Trikateri laste- ja noortelaulude kontsert 19. detsembril Estonia kontserdisaalis

16.11.2018
19. detsembril 2018 algusega kell 19 toimub Estonia kontserdisaalis “Entel-tenteli” kontserdi ajastutruu ja kultuurilooline jätk - laste- ja noortelaulude kontsert "Trikatrei".

2016. aastal kõlasid Estonia kontserdisaalis GAG laululaste ettekandes 70ndate aastate populaarse telesaate igihaljad “Entel-tenteli” lastelaulud. Nüüd astuvad Tallinna koolinoored ja GAG andekad muusikud taas kooli noorteorkestri saatel lavale. 

Kontserdi esimeses pooles kõlavad 70ndate ja 80ndate aastate igihalja telesaate “Trikatrei” lastelaulud Tõnis Kõrvitsa ja Siim Aimla orkestriseadetes. Kontserdi teises osas aga mängitakse GAG muusikasõprade ning laululaste omaloomingulisi palasid suureks samade heliloojate arranžeeringutes. Nimelt toimus oktoobrikuus koolis omaloominguliste laulude konkurss "Väike lugu suurele lavale". Nüüd kuulemegi, kuidas ka väikese algkoolilapse viisijupi võib suureks ja suurele lavale mängida nii, et terve Estonia saal on hoogsat laulu ja orkestrihelisid täis.

Põnev ja rütmikas koguperekontsert ootab kõiki muusikahuvilisi jõulueelsesse Estoniasse head ja hoogsat muusikat nautima, meenutama vanu lugusid ja uudistama verivärsket noorte loomingut. Omaloominguliste laulude konkursi võitjatena kuuleme ka saates “Eesti otsib superstaari” osalenud Jaagup Tuisu, GAG vilistalsest muusikatalendi Marianne Leiburi, GAG õpetajate Eliisabet Haameri ja Lilian Reinmetsa ning teiste GAG andekate noorte loomingut ja esinemisi. 

Kontserdi korraldust toetab Tallinna Haridusamet
Piletid - https://www.piletilevi.ee/…/lastelaulude-kontsert-trikatre…/

Vaata ka pilte 2016. aasta lõpus toimunud Entel-tentel kontsertidest http://gag.ee/entel-tenteli-kontserdid-2016