Nädala tunnustused

27.05.2018

 

* 18. - 19. mail toimus Tartus bioloogiaolümpaadi vabariiklik voor, kust GAG õpilased tõid koju väärt tulemused.

7. klass - I koht Claudia Olev (7.a);
8. klass - V koht Triinu Luts (8.b);
9. klass - I koht Sofia Marlene Haug (9.a) ja III koht Johanna Maria Jõgisu (9.b).

Õpilased pidid kahe päeva jooksul lahendama probleemülesandeid ja tegema katseid ning näitama testides enda teoreetilisi teadmisi.Õpilasi juhendas Helina Reino.

* 21. mail toimus Vabaõhumuuseumis ülelinnaline looduse tundmise võistlus, kus GAG saavutas põhikooli arvestuses kolmikvõidu.

I koht - Sofia Marlene Haug (9.b), Johanna Heinsoo (9.a), Johanna Maria Jõgisu (9.b), Marianne Allas (9.a) ja Kaspar Kaabe (9.a).

II koht - Claudia Olev (7.a), Helen Tambla (7.b), Hella Tõnts (7.c) ja Anna Milena Linder (7.c). 

III koht - Triinu Luts (8.b), Hannah Kurm (9.c), Kertu Purde (9.b), Hele-Riin Tamm (9.b) ja Laura Helena Sorainen (9.b). 

Gümnaasiumi arvestuses auhinnalisi kohti välja ei antud, eripreemia hea looduse tundmise eest said Birgit Sõrmus, 12.b, Mirjam Reino, 12.b ja Joonas Lumi, 12.a.
Õpilasi juhendas Helina Reino.

* 17. mail toimus Schnelli staadionil Kesklinna koolide 3.-7. klasside kergejõustiku võistlused. 

Meie kooli parimad tulemused olid:

4. klasside pendelteatejooks - II koht. Võistkonda kuulusid: Carmen Allik, Mirtel Nagel, Anette Helila, Lotta-Leen Laigu, Maarja Pärkna, Patrick Saimre, Martin Kaldalu, Hugo Malmsten, Alex Oliver Sepp, Marten Alatalu.

4. klasside poiste 60 m jooks - III koht Patrick Saimre (4.b)

6.-7. klasside pendelteatejooks - III koht. Võistkonda kuulusid: Hella Tõnts, Sophia Siska, Johanna Elisabeth Ader, Maria Elisabeth Viies, Karolin Juhkam, Mark Tulvik, Bruno Filipozzi, Tiit Sulling, Kristo Kivistik, Artur Levandi.

6.-7. klasside tüdrukute kaugushüpe - III koht Hella Tõnts (7.c)

6.-7. klasside tüdrukute 600 m jooks - II koht Hella Tõnts (7.c)

6.-7. klasside poiste kaugushüpe - III koht Mark Tulvik (7.a).

* Johan Boeijkins (11.c) saavutas Aasta loodusfoto 2018 konkursil III koha noorte kategoorias "Inimene ja loodus" ja samuti III koha noorte loomapiltide kategoorias, milles pälvis žürii tunnustuse lausa kahe foto eest! 

* 24. mail toimus Schnelli staadionil 1.-2. klasside spordipäev, kus 1. klasside aladeks oli 300 m jooks ning pallivise ja 2. klassidel pallivise, kaugushüpe ja 60 m jooks.

Individuaalarvestuse parimad olid:

1. klass

300 m jooks

Tüdrukud
1. Hiie Maarja Ööbik (1. R)
2. Nora Natali Tiivel (1.Ö)
3. Mia Nool (1.A)
Poisid
1. Sten Utsar (1.Ö)
2. Kennert Kõiv (1.A)
3. Oliver Kaldalu (1.A)

Pallivise

Tüdrukud
1. Tess Smitt (1.Ö)
2. Sonja Kralla (1.Ö)
3. Madeleine Josephine Veerpalu (1.H)
Poisid
1. Anton Sookael (1.R)
2. Martin Heinlaid (1.S)
3. Marek Sulg (1.S)

2. klass

60 m jooks

Tüdrukud
1. Rebecca Karu (2.d)
2. Melanie Monic Kahar (2.a)
3. Kristina Elm (2.c)
Poisid
1. Uku Maamägi (2.a)
2. Oliver Keevallik (2.d)
3. Tevan Thor Eensalu (2.d)

Pallivise

Poisid
1. Oliver Juul (2.d)
2. Kaspar Pormeister (2.a)
3. Mark Lawrence Coolidge (2.a)
Tüdrukud
1. Maarja Leius (2.a)
2. Stella Olivia Sepp (2.c)
3. Liisa Laura Viru (2.b)

Kaugushüpe

Poisid
1. Uku Maamägi (2.a)
2. Oliver Keevallik (2.d)
3. Kaspar Pormeister (2.a)
Tüdrukud
1. Frida Gabral (2.b)
2. Rebecca Karu (2.d)
3. Karolin Kiis (2.c)