Toimus teatejooks 100x1000m

22.10.2018

 

18. oktoobril toimus esmakordselt üle-Eestiline koolidevaheline teatejooks Snelli staadionil, kus 11 kooli ja Tallinna linna (koondvõistkond) kõik 100 võistkonna liiget läbisid Eesti Vabariigi 100. aastapäevaks 1 km jooksuringi ümber Snelli tiigi. 12 võistkonda tähendas, et osalejaid oli täpselt 1200 õpilast, lapsevanemat, õpetajat, vilistlast ja linnateenistujat.

Kokkuvõttes saavutasime ülikõrge II koha!
Tulemused: http://www.racetecresults.com/Results.aspx?CId=16573&RId=218

Pildid:
https://www.sportfoto.com/…/koolidevaheline-100-x-1000m-tea…

Suur tunnustus meie tublidele sportlastele, kes hoidsid kooli au kõrgel!

1.-3. klass - Kaspar Pormeister 3.a, Sebastian Ehavald 3.b, Otto Lõoke 3.d, Tevan Thor Eensalu 3.d, Theodor Tats 3.b, Mark-Lawrence Coolidge 3.a, Orm August Leek Ojasoo 3.b, Kennert Kõiv 2.A, Anderi Männiksaar 1. A, Simone Lepp 3.a, Adele Neitsov 2.A, Frida Gabral 3.b, Elisabeth Mii Arbeiter 3.d, Emma Kuusma 3.d, Rebecca Karu 3.d, Maarja Ruul 3.b, Mia Nool 2.A, Mirjam Veenpere 1 Ö.

4.-6. KLASS - Dana Halla 6.c, Laura Liisbeth Tuul 6.c, Victoria Viru 4.b, Victoria Kris Vähi 4.a, Mirtel Nagel 5.a, Sonja Loore Vaaks 5.b, Lotta-Leen Laigu 5.b, Livia Filpozzi 6.a, Rahel Karolin Kunda 5.a, Patrick Saimre 5.b, Kaarel Eik Kasemets 6.a, Timmu Kurm 6.b, Alex Oliver Sepp 5.c, Alver Karlson 5.c, Sebastian Nuutmann 4.b, Martin Kaldalu 5.a, Sten-Markus Ehavald 6.c, Marcel Averian Aganitš 4.a

7.-9. KLASS - Lana Pihela 8.a, Sophia Siska 8.a, Hella Tõnts 8.c, Johanna Elisabeth Ader 8.b, Margaret Kalm 8.b, Sigrid Suppi 8.b, Gabriela Maria Taylor 7.b, Eva Karmen Kasemets 8.a, Mari Liis Maas 8.a, Oskar Sarapuu 9.b, Ralf Hendrik Vaarend 9.b, Robin Ressar 9.b, Karl Mattias Arulepp 9.c, Oliver Kõre 8.b, Rasmus Talts 8.c, Kristo Kivistik 8.a, Lennart Rakitin 9.b, Ott Raidma 9.b

Gümnaasium - Calista Krass G1 RE-LO, Johanna Maria Jõgisu G1 RE-LO, Maria Helene Tomberg G1 RE-LO, Agneta Uusküla G2 RO, Kristi Ojala 12.b, Katre Sofia Palm 12.c, Paula Maria Mengel G2 RO, Romi Neerot G2 MAT-IN; Kristel Saul G2 RE-LO, Karl Vilhelm Valter G2 MAT-IN, Talis Hillar Aulik G2 PR-IN, Teet Simson 12.b, Karl Kevin Ruul G2 PR-IN, Mark Heidmets G1 MAT-IN, Mait Filipozzi G1 RE-LO, Markus Soodla G1 MAT-IN, Hendrik Saliste G2 RE-LO, Ralf-Stiven Viru G2 RE-LO

LAPSEVANEMAD - Gerli Saaresalu, Diana Helila , Marge Kikas, Triin Kunart , Taavi Vasserman, Hannes Kunart, Siim Susi, Edvin Ollin, Raul Olle

VILISTLASED - Helena Karjatse, Berit Kivisaar , Liilit Kirss, Riina Rossar , Mailis Alt , Maur Below, Lauri Vilt, Karl Künter Kaljuveer, Valdur Parasin, Rasmus Kisel

ÕPETAJAD/KOOLITÖÖTAJAD - Katre Lambot, Jane Markus, Kersti Kukk, Eliisabet Haamer, Rain Vellerind, Markus Rene Pae, Martin Salong, Henrik Salum , Hendrik Agur

Südamlik tänu ja tunnustus sündmuse peakorraldajatele: Martin Salong, Maur Below, Jaanika Rändla, Teele Metstak, Greteliis Valdmann, Rain Vellerind, Eve Mikson, Margot Mängel, Leino Arro, Aare Paenurm, Tiivi Pikhof, Kersti Kukk, Lilian Reinmets, Melen Toomsalu ja Marike Käärik.

Suur tänu toe, abi abi ja koostöö eest: Ly Tammerik, Merle Ilus, Agne Kurrikoff-Hermann, Henrik Salum, Katrin Rohumaa, Jüri Kaljurand, Eliisabet Haamer, Mattias Haamer, Rando Oja, Kairi Aavere, Liis Seero, Triin Palmiste, Barbara Kens, Harold Lepp, Kertu Lehtsaar, Eero Ääremaa, Riho Sild, GAM, Johanna Mängel, Taavi Libe, G2 MAT-IN õpilaskohviku tegijad ja kõi suurepärased esinejad kultuurilaval: poistekoor, segakoor, Hanna-Lotta Metsla, Luisa Lõhmus, Christiana Lainde, Uko-Rasmus Tiidemann, Kristjan Madis Kask, Maria Tähe, Lisandra Leetmaa, Samuel Ehman, "Sõpruse" C-kategooria rahvatantsurühm, kooli ergutustüdrukud Karoliine Olle, Christiana Lainde, Mia Mae Jaansoo, Pauline Kokla, Vanessa Kricere, Laura Kurvits, Getriin Kotsar, Anni Reiljan, Eglyd Marion Hirv ja Linda Luts ning ansambel "Damaged" Laagna gümnaasiumist.

Suur aitäh abilistele: Aleyandra Smitt, Marian Vihand, Nils Holger Kõomägi, Joonas Rätsep, Madis Aasalo, Markus Orav, Madleen Karu, Reelika Sinisalu, Helen Käosaar, Karlotta Lainväe, Amanda Teetamm, Hanna Puusta, Patrick Saar, Taavi Talivee, Hugo Vaarend, Talis Hillar Aulik, Karol-Liis Loik, Maria Aksiim, Anett Arutamm, Kerstin Lind, Geitrud Pank, Lotta Pärnpuu, Emma Metsandi, Pille-Riin Kornak, Maarja Reino, Annigrete Suimets, Gregor Lillemets, Markus Marandi, Trevor Carl Oskar Gerbjörn, Martin Leidsaar, Sten Tammemäe, Liisa-Kai Siimut, Hannah Eliel Allmann, Meril Pullisaar, Liisa Emilia Sorainen, Anette Kampus, Eliise Päeren. Derily Loreen Hint, Anette Saiko, Anastassia Beljajeva, Villem Paabo, Kirke Paabo, Hanna Mia Sooman, Grete Marleen Kongo, Ella Miina Koger, Markus Johan Aug, Oliver Nool, Siim Reineberg, Thor Kaspar Marvet.

Toidujagajad - Lotta Otsepp, Martina Pilviste, Mia Mae Jaansoo, Anni Reiljan, Anni-Liis Prangli, Jacqueline Elisabeth Lääne, Alice Jaanus, Natali Carmel Sarapuu, Marilin Maiste, Marianne Sillart, Annabel Suga ja paljud teised.