NÄDALA TUNNUSTUSED

08.02.2019

 

* 21. jaanuaril toimus prantsuse keele olümpiaadi piirkondlik voor, millest võtsid edukalt osa ka GAG õpilased.
Gümnaasiumi A-keel arvestuses olid parimad:
3. koht - Eva Margareeta Kört (11.a)
4. koht - Jacqueline Elizabeth Lääne (11.a)
7. koht - Hanna-Kai Reimand (12.a)
10.-11. koht - Laura Mara Tõru (12.a)
12.-13. koht - Vanessa Kricere (11.a)
Õpilasi juhendas Dagmar Hallmägi ning kõik eespool nimetatud õpilased on kutsutud prantsuse keele olümpiaadi vabariiklikku vooru.
Gümnaasiumi B/C keele arvestuses oli GAGi osalejaist parim tulemus:
2. koht - Liisa Liik (12.a), juhendaja Eeva-Kaarin Ots. Liisa on kutsutud edasi vabariiklikku vooru.
Põhikooli arvestuses olid meie koolist parimad:
1. koht - Iti Joost (9.a), juhendaja Valdur Parasin
7.-8. koht - Claudia Olev (8.a), juhendaja Valdur Parasin
10.-11. koht - Liisa Pesti ja Säde Veevo (8.a), juhendaja Eeva-Kaarin Ots
12. koht - Annabel Agasild (8.a), juhendaja Katrin Meinart
13. koht - Sarah Bouirabdane (9.a), juhendaja Valdur Parasin
14.-15. koht - Eva Karmen Kasemets (8.a), juhendaja Valdur Parasin
Kõik eespool nimetatud õpilased on kutsutud prantsuse keele olümpiaadi vabariiklikku vooru.
Olümpiaadi vabariiklik voor toimub 18. märtsil Tallinna Ülikoolis.

* 25. jaanuaril toimus piirkondlik inglise keele olümpiaad 
Iga kool sai saata olümpiaadile ainult 3 õpilast. Kokku osales üle 100 õpilase, GAG õpilased on kõik esikümnes. 
1.-2. koht - Igor Širai 12.a, juhendaja Henrik Salum
6.-7. koht Aleksander Karl Simovart 12.c, juhendaja Kristjan Salum 
Liisa Kai Siimut G2 RO, juhendaja Henrik Salum

* Rahvusvahelise mitmevõistluse raames selgitati möödunud nädalavahetusel Lasnamäe Kergejõustikuhallis ka Eesti mitmevõistluse meistrid täiskasvanute ja U23 vanuseklassi arvestuses.

Naiste Eesti meistriks tuli Katre Sofia Palm (12.c klass), kes oli parima eestlasena neljas (3891 p).

Kõik tulemused: http://ekjl.ee/content/editor/…/AAtulemused/Naised%20EMV.pdf
https://www.facebook.com/…/pcb.248896145…/2488958504451950/…

* 1. veebruaril toimus Tallinna Laagna Gümnaasiumis matemaatikavõistluse NUPUTA piirkonnavoor, kus meie kooli õpilased olid ka sel aastal väga tublid.
5.-6. klass
II koht - Gustav Adolfi Gümnaasium
Võstkonda kuulusid: Mia Lee Kähri (6.a klass), Lorete Müürsepp (6.b klass), Samuel Lubjak (5.b klass), Anette Helila (5.a klass)
Juhendaja: õpetajad Külliki Otsa ja Markus Rene Pae
7. klass
V koht - Gustav Adolfi Gümnaasium 
Võistkonda kuulusid: Pärtel Eimel Tonka (7.a klass), Mari Helmi Kiisler (7.c klass), Karl Oskar Uibokant (7.c klass)
Juhendaja: õpetajad Katrin Rohumaa ja Elle Ronk

5.-6. klassi võistkonda ootab ees NUPUTA vabariiklik voor 4. mail Jõgevamaal.

* 31. jaanuaril toimus Tallinna 32. Keskkoolis koostöös Tallinna Haridusameti ja Eesti Harrastusteatrite Liiduga vabariikliku õpilasetlejate konkursi Tallinna eelvoor. 
10.-12. klasside arvestuses pälvis Maarja Ann Ormisson (12.b) laureaaditiitli. Teda juhendas Maarja-Liisa Vokksepp.

* 31. jaanuaril toimus emakeeleolümpiaad piirkonnavoor. Meie koolist osales 15 õpilast, kellest 8 pälvis koha esikümnes.

8. klass
1. koht Anna Milena Linder (8.c) juhendaja Ülle Salumäe
3. koht Margaret Oll (8.b) juhendaja Kersti Kukk

9. klass
7.-9. koht Haldja Hermaküla (9.c) juhendaja Maarja-Liisa Vokksepp
7.-9. koht Triinu Luts (9.b) juhendaja Ülle Salumäe

10. klass
2. koht Marianne Allas (G1 PR-IN) juhendaja Anu Kell

11. klass
1. koht Kristel Saul (G2 RE-LO) juhendaja Ülle Salumäe

12. klass
9. koht Johanna-Maria Poell (12.d) juhendaja Katre Lambot
10.-11. koht Erik Mandel (12.c) juhendaja Maarja-Liisa Vokksepp

* 2. veebruaril toimus bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor ja tulemused on suurepärased!

6. klass
7. koht Kaspar Kähri, 6.a
9. koht Mia Lee Kähri, 6.a
Juhendasid Lili Pagil ja Helina Reino

7. klass
3. koht Johanna Martinson, 7.c
5.-6. koht Victoria Isabel Koovit, 7.a
17. koht Marten Nagel, 7.a
Juhendas Helina Reino

8. klass
1. koht Claudia Olev, 8.a
8.-9. koht Anna Milena Linder, 8.a
Juhendas Helina Reino

9. klass
1. koht Triinu Luts, 9.b
3. koht Lovisa Luka Hiiop, 9.b
9. koht Sandra Sirk, 9.a
14.-15. koht Iti Joost, 9.a
Juhendasid Day-lee Holm ja Helina Reino

10. klass
13. koht Johanna Maria Jõgisu, G1 Re-Lo
15.-16 koht Marianne Allas, G1 Pr-In
Juhendas Helina Reino

11. klass
9.-11. koht Mirjam Lember, G2 Ro
14.-16. koht Allar Liivlaid, G2 Re-Lo
20. koht Maarja Reino, G2 Ro
Juhendas Helina Reino

12. klass
14.-16. Markus Vedler, 12.a
20.-22. kohtAngelika Anette Antsmäe, 12.d
Juhendas Helina Reino

* 29. jaanuaril toimus interaktiivse mälumängu "Mesimumm" teine voor. Õpilased lahendasid praktilise sisuga ülesandeid. Õige lõppvastuse saamiseks oli vaja õpilastel kasutada nii enda matemaatilisi teadmisi, kui ka elukogemust ning intuitsiooni.

II koha sai meeskond koosseisus Triinu Luts (9.b), Ralf Joosep Kask (9.b), Samuel Boeijkens (9.c), Siim Tiivel (9.c).

IV koha sai meeskond koosseisus Claudia Olev (8.a), Johanna Martinson (7.c), Siim Viilukas (8.c), Anna Milena Linder (8.c).

Õpilasi juhendasid Tiina Naissoo, Helina Reino, Auli Reitel, Kristi Koitla (G2 Re-Lo) ja Allar Liivlaid (G2 Re-Lo)

Mõlemad meeskonnad said finaali, mis toimub 9.03 Haabersti Gümnaasiumis.