titan 2015

Elen Laaneväli 10.b

3. koht Tallinna Koolinoorte MV võistkondlikult lauatennises

Martin Maipuu 10.b

2. koht Tallinna Koolinoorte MV võistkondlikult sulgpallis

Frida Laigu 10.b

6.-8. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

8.-9. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

10. koht geograafiaolümpiaadi piirkonnavoorus

7.-8. koht matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus

2. koht matemaatikas XXV rahvusvahelisel reaalainete olümpiaadil Riia-Vilnius-Tallinn-Helsingi-Västerås-St. Peterburg

III järgu diplom talvisel lahtisel matemaatika võistlusel

8. koht keemiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

6. koht vabariiklikul lingvistikaolümpiaadil

2. koht Tallinna Koolinoorte MV võistkondlikult sulgpallis

2. järgu diplom matemaatikaolümpiaadi vabariiklikus voorus

12. koht matemaatikavõistlusel Känguru juunioride seas

2. koht piirkondlikul looduskaitse viktroriinil

Gregor Nõges 10.b

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 10x100 m teatejooksus

Killu-Smilla Palk 10.b

3. koht Tallinna Koolinoorte MV võistkondlikult lauatennises

Karl Reispass 10.b

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 10x100 m teatejooksus

Henri Roos 10.b

3. koht Tallinna Koolinoorte MV suusatamises

3. koht Tallinna Koolinoorte MV teatesuusatamises

44. koht matemaatikavõistlusel Känguru juunioride seas

Signe Rebassoo 10.b

2. koht piirkondlikul looduskaitse viktroriinil

Elis Laasik 10.b

2. koht piirkondlikul looduskaitse viktroriinil

Henri Ahtiäinen 10.c

3. koht Tallinna Koolinoorte MV teatesuusatamises

Laura Jaansen 10.c

Vendade Liivide etluskonkursi Tallinna piirkonnavooru laureaat

Marten Niilop 10.c

3. koht Tallinna Koolinoorte MV võrkpallis

Anette Anslan 10.d

1.-2. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

2.-3. koht  keemias XXV Rahvusvahelisel reaalainete olümpiaadil Riia-Vilnius-Tallinn-Helsingi-Västerås-St. Peterburg

14. koht keemiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

Walter Armulik 10.d

2. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

Ralf Aron 10.d

2. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

Cristofer Kuusma 10.d

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 10x100 m teatejooksus

Kristjan Laid 10.d

2. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

Robert Nõmmann 10.d

8. koht piirkondlikul lingvistikaolümpiaadil

2. koht vabariiklikul lingvistikaolümpiaadil

56. koht matemaatikavõistlusel Känguru juunioride seas

Eike Siilbek 10.d

3. koht piirkondlikul emakeeleolümpiaadil

10. koht vabariiklikul emakeeleolümpiaadil

Aleksander Väär 10.d

10. koht vabariiklikul lingvistikaolümpiaadil

Vanessa Viira 10.d

2. koht piirkondlikul looduskaitse viktroriinil

Marten Freirik 11.a

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 10x100 m teatejooksus

Andreas Palm 11.a

3. koht vabariiklikul filosoofiaolümpiaadil

Paul-Hendrik Piho 11.a

2.-3. koht üleriigiliselt festivalilt Viimsi JazzPopFest

2. koht vabariiklikult Alo Mattiiseni vokaalansamblite konkursilt

Ingeliis Siimsen 11.a

1. koht Eesti arvestuses tõlkevõistlusel Juvenes Translatores

Anett Tamm 11.a

2.-3. koht üleriigiliselt festivalilt Viimsi JazzPopFest

2. koht vabariiklikult Alo Mattiiseni vokaalansamblite konkursilt

Andra Perv 11.a

3. koht piirkondlikul looduskaitse viktroriinil

Grete Liis Vain 11.a

3. koht piirkondlikul looduskaitse viktroriinil

Silver Kera 11.b

7. koht vabariiklikul lingvistikaolümpiaadil

63. koht matemaatikavõistlusel Känguru studentide seas

Alfred Georg Klamas 11.b

4.-6. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

3. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

1.-2. koht  keemias XXV Rahvusvahelisel reaalainete olümpiaadil Riia-Vilnius-Tallinn-Helsingi-Västerås-St. Peterburg

3. koht Tallinna XIV keemiaviktoriini I voorus

13. koht bioloogiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

5. koht keemiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

3. koht Tallinna XIV keemiaviktoriini I voorus

5.-6. koht Tallinna XIV keemiaviktoriini lõppvoorus

Katarina Kliit 11.b

2. koht Tallinna Koolinoorte MV võistkondlikult sulgpallis

Jan- Erik Luik 11.b

2. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

Ivar Veskus 11.b

2. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

2. koht Tallinna Koolinoorte MV sõudeergomeetril

1. koht Tallinna Koolinoorte MV võistkondlikult sõudeergomeetril

Markus Rene Pae 11.b

2. koht vabariiklikul esseekonkursil "Muna õpetab kana. Mõtisklusi Eesti haridusprobleemidest"

10. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

7. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

1.-2. koht  füüsikas XXV Rahvusvahelisel reaalainete olümpiaadil Riia-Vilnius-Tallinn-Helsingi-Västerås-St. Peterburg

3. koht Tallinna XIV keemiaviktoriini I voorus

3. koht matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus

1. koht vabariiklikul võistlusel Eesti Titan 2015

7. koht piirkondlikul lingvistikaolümpiaadil

II järgu diplom vabariiklikul esseekonkursil "Muna õpetab kana"

11. koht ja III järgu diplom füüsikaolümpiaadi vabariiklikus voorus

18.-20. koht keemiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

3. koht Tallinna XIV keemiaviktoriini I voorus

5.-6. koht Tallinna XIV keemiaviktoriini lõppvoorus

2. järgu diplom matemaatikaolümpiaadi vabariiklikus voorus

Konkursi Tallinna tegus õpilane 2015 laureaat

Mihkel Kaarel Raidal 11.b

7. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

3. koht Tallinna XIV keemiaviktoriini I voorus

2. koht füüsika ainevõistlusel "Kajakas"

12.-13. koht keemiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

3. koht Tallinna XIV keemiaviktoriini I voorus

5.-6. koht Tallinna XIV keemiaviktoriini lõppvoorus

Grete Õunapuu 11.b

2. koht Tallinna Koolinoorte MV võistkondlikult sõudeergomeetril

Anett Ehrberg 11.c

1. koht vabariiklikul rootsi keele ainevõistlusel

Aike-Maris Kruus 11.c

1. koht Tallinna Koolinoorte MV võrkpallis

2. koht Tallinna Koolinoorte MV võistkondlikult sõudeergomeetril

Daniella Predeina 11.c

1. koht vabariiklikul rootsi keele ainevõistlusel

Linda Ranne 11.c

2. koht Tallinna Koolinoorte MV võistkondlikult sõudeergomeetril

Gerda Salusoo 11.c

3. koht vabariiklikul rootsi keele ainevõistlusel

Hannes Hugo Urbla 11.c

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 10x100 m teatejooksus

Karl-Joosep Volmerson 11.c

3. koht vabariiklikul rootsi keele ainevõistlusel

Loora-Eliise Kaarelson 11.d

2. koht vabariiklikult Alo Mattiiseni vokaalansamblite konkursilt

Krõõt Grete Mänd 11.d

3. koht Tallinna Koolinoorte MV võistkondlikult lauatennises

3. koht piirkondlikul looduskaitse viktroriinil

Khris-Marii Palksaar 11.d

2.-3. koht üleriigiliselt festivalilt Viimsi JazzPopFest

2. koht vabariiklikult Alo Mattiiseni vokaalansamblite konkursilt

Ian-Andreas Rahn 11.d

1. koht 10.-11. klasside piirkondlikul inglise keele ainevõistlusel

Mark Oliver Roosnupp 11.d

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 10x100 m teatejooksus

Getter Ulla 11.d

Tallinna päeva etteütluse parim kirjutaja

Rait Bessonov 12.a

1. koht piirkondlikul emakeeleolümpiaadil

7. koht vabariiklikul emakeeleolümpiaadil

Maria Haas 12.a

1. koht Tallinna Koolinoorte MV võrkpallis

Kert Kevin Lissmann 12.a

2. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

Darja Daalia Mihheljus 12.a

2. koht Tallinna Koolinoorte MV males

Heli Parašin 12.a

3. koht piirkondlikul emakeeleolümpiaadil

20. koht vabariiklikul emakeeleolümpiaadil

3. koht vabariiklikul prantsuskeelsel kõnevõistlusel

Triinu Triibmann 12.a

3. koht vabariiklikul esseekonkursil "Milleks meile puhas emakeel?"

Stina Aava 12.b

1. koht rahvusooper Estonia ja Suurbritannia Suursaatkonna vabariiklikul esseekonkursil "Minu tantsuelamus"

Helena Ije 12.b

1. koht Tallinna Koolinoorte MV võrkpallis

Maria Jõgi 12.b

1. koht Tallinna Koolinoorte MV võrkpallis

5. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

6. koht keemiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

Rasmus Kisel 12.b

1. koht Tallinna Koolinoorte MV murdmaajooksus

2. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

2. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

1.-2. koht füüsikas XXV Rahvusvahelisel reaalainete olümpiaadil Riia-Vilnius-Tallinn-Helsingi-Västerås-St. Peterburg

4. koht Eesti koolinoorte keemia lahtistel võistlustel

1. koht Eesti koolinoorte 25. füüsika lahtisel võistlusel

15. koht ja III järgu diplom füüsikaolümpiaadi vabariiklikus voorus

1. koht keemiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

4. koht Eesti koolinoorte keemia lahtistel võistlustel

2. koht Baltimaade keemiaolümpiaadilt

Miia Kraun 12.b

1. koht Tallinna Koolinoorte MV võrkpallis

Kätriin Kukk 12.b

9. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

13.-14. koht keemiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

Mihkel Leib 12.b

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 10x100 m teatejooksus

3. koht Tallinna Koolinoorte MV võrkpallis

Marianne Leibur 12.b

2.-3. koht üleriigiliselt festivalilt Viimsi JazzPopFest

2. koht vabariiklikult Alo Mattiiseni vokaalansamblite konkursilt

Konkursi Tallinna noor kultuuritegija 2015 laureaat

Rain Mürkhain 12.b

8. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

6. koht piirkondlikul vene keele olümpiaadil

9. koht vabariiklikul vene keele olümpiaadil

Ergo Nigola 12.b

3. koht Tallinna Koolinoorte MV võrkpallis

7. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

II järk informaatikaviktoriini Kobras vabariiklikus voorus

12. koht ja III järgu diplom füüsikaolümpiaadi vabariiklikus voorus

55. koht matemaatikavõistlusel Känguru studentide seas

Karl-Rihard Penu 12.b

3. koht Tallinna Koolinoorte MV võrkpallis

2. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

Tiit Hendrik Piibeleht 12.b

1. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

4. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

3.-4. koht matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus

2. koht majandusolümpiaadi piirkonnavoorus

2. koht matemaatikas XXV rahvusvahelisel reaalainete olümpiaadil Riia-Vilnius-Tallinn-Helsingi-Västerås-St. Peterburg

3. koht keemiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

2. järgu diplom majandusolümpiaadi vabariiklikus voorus

2. järgu diplom matemaatikaolümpiaadi vabariiklikus voorus

1. koht matemaatikavõistlusel Känguru studentide  seas

15. koht Baltimaade keemiaolümpiaadilt

Siim Raud 12.b

1. koht kunstiolümpiaadi piirkonnavoorus

4. koht kunstiolümpiaadi vabariiklikus voorus

Rasmus Zalite 12.b

3. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

6. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

2. koht  keemias  XXV Rahvusvahelisel reaalainete olümpiaadil Riia-Vilnius-Tallinn-Helsingi-Västerås-St. Peterburg

1. koht vabariiklikul võistlusel Eesti Titan 2015

9. koht ja III järgu diplom füüsikaolümpiaadi vabariiklikus voorus

2. koht keemiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

Egert Georg Teesaar 12.b

1. koht Tallinna Koolinoorte MV võistkondlikult sõudeergomeetril

9. koht vabariiklikul vene keele olümpiaadil eesti õppek

Tõnis Tõnison 12.b

4. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

17. koht keemiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

Kaspar Uuselu 12.b

6. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

3.-4. koht  keemias XXV Rahvusvahelisel reaalainete olümpiaadil Riia-Vilnius-Tallinn-Helsingi-Västerås-St. Peterburg

5. koht keemiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

16. koht Baltimaade keemiaolümpiaadilt

William Vaask 12.b

I järk informaatikaviktoriini Kobras vabariiklikus voorus

3. koht matemaatikas XXV rahvusvahelisel reaalainete olümpiaadil Riia-Vilnius-Tallinn-Helsingi-Västerås-St. Peterburg

6. koht piirkondlikul lingvistikaolümpiaadil

Ingrid Jakobson 12.c

1. koht Tallinna Koolinoorte MV võrkpallis

Romet Laanjärv 12.c

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 10x100 m teatejooksus

Merilin Raudna 12.c

2. koht piirkondlikul looduskaitse viktroriinil

Hans Joosep Tammerik 12.c

1. koht Tallinna Koolinoorte MV võistkondlikult sõudeergomeetril

Beatrice Trumm 12.c

2. koht Tallinna Koolinoorte MV sõudeergomeetril

2. koht Tallinna Koolinoorte MV võistkondlikult sõudeergomeetril

Ingrid Helena Alliksaar 12.d

1. koht Tallinna Koolinoorte MV võrkpallis

Kalev Gustav Keert 12.d

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 10x100 m teatejooksus

3. koht Tallinna Koolinoorte MV võrkpallis

Markus Kivimägi 12.d

1. koht Tallinna Koolinoorte MV võistkondlikult sõudeergomeetril

Rasmus Liira 12.d

3. koht Tallinna Koolinoorte MV teatesuusatamises

4.-5. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

18. koht bioloogiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

Hendrik Pedajas 12.d

3. koht Tallinna Koolinoorte MV võrkpallis

Reete Rool 12.d

3. koht õpilaste teadustööde riiklikul konkursil

Joanna Joa 12.d

4.-6. koht piirkondlikul inglise keele olümpiaadil

12. koht vabariiklikul inglise keele olümpiaadil