Tunnustatud õpilased

01.06.2018

EELNEVAD ÕPPEAASTAD

2014/2015. õppeaasta

2015/2016. õppeaasta

2016/2017. õppeaasta

 

2017/2018 TUNNUSTATUD ÕPILASED

 

Mai Narva 12.a - Tallinna 2017. aasta parim noorsportlane 

Robert Nool 12.d - Tallinna Haridusameti tunnustus "Kooli parim õppursportlane"

Mariln Moor 12.d - Gustav Adolfi Sihtasutuse stipendiumi laureaat "Parim õppur 2018"

Samuel Rüsse 12.a - Gustav Adolfi Sihtasutuse stipendiumi laureaadid "Parim kultuuritegelane 2018"

Kaja Silva Aulik 12.a - Gustav Adolfi Sihtasutuse stipendiumi laureaat "Koolile olulisi teeneid osutanud õpilane 2018"

Robin Nool 12.d - Gustav Adolfi Sihtasutuse stipendiumi laureaat "Parim sportlane  2018"

 

Lota Leemets

1.A

1. koht piirkondlikul lugemisvõistlusel "Ladus lugeja"

 

Karl Leius

1.A

1. koht Nutispordi piirkonafinaalis 1. klasside arvestuses

3. koht Nutispordi vabariiklikus finaalis 1. klasside arvestuses

 

Lev Vassiljev

1.A

II preemia Riiklikul õpilasleiutajate konkursil

 

Solveig Agur

1.A

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 127 tundi

 

Loore Poopuu

1.W

4. koht Nutispordi piirkonafinaalis 1. klasside arvestuses

 

Richard Johannes Wassenaar

1.Ö

1. preemia Riiklikul õpilasleiutajate konkursil

 

Nora Adeele Kalda

2.a

3. koht Nutispordi piirkonafinaalis 2.- 3. klasside arvestuses

2. koht matemaatikavõistlusel Känguru pre- ekolieride vanuserühmas

 

Oliver Paidra

2.a

3. preemia Riiklikul õpilasleiutajate konkursil

2. koht Nutispordi piirkonna finaalis 2.- 3. klasside arvestuses

11. koht  Nutispordi vabariiklikus finaalis

 

Cirocco Dominick Pikkor

2.a

74. koht üleriigilisel võistlusmängul "Känguru"

 

 

Maarja Leius

2.a

81. koht üleriigilisel võistlusmängul "Känguru"

 

Orm August Leek Ojasoo

2.b

8. koht matemaatikavõistlusel Känguru pre- ekolieride vanuserühmas

 

Theodor Tats

2.b

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 120 tundi

 

Ursula Garcia

2.d

III preemia Riiklikul õpilasleiutajate konkursil

 

Karl-Robin Koppel

3.b

1. koht Tallinna ja Harjumaa koolide vahelisel Mathable turniiril

 

Mari-Liis Luts

3.b

1.-12. koht võistkondlikul looduse tundmise võistlusel "Tere, Kevad!"

 

Ralf- Martin Olev

4.a

6. koht matemaatikavõistlusel Känguru ekolieride vanuserühmas

 

Tom-Tristan Romeikis

4.a

56. koht matemaatikavõistlusel Känguru ekolieride vanuserühmas

 

Brita Kalle

4.a

39. koht matemaatikavõistlusel Känguru ekolieride vanuserühmas

 

Anna Grete Ilumets

4.b

auhinnaline koht konkurss-festivalil "Laulan Sulle, minu Eestimaa"

3. koht piirkondlikul vokaalansamblite konkursil "Volüüm 18"

5. koht vabariiklikul Alo Mattiiseni vokaalansamblite konkursil

 

Emily Lotta Ilumets

4.b

auhinnaline koht konkurss-festivalil "Laulan Sulle, minu Eestimaa"

3. koht piirkondlikul vokaalansamblite konkursil "Volüüm 18"

5. koht vabariiklikul Alo Mattiiseni vokaalansamblite konkursil

 

Eliise Ra Jurtšenko

4.b

3. koht piirkondlikul vokaalansamblite konkursil "Volüüm 18"

5. koht vabariiklikul Alo Mattiiseni vokaalansamblite konkursil

 

Geete Liis Kaljurand

4.b

3. koht piirkondlikul vokaalansamblite konkursil "Volüüm 18"

5. koht vabariiklikul Alo Mattiiseni vokaalansamblite konkursil

 

Daniel Mägila

4.b

3. koht piirkondlikul vokaalansamblite konkursil "Volüüm 18"

5. koht vabariiklikul Alo Mattiiseni vokaalansamblite konkursil

 

Nora Nargla

4.b

3. koht piirkondlikul vokaalansamblite konkursil "Volüüm 18"

5. koht vabariiklikul Alo Mattiiseni vokaalansamblite konkursil

 

Ingel Adele Süld

4.b

3. koht piirkondlikul vokaalansamblite konkursil "Volüüm 18"

5. koht vabariiklikul Alo Mattiiseni vokaalansamblite konkursil

 

Sonja Loore Vaaks

4.b

3. koht piirkondlikul vokaalansamblite konkursil "Volüüm 18"

5. koht vabariiklikul Alo Mattiiseni vokaalansamblite konkursil

 

Livia Filipozzi

5.a

2. koht piirkondlikul 5. klasside õpioskuste olümpiaadil

 

Siim Oskar Hääl

5.a

2. koht piirkondlikul 5. klasside õpioskuste olümpiaadil

 

Mia Lee Kähri

5.a

1. koht piirkondlikul matemaatikaolümpiaadil

2. koht piirkondlikul 5. klasside õpioskuste olümpiaadil

36. koht üleriigilisel matemaatikavõistlusel Känguru

 

Säde Noormets

5.a

2. koht piirkondlikul 5. klasside õpioskuste olümpiaadil

3. koht Nutispordi piirkonnafinaalis 4.-5. klasside arvestuses

1.-12. koht võistkondlikul looduse tundmise võistlusel "Tere, Kevad!"

7. koht  Nutispordi vabariiklikus finaalis

 

Johannes Erik Pajumaa

5.a

1. koht piirkondlikul matemaatikavõistlusel NUPUTA

2. koht vabariiklikul matemaatikavõistlusel NUPUTA

 

Lennart Parašin

5.a

2. koht piirkondlikul 5. klasside õpioskuste olümpiaadil

 

Iris Susanna Jõgisu

5.b

2. koht Tallinna Koolinoorte MV males

 

Lorete Müürsepp

5.b

1. koht piirkondlikul matemaatikavõistlusel NUPUTA

2. koht piirkondlikul loogikaülesannete lahendamise võistlusel indiviaalarvustuses Kakuros

2. koht piirkondlikul loogikaülesannete lahendamise võistlusel võistkondlikus arvestuses

2. koht vabariiklikul matemaatikavõistlusel NUPUTA

 

Laura Marii Palo

5.b

2. koht vabariiklikul omaloomingukonkursilt

 

Lisandra Salong

5.b

1. koht Nutispordi piirkonnafinaalis 4.-5. klasside arvestuses

1. koht Nutispordi vabariiklikus finaalis

 

Annaliisa Pihla

5.b

1. koht üleriigilisel astronoomiaviktoriinil "Pulsar"

 

Sten Martin Kalle

6.a

1. koht piirkondlikul matemaatikavõistlusel NUPUTA

2. koht piirkondlikul loogikaülesannete lahendamise võistlusel individuaalarvestuses Sudokus

2. koht piirkondlikul loogikaülesannete lahendamise võistlusel võistkondlikus arvestuses

3. koht piirkondlikul matemaatikaolümpiaadil

2. koht vabariiklikul matemaatikavõistlusel NUPUTA

3.-4. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

9. koht üleriigilisel matemaatikavõistlusel Känguru

 

Rico Jakob Kask

6.a

2. koht piirkondlikul loogikaülesannete lahendamise võistlusel võistkondlikus arvestuses

3.-4. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

5. koht üleriigilisel astronoomiavoktoriinil "Pulsar"

 

Marten Nagel

6.a

9. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

 

Silja-Liis Same

6.a

1. koht piirkondlikul matemaatikavõistlusel NUPUTA

8.-9. koht piirkondlikul matemaatikaolümpiaadil

2. koht Nutispordi piirkonnafinaalis 6.-7. klasside arvestuses

2. koht vabariiklikul matemaatikavõistlusel NUPUTA

17. koht üleriigilisel matemaatikavõistlusel Känguru

 

Pärtel Erik Sits

6.a

2. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

 

Richard Daniel Vaaks

6.a

2. koht Tallinna ja Harjumaa koolide vahelisel Mathable turniiril

 

Eva-Maria Krupp

6.b

1.-12. koht võistkondlikul looduse tundmise võistlusel "Tere, Kevad!"

 

Anna Säkki

6.b

1. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 140 tundi

 

Maria Elisabeth Viies

6.b

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 10 x 60 m teatejooksus

 

Hans Richard Antsmäe

7.a

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 279 tundi

 

Eva Karmen Kasemets

7.a

1. koht vabariiklikul A2 dictée kirjutamise võistlusel

 

Hanna Brigita Kört

7.a

2. koht võistkondlikult üle-eestiliselt linnuviktoriinilt

 

Emil Laanemets

7.a

1. koht 7. klasside õpioskuste olümpiaadi koolivoorus

 

Mona Lippus

7.a

2. koht võistkondlikult üle-eestiliselt linnuviktoriinilt

1.-12. koht võistkondlikul looduse tundmise võistlusel "Tere, Kevad!"

 

Claudia Olev

7.a

1. koht loodusteaduste olümpiaadi koolivoorus

1. koht võistkondlik Tallinna koolide linnuviktoriin

3. koht loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoorus nooremas vanuseastmes

1. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

1. koht võistkondlik rahvusvaheline loodusteaduste võistlus "Mesimumm"

2. koht võistkondlikult üle-eestiliselt linnuviktoriinilt

18. koht loodusteaduste olümpiaadi vabariiklikus voorus

2. koht loodusteaduste olümpiaadi vabariiklikus voorus 7. klasside arvestuses

1. koht võistkondlik looduskaitseteemaline viktoriin Tallinna põhikooli õpilastele

1.-12. koht võistkondlikul looduse tundmise võistlusel "Tere, Kevad!"

1. koht bioloogiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

2. koht ülelinnalisel võistkondlikul looduse tundmise võistlusel

 

Lana Pihela

7.a

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 10 x 60 m teatejooksus

 

Isabel Rätsep

7.a

2.-3. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

 

Mart Sarnet

7.a

1. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel mälumängus põhikooli vanuseastmes

1. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

3. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

1. koht 7. klasside õpioskuste olümpiaadi koolivoorus

 

Arthur Nicholas Slaven

7.a

1. koht 7. klasside õpioskuste olümpiaadi koolivoorus

3. koht vabariiklikul A2 dictée kirjutamise võistlusel

 

Sandra Tammiste

7.a

3. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

 

Mari-Liis Maas

7.a

3. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

 

Sophia Siska

7.a

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 10 x 60 m teatejooksus

 

Johanna Elisabeth Ader

7.b

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 10 x 60 m teatejooksus

 

Greta Liisa Ilus

7.b

2. koht piirkondlikul vokaalansamblite konkursil "Volüüm 18"

2. koht 7. klasside õpioskuste olümpiaadi koolivoorus

1. koht XXII üleriigiliselt koolinoorte vokaalansamblite konkursilt

 

Brita Juske

7.b

3. koht 7. klasside õpioskuste olümpiaadi koolivoorus

 

Loretta Kaart

7.b

3. koht 7. klasside õpioskuste olümpiaadi koolivoorus

 

Aliise Kadarik

7.b

2. koht piirkondlikul vokaalansamblite konkursil "Volüüm 18"

2. koht 7. klasside õpioskuste olümpiaadi koolivoorus

1. koht XXII üleriigiliselt koolinoorte vokaalansamblite konkursilt

 

Margaret Kalm

7.b

2. koht piirkondlikul vokaalansamblite konkursil "Volüüm 18"

2. koht 7. klasside õpioskuste olümpiaadi koolivoorus

 

Anna Aurelia Kangur

7.b

2. koht piirkondlikul vokaalansamblite konkursil "Volüüm 18"

3. koht 7. klasside õpioskuste olümpiaadi koolivoorus

1. koht XXII üleriigiliselt koolinoorte vokaalansamblite konkursilt

 

Kelly-Bettan Kreek

7.b

3. koht 7. klasside õpioskuste olümpiaadi koolivoorus

 

Elis Kõrts

7.b

2. koht piirkondlikul vokaalansamblite konkursil "Volüüm 18"

1. koht XXII üleriigiliselt koolinoorte vokaalansamblite konkursilt

 

Markus Mattheus Maser

7.b

1. koht XXII üleriigiliselt koolinoorte vokaalansamblite konkursilt

 

Emma Sofia Nugis

7.b

1.-12. koht võistkondlikul looduse tundmise võistlusel "Tere, Kevad!"

 

Margaret Oll

7.b

2. koht piirkondlikul vokaalansamblite konkursil "Volüüm 18"

1. koht XXII üleriigiliselt koolinoorte vokaalansamblite konkursilt

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 137 tundi

 

Henri Paul

7.b

2. koht piirkondlikul vokaalansamblite konkursil "Volüüm 18"

3. koht 7. klasside õpioskuste olümpiaadi koolivoorus

1. koht XXII üleriigiliselt koolinoorte vokaalansamblite konkursilt

 

Marta Põld

7.b

2. koht piirkondlikul vokaalansamblite konkursil "Volüüm 18"

2. koht vabariiklik keskkonnaalaste uurimistööde konkurss

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 145 tundi

 

Nora Reinsalu

7.b

2. koht piirkondlikul vokaalansamblite konkursil "Volüüm 18"

1. koht XXII üleriigiliselt koolinoorte vokaalansamblite konkursilt

 

Robin Schmalz

7.b

2. koht Tallinna Koolinoorte MV sulgpallis

 

Ron Jonathan Singson

7.b

2. koht piirkondlikul vokaalansamblite konkursil "Volüüm 18"

1. koht XXII üleriigiliselt koolinoorte vokaalansamblite konkursilt

 

Sigrid Suppi

7.b

2. koht piirkondlikul vokaalansamblite konkursil "Volüüm 18"

2. koht 7. klasside õpioskuste olümpiaadi koolivoorus

1. koht XXII üleriigiliselt koolinoorte vokaalansamblite konkursilt

 

Maria Säkki

7.b

2. koht piirkondlikul vokaalansamblite konkursil "Volüüm 18"

2.-3. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

1. koht XXII üleriigiliselt koolinoorte vokaalansamblite konkursilt

3. koht vabariiklik keskkonnaalaste uurimistööde konkurss

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 135 tundi

 

Helen Tambla

7.b

1.-12. koht võistkondlikul looduse tundmise võistlusel "Tere, Kevad!"

2. koht ülelinnalisel võistkondlikul looduse tundmise võistlusel.

 

Leena Margareth Viilup

7.b

1.-12. koht võistkondlikul looduse tundmise võistlusel "Tere, Kevad!"

 

Oliver-Erich Kongo

7.c

58. koht üleriigilisel matemaatikavõistlusel Känguru

 

Bruno Filipozzi

7.c

1. koht piirkondlikul matemaatikavõistlusel NUPUTA

 

Karolin Juhkam

7.c

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 10 x 60 m teatejooksus

2. koht Meistrite First Lego League poolfinaalis ja 1. koht robotimängus

karikas First Lego League finaalis parima roboti strateegia ja innovatiivsuse eest

 

Elisabet Jääger

7.c

1.-12. koht võistkondlikul looduse tundmise võistlusel "Tere, Kevad!"

 

Karl Marten Kristenprun

7.c

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 120 tundi

 

Kaspar Kruusement

7.c

1. koht Nutispordi piirkonnafinaalis 6.-7. klasside arvestuses

91. koht üleriigilisel matemaatikavõistlusel Känguru

12. koht  Nutispordi vabariiklikus finaalis

 

Leo Benjamin Leoste

7.c

1. koht 7. klasside õpioskuste olümpiaadi koolivoorus

 

Anna Mileena Linder

7.c

1. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel mälumängus põhikooli vanuseastmes

2. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

1. koht piirkondlikul matemaatikavõistlusel NUPUTA

7.-8. koht matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus ja 7.-10. koht üleriigilisel matemaatikaolümpiaadil

2. koht Meistrite First Lego League poolfinaalis ja 1. koht robotimängus

karikas First Lego League finaalis parima roboti strateegia ja innovatiivsuse eest

2. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

5. koht loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoorus nooremas vanuseastmes

1. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

5. koht loodusteaduste olümpiaadi vabariiklikus voorus 7. klasside arvestuses

2. koht ülelinnalisel võistkondlikul looduse tundmise võistlusel

 

Marten Mehide

7.c

2. koht loodusteaduste olümpiaadi koolivoorus

3. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

2. koht Meistrite First Lego League poolfinaalis ja 1. koht robotimängus

karikas First Lego League finaalis parima roboti strateegia ja innovatiivsuse eest

2. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

 

Eliise Päeren

7.c

2. koht Meistrite First Lego League poolfinaalis ja 1. koht robotimängus

karikas First Lego League finaalis parima roboti strateegia ja innovatiivsuse eest

 

Mattis Reinola

7.c

2. koht Meistrite First Lego League poolfinaalis ja 1. koht robotimängus

karikas First Lego League finaalis parima roboti strateegia ja innovatiivsuse eest

 

Hella Tõnts

7.c

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 10 x 60 m teatejooksus

1.-12. koht võistkondlikul looduse tundmise võistlusel "Tere, Kevad!"

2. koht ülelinnalisel võistkondlikul looduse tundmise võistlusel.

 

Siim Viilukas

7.c

1. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel mälumängus põhikooli vanuseastmes

2. koht Meistrite First Lego League poolfinaalis ja 1. koht robotimängus

karikas First Lego League finaalis parima roboti strateegia ja innovatiivsuse eest

1. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

3. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

1. koht võistkondlik looduskaitseteemaline viktoriin Tallinna põhikooli õpilastele

 

Rasmus Talts

7.c

3. koht loodusteaduste olümpiaadi koolivoorus

1. koht Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel mälumängus põhikooli vanuseastmes

1. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

1. koht piirkondlikul matemaatikavõistlusel NUPUTA

1. koht 7. klasside õpioskuste olümpiaadi koolivoorus

24. koht üleriigilisel matemaatikavõistlusel Känguru

 

Sarah Bouirabdane

8.a

7.-8. koht prantsuse keele olümpiaadi piirkonnavoorus

1. koht vabariiklikul B1 dictée kirjutamise võistlusel

3. koht prantsuse keele vabariiklikul olümpiaadil

 

Dylan Michael Jones

8.a

2. koht vabariiklikul informaatikaviktoriini KOBRAS I voorus

 

Erik Jõevere

8.a

1. koht loodusteaduste olümpiaadi koolivoorus

10.-11. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

9. koht keemiaolümpiaadi piirkondlikus voorus

1. koht võistkondlik rahvusvaheline loodusteaduste võistlus "Mesimumm"

1. koht võistkondlik rahvusvaheline loodusteaduste võistlus "Mesimumm"

10. koht loodusteaduste olümpiaadi vabariiklikus voorus

1.koht loodusteaduste olümpiaadi koolivoorus

5. koht vabariiklikul informaatikaviktoriini KOBRAS I voorus

 

Krislin Kaljulaid

8.a

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 10 x 60 m teatejooksus

 

Brigitta Rebecca Kurg

8.a

6. koht muusikaolümpiaadi piirkonnavoorus

 

Liisa Pesti

8.a

10. koht muusikaolümpiaadi piirkonnavoorus

 

Lauren Saimre

8.a

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 10 x 60 m teatejooksus

 

Freja Marin Karolina Torstenberg

8.a

1. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

6. koht loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoorus

10.-11. koht keemiaolümpiaadi piirkondlikus voorus

 

Hannes Vau

8.a

7. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

 

Säde Veevo

8.a

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 120 tundi

 

Sandra Velling

8.a

3. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

 

Iti Joost

8.a

1. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

6.-9. koht ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoorus

3. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

3. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

 

Lovisa Luka Hiiop

8.b

6.-7. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

 

Ralf Joosep Kask

8.b

2. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

1. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

3.-5. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

2. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

1. koht keemiaolümpiaadi piirkondlikus voorus

6. koht füüsikaolümpiaadi vabariiklikus voorus

2.-3. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

1. koht Nutispordi piirkonnafinaalis 8.-9. klasside arvestuses

63. koht üleriigilisel matemaatikavõistlusel Känguru

3. koht üleriigilisel füüsikaviktoriinil "Spekter"

3. koht  Nutispordi vabariiklikus finaalis

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 124 tundi

 

Harmo-Ron Kallaste

8.b

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 274

 

Triinu Luts

8.b

6.-10. koht Tartu Ülikooli loodusmuuseumi seeneviktoriin 6.-12. klasside õpilastele

1. koht võistkondlik Tallinna koolide linnuviktoriin

2. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

2. koht võistkondlikult üle-eestiliselt linnuviktoriinilt

1. koht võistkondlik looduskaitseteemaline viktoriin Tallinna põhikooli õpilastele

6.-7. koht  piirkondlikul emakeeleolümpiaadil

1.-12. koht võistkondlikul looduse tundmise võistlusel "Tere, Kevad!"

5. koht bioloogiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

3. koht ülelinnalisel võistkondlikul looduse tundmise võistlusel

 

Ott Raidma

8.b

3. koht Tallinna Koolinoorte MV võrkpallis

 

Art Hendrik Tiit

8.b

3. koht füüsika ainevõistluselt "Kajakas"

 

Diana Tjumetševa

8.c

100. koht üleriigilisel matemaatikavõistlusel Känguru

 

Inga Morozov

8.c

38. koht üleriigilisel matemaatikavõistlusel Känguru

 

Samuel Boeijkens

8.c

3. koht loodusteaduste olümpiaadi koolivoorus

5. koht loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoorus

4. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

7. koht füüsikaolümpiaadi vabariiklikus voorus

9. koht loodusteaduste olümpiaadi vabariiklikus voorus

 

Anita Aleksandra Dapon

8.c

3.-5. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

 

Haldja Hermaküla

8.c

1. koht piirkondlikul emakeeleolümpiaadil

3. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

8. koht muusikaolümpiaadi piirkonnavoorus

1. koht vabariiklikul emakeeleolümpiaadil

 

Eliisabet Kaasik

8.c

3.-5. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

47. koht üleriigilisel matemaatikavõistlusel Känguru

 

Andres Parusk

8.c

2. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

 

Asmus Soodla

8.c

2. koht vabariiklikul informaatikaviktoriini KOBRAS I voorus

2. koht vabariiklikul informaatikaviktoriini KOBRAS II voorus

10.-11. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

 

Oskar Villem Tiidemann

8.c

5. koht vabariiklikul informaatikaviktoriini KOBRAS I voorus

2. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

3. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

4. koht füüsikaolümpiaadi vabariiklikus voorus

 

Siim Tiivel

8.c

2. koht loodusteaduste olümpiaadi koolivoorus

1. koht füüsika lahtised võistlused

3. koht loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoorus

2. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

1. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

5. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

10.-11. koht keemiaolümpiaadi piirkondlikus voorus

8. koht füüsikaolümpiaadi vabariiklikus voorus

4. koht loodusteaduste olümpiaadi vabariiklikus voorus

6. koht üleriigilisel matemaatikavõistlusel Känguru

1. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

 

Markus Erik Tommula

8.c

3. koht Tallinna Koolinoorte MV võrkpallis

 

Remo Torn

8.c

3. koht Tallinna Koolinoorte MV võrkpallis

 

Mathias Robert Uibokant

8.c

2.-3. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

2. koht Tallinna Koolinoorte MV males

73. koht üleriigilisel matemaatikavõistlusel Känguru

 

Elisabeth Helena Valter

8.c

1. koht võistkondlik rahvusvaheline loodusteaduste võistlus "Mesimumm"

 

Sofia Marlene Haug

9.a

6. koht keemia lahtistel võistlustel 9. klasside arvestuses

4.-5. koht Tartu Ülikooli loodusmuuseumi seeneviktoriin 6.-12. klasside õpilastele

2. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

2. koht Rahvusvaheline Loodusteaduste olümpiaad

3.-24. koht võistkondlik rahvusvaheline Läänemere viktoriin

4. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

9. koht keemiaolümpiaadi piirkondlikus voorus

1. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

4. koht bioloogiaolümpiaadi  vabariiklikus voorus gümnaasiumi arvestuses

4. koht keemiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

2. koht ja kuldmedal võistkondlikult rahvusvaheliselt loodusteaduste olümpiaadilt

1.-12. koht võistkondlikul looduse tundmise võistlusel "Tere, Kevad!"

1. koht bioloogiaolümpiaadi vabariiklikus voorus põhikooli arvestuses

1. koht ülelinnalisel võistkondlikul looduse tundmise võistlusel

2. koht Tallinna Koolinoorte MV kõrgushüppes

 

Johanna Heinsoo

9.a

4.-5. koht Tartu Ülikooli loodusmuuseumi seeneviktoriin 6.-12. klasside õpilastele

1. koht võistkondlik Tallinna koolide linnuviktoriin

3.-24. koht võistkondlik rahvusvaheline Läänemere viktoriin

3. koht võistkondlik looduskaitseteemaline viktoriin Tallinna põhikooli õpilastele

1.-12. koht võistkondlikul looduse tundmise võistlusel "Tere, Kevad!"

1. koht ülelinnalisel võistkondlikul looduse tundmise võistlusel

 

Voldemar Jagomägi

9.a

6.-10. koht Tartu Ülikooli loodusmuuseumi seeneviktoriin 6.-12. klasside õpilastele

2. koht võistkondlikult üle-eestiliselt linnuviktoriinilt

1. koht võistkondlik looduskaitseteemaline viktoriin Tallinna põhikooli õpilastele

1.-12. koht võistkondlikul looduse tundmise võistlusel "Tere, Kevad!"

 

Kaspar Kaabel

9.a

3. koht Tallinna Koolinoorte MV võrkpallis

1.-12. koht võistkondlikul looduse tundmise võistlusel "Tere, Kevad!"

4.-5. koht Tartu Ülikooli loodusmuuseumi seeneviktoriin 6.-12. klasside õpilastele

3.-24. koht võistkondlik rahvusvaheline Läänemere viktoriin

1. koht ülelinnalisel võistkondlikul looduse tundmise võistlusel

 

Kristi Kendra

9.a

3. koht võistkondlik looduskaitseteemaline viktoriin Tallinna põhikooli õpilastele

1.-12. koht võistkondlikul looduse tundmise võistlusel "Tere, Kevad!"

 

Karl Logberg

9.a

1. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

 

Maksim Šapovalov

9.a

1. koht võistkondlikult Tallinna Koolinoorte MV sõudeergomeetril

3. koht Tallinna Koolinoorte MV võrkpallis

 

Maria Tõnisberg

9.a

3. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

2. koht lingvistikaolümpiaadi koolivoorus

 

Eerik Ääremaa

9.a

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 73 tundi

 

Kristjan Murro

9.a

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 4 x 100 m teatejooksus

 

Marianne Allas

9.a

3.-4. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

5. koht prantsuse keele olümpiaadi piirkonnavoorus

7. koht prantsuse keele vabariiklikul olümpiaadil

1. koht võistkondlik Tallinna koolide linnuviktoriin

3. koht võistkondlik looduskaitseteemaline viktoriin Tallinna põhikooli õpilastele

1.-12. koht võistkondlikul looduse tundmise võistlusel "Tere, Kevad!"

1. koht ülelinnalisel võistkondlikul looduse tundmise võistlusel

 

Rasmus Tannebaum

9.a

3.-4. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

 

Nora Vöörmann

9.a

1.-12. koht võistkondlikul looduse tundmise võistlusel "Tere, Kevad!"

 

Johanna Maria Jõgisu

9.b

6.-10. koht Tartu Ülikooli loodusmuuseumi seeneviktoriin 6.-12. klasside õpilastele

1. koht võistkondlik Tallinna koolide linnuviktoriin

3.-24. koht võistkondlik rahvusvaheline Läänemere viktoriin

5. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

2. koht võistkondlikult üle-eestiliselt linnuviktoriinilt

3. koht võistkondlik looduskaitseteemaline viktoriin Tallinna põhikooli õpilastele

1.-12. koht võistkondlikul looduse tundmise võistlusel "Tere, Kevad!"

3. koht bioloogiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

1. koht ülelinnalisel võistkondlikul looduse tundmise võistlusel

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 800 m jooksus

 

Kärt Keek

9.b

3. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

 

Johanna Catarina Konsen

9.b

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 93 tundi

 

Kati Lõhmus

9.b

3.-4. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

4. koht võistkondlik Tallinna XVIII keemiaviktoriini lõppvoor

 

Siim Nigul

9.b

1. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

3. koht individuaalselt Tallinna Koolinoorte MV sõudeergomeetril

1. koht võistkondlikult Tallinna Koolinoorte MV sõudeergomeetril

4. koht võistkondlik Tallinna XVIII keemiaviktoriini lõppvoor

 

Kertu Purde

9.b

1.-12. koht võistkondlikul looduse tundmise võistlusel "Tere, Kevad!"

3. koht ülelinnalisel võistkondlikul looduse tundmise võistlusel.

 

Laura-Helena Sorainen

9.b

6.-10. koht Tartu Ülikooli loodusmuuseumi seeneviktoriin 6.-12. klasside õpilastele

3. koht võistkondlik looduskaitseteemaline viktoriin Tallinna põhikooli õpilastele

1.-12. koht võistkondlikul looduse tundmise võistlusel "Tere, Kevad!"

3. koht ülelinnalisel võistkondlikul looduse tundmise võistlusel

 

Grete Liis Suisalu

9.b

2. koht Nutispordi piirkonnafinaalis 8.-9. klasside arvestuses

4. koht  Nutispordi vabariiklikus finaalis

 

Rait Robert Suurmets

9.b

1. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

 

Hele-Riin Tamm

9.b

1.-12. koht võistkondlikul looduse tundmise võistlusel "Tere, Kevad!"

3. koht ülelinnalisel võistkondlikul looduse tundmise võistlusel.

 

Mait Filipozzi

9.c

3.-4.  koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

3. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

1. koht võistkondlikult Tallinna Koolinoorte MV sõudeergomeetril

1. koht Tallinna Koolinoorte MV teivashüppes

1. koht Tallinna Koolinoorte MV kaugushüppes

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 4 x 100 m teatejooksus

 

Rauno Haidla

9.c

3. koht Tallinna Koolinoorte MV võrkpallis

 

Andreas Koppa

9.c

1. koht Tallinna Koolinoorte MV suusatamises

 

Anna Celine Kraus

9.c

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 54 tundi

 

Susanna Kukke

9.c

1. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

 

Hannah Kurm

9.c

6.-10. koht Tartu Ülikooli loodusmuuseumi seeneviktoriin 6.-12. klasside õpilastele

1. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

10.-11. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

1. koht võistkondlik rahvusvaheline loodusteaduste võistlus "Mesimumm"

1.-12. koht võistkondlikul looduse tundmise võistlusel "Tere, Kevad!"

3. koht ülelinnalisel võistkondlikul looduse tundmise võistlusel

 

Lisandra Leetmaa

9.c

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 120 tundi

 

Riste-Liis Leisi

9.c

1. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

 

Liisa Lekko

9.c

1. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

2. koht geograafiaolümpiaadi piirkondlikus voorus

4. koht võistkondlik Tallinna XVIII keemiaviktoriini lõppvoor

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 10 x 60 m teatejooksus

14. koht geograafiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

 

Anna-Liisa Niinemets

9.c

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 290 tundi

 

Karl-Oskar Pajus

9.c

2. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

1. koht geograafiaolümpiaadi piirkondlikus voorus

7.-9. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

5. koht füüsikaolümpiaadi vabariiklikus voorus

1. koht võistkondlikult Tallinna Koolinoorte MV sõudeergomeetril

3. koht Tallinna Koolinoorte MV võrkpallis

15. koht geograafiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 4 x 100 m teatejooksus

2. koht Tallinna Koolinoorte MV kuulitõukes

 

Olaf Pandre

9.c

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 250 tundi

 

Diana Ross

9.c

1. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

4. koht geograafiaolümpiaadi piirkondlikus voorus

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 10 x 60 m teatejooksus

19. koht geograafiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

 

Tristan Saupõld

9.c

2. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

 

Markus Toom

9.c

6.-10. koht Tartu Ülikooli loodusmuuseumi seeneviktoriin 6.-12. klasside õpilastele

6. koht füüsika ainevõistluselt "Kajakas"

2. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

6. koht vabariiklikul informaatikaviktoriini KOBRAS I voorus

1.-12. koht võistkondlikul looduse tundmise võistlusel "Tere, Kevad!"

 

Mark Heidmets

9.c

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 4 x 100 m teatejooksus

 

Pauliine Põldmaa

9.c

3. koht piirkondlikul emakeeleolümpiaadil

 

Pauline Kokla

G1 PR-IN

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 10 x 100 m teatejooksus

 

Vanessa Kricere

G1 PR-IN

8.-9. koht piirkondlikul vene keel võõrkeelena B1 taseme olümpiaadil

 

Eva Margareeta Kört

G1 PR-IN

9. koht prantsuse keele olümpiaadi vabariiklikus voorus

 

Jacqueline Elizabeth Lääne

G1 PR-IN

4. koht prantsuse keele olümpiaadi piirkonnavoorus

2. koht prantsuse keele olümpiaadi vabariiklikus voorus

7. koht üle-eestilisel viktoriinil "Noored Euroopa metsades"

 

Donna Mägi

G1 PR-IN

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 160 tundi

 

Iris Helena Nõmmann

G1 PR-IN

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 332 tundi

 

Anni-Liis Prangli

G1 PR-IN

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 161 tundi

 

Karl Kevin Ruul

G1 PR-IN

3. koht võistkondlikult Tallinna Koolinoorte MV sõudeergomeetril

 

Hendrik Saliste

G1 PR-IN

7. koht üle-eestilisel viktoriinil "Noored Euroopa metsades"

 

Annabel Suga

G1 PR-IN

7. koht üle-eestilisel viktoriinil "Noored Euroopa metsades"

8. koht üle-Eestilisel viktoriinil "Noored Euroopa metsades"

 

Teele Sumeri

G1 PR-IN

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 155 tundi

 

Taavi Talivee

G1 PR-IN

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 109 tundi

 

Maria Tähe

G1 PR-IN

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 129 tundi

 

Tiago Golub

G1 RE-LO

4. koht vabariiklikus voorus võistkondlikult keemiavõistluselt "Kolb"

3. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

2.-3. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

 

Aleksander Kampus

G1 RE-LO

1. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

 

Kristi Koitla

G1 RE-LO

2. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

4.-5. koht keemiaolümpiaadi piirkondlikus voorus

7. koht keemiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

1. koht Riia-Vilnius-Tallinn reaalainete olümpiaadil keemias

12. koht astronoomia lahtistel võistlustel

 

Katrin Käis

G1 RE-LO

3. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

 

Lauri Laaspere

G1 RE-LO

10.-14. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

 

Mirjam Lember

G1 RE-LO

10.-14. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

 

Allar Liivlaid

G1 RE-LO

5. koht Eesti koolinoorte 24. keemia lahtine võistlus

5. koht füüsika lahtised võistlused

1. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

1. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

1. koht geograafiaolümpiaadi piirkondlikus voorus

9. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

3. koht füüsika ainevõistluselt "Kajakas"

4.-5. koht keemiaolümpiaadi piirkondlikus voorus

10.-14. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

11. koht keemiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

13. koht füüsikaolümpiaadi vabariiklikus voorus

1. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

2. koht ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoorus

10. koht ja III järgu diplom geograafiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

11. koht ajaloo-olümpiaadi vabariiklikus voorus

 

Mia Maripuu

G1 RE-LO

3. koht Vabariigi Presidendi väitlusturniiril 2017

1. koht Vabariigi Presidendi väitlusturniiri lõppvoorus

8. koht Eesti kesk- ja põhikoolide meistrivõistlusetelt väitlemises

 

Katarin Mägi

G1 RE-LO

3. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

 

Kristel Saul

G1 RE-LO

2. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

9.-10. koht piirkondlikul emakeeleolümpiaadil

 

Uko Rasmus Tiidemann

G1 RE-LO

3. koht Vabariigi Presidendi väitlusturniiril 2017

1. koht Vabariigi Presidendi väitlusturniiri lõppvoorus

7. koht Vabariigi Presidendi väitlusturniiri lõppvooru individuaalarvestuses

8. koht Eesti kesk- ja põhikoolide meistrivõistlusetelt väitlemises

 

Samuel Ehman

G1 RO

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 315 tundi

 

Eglyd Marion Hirv

G1 RO

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 303 tundi

 

Pille-Riin Kornak

G1 RO

4. koht vabariiklikul rootsi keele ainevõistlusel

 

Christiana Lainde

G1 RO

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 160 tundi

 

Markus Marandi

G1 RO

1. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

 

Emma Maria Metsandi

G1 RO

3. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

4. koht piirkondlikul vene keel võõrkeelena B1 taseme olümpiaadil

 

Nele Novek

G1 RO

4. koht muusikaolümpiaadi piirkonnavoorus

 

Meril Pullisaar

G1 RO

3. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

 

Maarja Reino

G1 RO

4. koht vabariiklikul rootsi keele ainevõistlusel

 

Eliise Tamm

G1 RO

7. koht muusikaolümpiaadi piirkonnavoorus

 

Saskia Järv

G1 MAT-IN

3. koht Tallinna Koolinoorte MV kõrgushüppes

 

Madleen Karu

G1 MAT-IN

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 10 x 100 m teatejooksus

 

Kristjan Madis Kask

G1 MAT-IN

2. koht rahvusvahelisel reaalainete olümpiaadil RVTHVStP matemaatikas

2.-3. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

 

Aleksander Kirs

G1 MAT-IN

1. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

 

Ilona Maide

G1 MAT-IN

3. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

 

Aleksander Ott Maripuu

G1 MAT-IN

1. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 332 tundi

 

Romi Neerot

G1 MAT-IN

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 10 x 100 m teatejooksus

3. koht Tallinna Koolinoorte MV kõrgushüppes

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 4 x 100 m teatejooksus

 

Hendry Ollin

G1 MAT-IN

3. koht Vabariigi Presidendi väitlusturniiril 2017

1. koht Vabariigi Presidendi väitlusturniiri lõppvoorus

1. koht Vabariigi Presidendi väitlusturniiri lõppvooru individuaalarvestuses

3. koht kõnevõistluse Public Speaking koolivoorus

8. koht Eesti kesk- ja põhikoolide meistrivõistlusetelt väitlemises

 

Markus Orav

G1 MAT-IN

1. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

27. koht üleriigilisel matemaatikavõistlusel Känguru

 

Rasmus Peäske

G1 MAT-IN

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 283 tundi

 

Reelika Sinisalu

G1 MAT-IN

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 100 tundi

 

Jaagup Tuisk

G1 MAT-IN

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 292 tundi

 

Triin Vaino

G1 MAT-IN

19.-20. koht keemiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

 

Marian Vihand

G1 MAT-IN

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 123 tundi

 

Mariel Mia Haug

11.a

3. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

2. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 107 tundi

 

Saara Kaldma

11.a

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 260 tundi

 

Gloria Krieger

11.a

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 160 tundi

 

Maria Lepik

11.a

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 106 tundi

 

Liisa Liik

11.a

2.-3. koht prantsuse keele olümpiaadi piirkonnavoorus

3. koht prantsuse keele vabariiklikul olümpiaadil

 

Lislotte Minejev

11.a

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 419 tundi

 

Maria Naulainen

11.a

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 141 tundi

 

Liisa Marie Ojavere

11.a

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 314 tundi

 

Sigrid Salundo

11.a

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 100 tundi

 

Igor Širai

11.a

2.-3. koht prantsuse keele olümpiaadi piirkonnavoorus

8.-10. koht prantsuse keele vabariiklikul olümpiaadil

 

Taniel Tokar

11.a

2. koht Tallinna Koolinoorte MV males

3. koht võistkondlikult Tallinna Koolinoorte MV sõudeergomeetril

 

Helen Truuverk

11.a

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 338 tundi

 

Markus Vedler

11.a

1. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

10. koht geograafiaolümpiaadi piirkondlikus voorus

 

Laura-Maria Tõru

11.a

silmapaistev kõne "100 puud"

 

Maria Alas

11.b

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 10 x 100 m teatejooksus

 

Silver-Toomas Ant

11.b

4. koht vabariiklikus voorus võistkondlikult keemiavõistluselt "Kolb"

Tubli osalemine telesaates "Rakett 69"

 

Karmen Juhkam

11.b

3. koht Riia-Vilnius-Tallinn reaalainete olümpiaadil füüsikas

1. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

2. koht Tallinna Mustamäe Reaalkooli korraldatud esseekonkursilt

3. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 243 tundi

 

Kadi Karro

11.b

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 300 tundi

 

Henri Erke Kaup

11.b

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 114 tundi

 

Ragnar Koplimaa

11.b

1. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

3. koht võistkondlikult Tallinna Koolinoorte MV sõudeergomeetril

 

Johanna Kruusement

11.b

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 103 tundi

 

Stella Leoste

11.b

3. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

 

Marko Lillemägi

11.b

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 10 x 100 m teatejooksus

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 285 tundi

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 4x100 m teatejooksus

 

Janet Murumets

11.b

1. koht lingvistikaolümpiaadi koolivoorus

5. koht vabariiklikul informaatikaviktoriini KOBRAS I voorus

3. koht vabariiklikul informaatikaviktoriini KOBRAS II voorus

10. koht lingvistikaolümpiaadi piirkonnavoorus

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 121 tundi

20. koht lingvistikaolümpiaadi vabariiklikus voorus

 

Kristi Ojala

11.b

2. koht võistkondlikult Tallinna Koolinoorte MV sõudeergomeetril

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 134 tundi

 

Maarja Ann Ormisson

11.b

1. koht vabariikliku õpilasetlejate konkursi Tallinna piirkonnavoorus

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 103 tundi

 

Eva Lotta Penjam

11.b

3. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 140 tundi

 

Juhan Tiitus Raidal

11.b

2. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

1. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

10. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

81. koht üleriigilisel matemaatikavõistlusel Känguru

 

Greta Reino

11.b

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 100 tundi

 

Kristel Rjabov

11.b

2. koht kõnevõistluse Public Speaking koolivoorus

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 107 tundi

 

Karin Rohumaa

11.b

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 106 tundi

 

Helerin Roomet

11.b

3. koht Riia-Vilnius-Tallinn reaalainete olümpiaadil keemias

1. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

 

Kerttu Saadi

11.b

3. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

14. koht rahvusvahelisel Pranglimise maailmameistrivõistlustel

 

Liisa Lotta Saga

11.b

3. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 101 tundi

 

Sander Saluste

11.b

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 105 tundi

 

Teet Simson

11.b

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 10 x 100 m teatejooksus

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 108 tundi

 

Johanne Sinisalu

11.b

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 135 tundi

 

Eike Teder

11.b

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 100 tundi

 

Eero Ääremaa

11.b

1. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 133 tundi

 

Johan Boeijkins

11.c

2. koht võistkondlik Tallinna koolide linnuviktoriin

1. koht Aasta looma foto "Eesti Looduse" 2017 aasta fotokonkurss + linnalooduse eriauhind Tartu Ülikooli loodusmuuseumilt

3. koht  "Eesti Looduse" 2018 aasta fotokonkurss noorte kategoorias "Inimene ja loodus"

3. koht "Eesti Looduse" 2018 aasta fotokonkurss noorte loomapiltide kategoorias

 

Leana Kalve

11.c

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 103 tundi

 

Hardy Keller

11.c

3. koht võistkondlikult Tallinna Koolinoorte MV sõudeergomeetril

2. koht vabariiklikul rootsi keele ainevõistlusel

 

Meeri Krass

11.c

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 200 tundi

 

Eleriin Kuuskmäe

11.c

3. koht vabariiklikult kõnevõistluselt

 

Kerstin Lind

11.c

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 10 x 100 m teatejooksus

 

Erik Mandel

11.c

3. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

8. koht piirkondlikul emakeeleolümpiaadil

1.koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

2.-3. koht ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoorus

3. koht vabariiklikult kõnevõistluselt

2.-3. koht ajaloo-olümpiaadi vabariiklikus voorus

2. koht vabariiklikul rootsi keele ainevõistlusel

6. koht  Nutispordi vabariiklikus finaalis

 

Katre Sofia Palm

11.c

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 10 x 100 m teatejooksus

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 4 x 400 m teatejooksus

2. koht võistkondlikult Tallinna Koolinoorte MV sõudeergomeetril

1. koht Tallinna Koolinoorte MV kõrgushüppes

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 100 m tõkkejooksus

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 4 x 100 m teatejooksus

 

Geitrud Pank

11.c

3. koht Nutispordi piirkonnafinaalis 10.-12. klasside arvestuses

8. koht  Nutispordi vabariiklikus finaalis

 

Aleksander Karl Simovart

11.c

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 10 x 100 m teatejooksus

2. koht vabariiklikul rootsi keele ainevõistlusel

 

Anu Kadri Uustalu

11.c

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 217 tundi

2. koht vabariiklikul rootsi keele ainevõistlusel

 

Anu-Kadri Uustalu

11.c

2. koht vabariiklikul rootsi keele ainevõistlusel

 

Angeelika Anette Antsmäe

11.d

1. koht keemiavõistluse "Kolb" piirkonnavoorus

4. koht keemiavõistluse "Kolb" vabariiklikus voorus

1. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

4.-5. koht prantsuse keele olümpiaadi piirkonnavoorus

10.-11. koht matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus

3.-4. koht keemiaolümpiaadi piirkondlikus voorus

14.-15. koht keemiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

3. koht võistkondlik Tallinna XVIII keemiaviktoriini lõppvoor

Tubli osalemine telesaates "Rakett 69"

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 322 tundi

 

Ingmar Nõmmann

11.d

1. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 383 tundi

 

Hannamari Ots

11.d

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 105 tundi

 

Enrique Sarap

11.d

1. koht kõnevõistluse Public Speaking koolivoorus

 

Anna Martha Seer

11.d

2. koht Tallinna Koolinoorte MV sulgpallis

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 102 tundi

 

Karl Suurkaev

11.d

2. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

 

Eino Johannes Tiirinen

11.d

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 196 tundi

 

Yoko-Susanna Kenk

11.d

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 102 tundi

 

Kaja Silva Aulik

12.a

1. koht prantsuse keele olümpiaadi piirkonnavoorus

5.-6. koht prantsuse keele vabariiklikul olümpiaadil

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 210 tundi

 

Karolina Kadak

12.a

8.-9. koht prantsuse keele olümpiaadi piirkonnavoorus

8.-10. koht prantsuse keele vabariiklikul olümpiaadil

 

Markus Kiil

12.a

3. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

 

Berit Kivisaar

12.a

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 10 x 100 m teatejooksus

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 4 x 400 m teatejooksus

3. koht Tallinna Koolinoorte MV 200 m jooksus

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 4 x 100 m teatejooksus

 

Tanel Laane

12.a

1. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

 

Hannariin Lamp

12.a

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 109 tundi

 

Andra Laugmaa

12.a

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 150 tundi

 

Erwin Liebert

12.a

2. koht Tallinna Koolinoorte MV males

 

Joonas Lumi

12.a

Eripreemis näitlejatöö eest kooliteatrite piirkondlikul festivalil gümnaasiumiarvestuses

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 113 tundi

 

Mai Narva

12.a

2. koht Tallinna Koolinoorte MV males

 

Sven-Ervin Paap

12.a

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 174 tundi

 

Samuel Rüsse

12.a

1. koht vabariiklikul loominguliste tööde konkursil "Minu Eesti 100 aasta pärast"

3. koht lingvistikaolümpiaadi koolivoorus

9.-10. koht prantsuse keele olümpiaadi piirkonnavoorus

8. koht lingvistikaolümpiaadi piirkonnavoorus

7. koht prantsuse keele vabariiklikul olümpiaadil

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 176 tundi

 

Eero Sild

12.a

2. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 111 tundi

 

Georg Zahharov

12.a

3. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

8.-9. koht prantsuse keele olümpiaadi piirkonnavoorus

4. koht lingvistikaolümpiaadi piirkonnavoorus

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 127 tundi

 

Anna-Katariina Vaino

12.a

4. koht piirkondlikul emakeeleolümpiaadil

 

Diana Vederik

12.a

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 176 tundi

 

Eva Maria Õunapuu

12.a

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 130 tundi

 

Melissa Maria Akkel

12.b

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 10 x 100 m teatejooksus

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 4 x 400 m teatejooksus

2. koht võistkondlikult Tallinna Koolinoorte MV sõudeergomeetril

 

Alvar Arming

12.b

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 374 tundi

 

Gert Haalen

12.b

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 10 x 100 m teatejooksus

 

Laura Karilaid

12.b

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 10 x 100 m teatejooksus

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 4 x 400 m teatejooksus

1. koht Tallinna Koolinoorte MV murdmaajooksus

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 400 m jooksus

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 800 m jooksus

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 4 x 100 m teatejooksus

 

Annabell Carina Katalsepp

12.b

8.-9. koht piirkondlikul emakeeleolümpiaadil

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 311 tundi

 

Martin Kiik

12.b

20. koht keemiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

 

Merili Laur

12.b

2. koht võistkondlikult Tallinna Koolinoorte MV sõudeergomeetril

 

Nikita Leo

12.b

1. koht Riia-Vilnius-Tallinn reaalainete olümpiaadil füüsikas

1. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

6.-7. koht matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus

4.koht + II järgi diplom matemaatikaolümpiaadi vabariiklikkus voorus

1. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

4. koht keemiaolümpiaadi piirkondlikus voorus

13. koht keemiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

12. koht füüsikaolümpiaadi vabariiklikus voorus

15. koht üleriigilisel matemaatikavõistlusel Känguru

 

Sander Metsküla

12.b

3. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

85. koht üleriigilisel matemaatikavõistlusel Känguru

 

Ariina Mürkhain

12.b

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 10 x 100 m teatejooksus

 

Oliver Paberits

12.b

1. koht piirkonnavoorus võistkondlikult keemiavõistluselt "Kolb"

4. koht vabariiklikus voorus võistkondlikult keemiavõistluselt "Kolb"

1. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

3. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

5. koht keemiaolümpiaadi piirkondlikus voorus

6. koht keemiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

3. koht võistkondlik Tallinna XVIII keemiaviktoriini lõppvoor

1. koht Riia-Vilnius-Tallinn reaalainete olümpiaadil keemias

 

Johannes Pihlak

12.b

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 366 tundi

 

Mirjam Reino

12.b

2. koht võistkondlik Tallinna koolide linnuviktoriin

8. koht keemiaolümpiaadi piirkondlikus voorus

19. koht keemiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

 

Birgit Sõrmus

12.b

1. koht piirkonnavoorus võistkondlikult keemiavõistluselt "Kolb"

4. koht vabariiklikus voorus võistkondlikult keemiavõistluselt "Kolb"

2. koht võistkondlik Tallinna koolide linnuviktoriin

2. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

3. koht võistkondlik Tallinna XVIII keemiaviktoriini lõppvoor

2. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

 

Mihkel Talivee

12.b

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 10 x 100 m teatejooksus

2. koht Tallinna Koolinoorte MV kaugushüppes

1. koht Tallinna Koolinoorte MV kolmikhüppes

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 4 x100 m teatejooksus

 

Kevin Telliskivi

12.b

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 323 tundi

 

Taso Toomik

12.b

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 10 x 100 m teatejooksus

 

Mark Genrich Geller

12.c

1. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

 

Kaur Kadak

12.c

6. koht vabariiklikul informaatikaviktoriini KOBRAS I voorus

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 108 tundi

 

Rasmus Kägu

12.c

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 111 tundi

 

Piia-Liis Ojasaar

12.c

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 190 tundi

 

Triinu Roosna

12.c

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 133 tundi

 

Sigrid Topper

12.c

1. koht vabariiklikul rootsi keele ainevõistlusel

 

Elsa-Maria Tropp

12.c

3. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

 

Cornelia Tšaplõgina

12.c

1. koht vabariiklikul rootsi keele ainevõistlusel

 

Laura Schifrin

12.c

8.-9. koht piirkondlikul emakeeleolümpiaadil

 

Rasmus Aarla

12.d

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 289 tundi

 

Agnes Kolga

12.d

6. koht vabariiklikul emakeeleolümpiaadil

 

Marilin Moor

12.d

4. koht vabariiklikus voorus võistkondlikult keemiavõistluselt "Kolb"

2. koht võistkondlik Tallinna koolide linnuviktoriin

2. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

2. koht ajaloo-olümpiaadi koolivoorus

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 132 tundi

 

Robin Nool

12.d

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 10 x 100 m teatejooksus

6.-8. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

1. koht Tallinna Koolinoorte MV teivashüppes

 

Sandra Piho

12.d

10. koht muusikaolümpiaadi piirkonnavoorus

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 133 tundi

 

Sofia Pribludnaja

12.d

9.-10. koht piirkondlikul majandusolümpiaadil

13. koht vabariiklikul majandusolümpiaadil

 

Karl Reimand

12.d

5. koht piirkondlikul emakeeleolümpiaadil

2. koht Nutispordi piirkonnafinaalis 10.-12. klasside arvestuses

4. koht  Nutispordi vabariiklikus finaalis

 

Toivo Saabas

12.d

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 10 x 100 m teatejooksus

2. koht võistkondlik Tallinna koolide linnuviktoriin

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 4 x 100 m teatejooksus

 

Simona Liisbet Seppi

12.d

2. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

 

Harald Suurorg

12.d

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 10 x 100 m teatejooksus

3. koht Tallinna Koolinoorte MV 100 m jooksus

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 200 m jooksus

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 4 x100 m teatejooksus

 

Arko Gert Tuisk

12.d

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 190 tundi

 

Henry Gerhard Uriko

12.d

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 10 x 100 m teatejooksus

1. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

 

Stiina Salumets

12.d

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 165 tundi