Tordivõistlus "Laulud nüüd lähevad"

16.02.2017
23. veebruaril toimub Moonalaos traditsiooniline Eesti Vabariigi 99. aastapäevale pühendatud tordivõistlus teemal “Laulud nüüd lähevad”.
 
Osalema on oodatud kõik õpilased 1.-12. klassini! Igast klassist saab osaleda kuni 6-liikmeline grupp, kes valmistab kodus tordi ja toob selle 23. veebruari hommikul vahemikus 7.30-8.00 Moonalattu. Iga tordimeister kaunistab oma tordilaua ning asetab
tordi juurde sildi autorite nime ja klassiga, pealkirja ja tordi koostisained. Laua mõõtmed on 1,2m x 0,8 m. Ühele lauale võidakse paigutada mitu torti. Palume igal võistkonnal lõigata oma tordist üks lõik ning serveerida see eraldi taldrikule žüriile
maitsmiseks ja hindamiseks. Pärast žürii hindamist on iga klass oodatud oma klassi valmistatud torti sööma! Palun igal grupil korrastada võistlusjärgselt oma koht!
 
Kategooriad - žürii hindab
1.-3. klass I, II ja III koht
4.-6. klass I, II ja III koht
7.-9. klass I, II ja III koht
10.-12. klass I, II ja III koht
Publiku lemmikvälimusega tort
 
Torte saavad vaadata kõik õpilased kuni kella 10ni ning anda oma väärtuslik hääl ühele tordile (hinnata saab vaid välimust!). Kell 10.00 vaatab-maitseb-hindab kõiki torte 10-liikmeline žürii, kuhu kuuluvad tundelise maitsemeelega salapärased kriitikud. Tulemused tehakse teatavaks esmaspäeval, 27. veebruaril kell 8.45-8.55 Mederi saalis.
Registreerimine ja info: - 21. veebruariks õpetaja Lisete Lige aadressil [email protected]
- registreerimisel esitada grupi nimed, klass, retsept, tordi mõõtmed (et teaks arvestada laua ruumiga)
 
Maitsvaid ja muusikalisi ideid!