Nädala tunnustused

14.09.2018

* Augustikuus võistles Martin Makarov (3.a) maailma suurimal tantsufestivalil German Open Championships 2018, mis võistlustantsijatele on aasta suurim sündmus, isegi suurem ja konkurentsitihedam kui MM. 
Martin jõudis oma vanuserühmas kõigil kolmel korral finaali ja tõi Eestile standardtantsudes hõbe- ja kombivõistlusel pronksmedali. Ladina-Ameerika tantsudes saavutas ta V koha.

* Mari-Liis Maas (8.a) osales 19. augustil Elvas toimunud 28. Eesti lahtistel avaveeujumise meistrivõistlustel 3km distantsil, kus saavutas I koha ja tuli Eesti noorte meistriks. Samuti osales Mari-Liis 25-27. juunil toimunud 99. Eesti Meistrivõistlustel ujumises, kus pälvis noorte klassis kaks hõbemedalit: 400 kompleksis ja 4x200 vabalt teateujumises.

* Loodusteaduste olümpiaadi tulemuste alusel on rahvusvahelisel loodusteaduste olümpiaadil (Botswana, 2.-11. detsember 2018) Eestit esindava võistkonna kandidaatideks kinnitatud järgmised meie kooli õpilased: Siim Tiivel (9.c) ja
Claudia Olev (8.a).

* 1. septembril sõideti Otepääl Tehvandil Suvebiatloni Eesti Meistrivõistluste sprindietapp, kus Andreas Koppal (G1 RO) õnnestus võita noormehed 17 vanuseklassis meistritiitel.

* 12. septembril toimusid Kadrioru staadionil Tallinna Koolinoorte spordiaasta esimene võistlus, kus omavahel võeti mõõtu teatejooksudes.

Parimad tulemused olid:

I koht ja Tallinna Koolinoorte meistrid 2018 10 x 60 m pendelteatejooksus! 

Võistkonda kuulusid: Maria Elisabeth Viies (7.b), Gabriela Maria Taylor (7.b), Johanna Elisabeth Ader (8.b), Hella Tõnts (8.c), Karolin Juhkam (8.c), Eva Karmen Kasemets (8.a), Noora Liisa Ader (7.b), Livia Filipozzi (6.a), Sophia Siska (8.a), Lana Pihela (8.a).

I koht ja Tallinna Koolinoorte meistrid 2018 10 x 100 m pendelteatejooksu!

Võistkonda kuulusid: Katre Sofia Palm (12.c), Paula Maria Mengel (G2 RO), Romi Neerot (G2 MAT-IN), Kristi Ojala (12.b), Kerstin Lind (12.c), Annabel Alliksaar (G1 MAT-IN), Diana Ross (G1 MAT-IN), Hanna Mia Sooman (G1 MAT-IN), Madleen Karu (G2 MAT-IN), Brigitta Tamsar (G1 PR-IN)

4. koht - neidude 4 x 400 m teatejooksus

Võistkonda kuulusid: Kristi Ojala (12.b), Romi Neerot (G2 MAT-IN), Johanna-Maria Jõgisu (G1 RE-LO), Katre Sofia Palm (12.c)

I koht ja Tallinna Koolinoorte meistrid 2018 4 x 800 m teatejooksus!

Võistkonda kuulusid: Karl Kevin Ruul (G2 PR-IN), Aleksander Karl Simovart (12.c), Teet Simson (12.b), Kristian Otlot (G1 PR-IN)

Kokkuvõttes saavutasid gümnaasiumi neiud II koha!

Palju õnne kõigile!