NÄDALA TUNNUSTUSED

08.02.2019

* 31.jaanuaril toimus Kotzebue õppehoones 1. klasside siseorienteerumisvõistlus.

Parimad olid:

I KOHT Stella Marta Felt 1.R 
II KOHT Mattias Paul 1.R 
III KOHT Nora Lisette Niin 1.R

Suur tänu korraldamise eest lapsevanem Triina Predenile!

* 25.–26. jaanuaril toimus Kuressaares Eesti noorte lauljate konkurss Solistica 2019. Konkursil osalesid 4.–12. klasside õpilased üle Eesti.
Anna-Liisa Niinemets (G1 RO) sai parima omaloomingulise laulu preemia ja III KOHA. Hanna-Lotta Metsla (G2 MAT-IN) saavutas IV KOHA.
Erahuvialakool Meero Muusiku seltskond oli väga tugev ning ka Grand Prix läks neile!
https://www.oesel.ee/solistica/?s=1

* 27. jaanuaril toimus Laagri koolis robootikavõistluse First Lego League poolfinaal, kus osales meie koolist kaks võistkonda: PiRoo ja RoBoseidon. Kusjuures, RoBoseidoni jaoks on see juba teine hooaeg.
Üldkokkuvõttes tõid tiimid koju kolm karikat: Roboseidon saavutas esimese koha robotimängus ja roboti disainis, PiRoo võitis põhiväärtuste II karika. Mõlemad meeskonnad pääsesid ka märtsis Tartus toimuvale finaalile.
Meeskondade koosseisud:
PiRoo: Anri Ilves, Cathleen Allmann, Eva-Lotta Sõnajalg, Frederik Kaasik, Richard Daniel, Siim Oskar Ots, Stella Olek, Toomas Kaasik (7.c).
RoBoseidon: Karolin Juhkam, Marten Mehide, Siim Viilukas, Eliise Päeren, Mattis Reinola (8.c) Regina Uustalo (7.b).
Tiime juhendas: Silver-Toomas Ant

* Selgusid 28.jaanuaril toimunud GAG põhikooli inglise keelse kõnevõistluse võitjad

I koht - Tiit Sulling 8.b
II koht - Elis Siilbek 9.c
III koht - Luise Lee Paldrok 8.a
Gabriela Maria Taylor 7.b

* 26. jaanuaril toimus meie koolis keemiaolümpiaadi piirkonnavoor. Meie õpilastest olid väga tublid:

8.klass

9.koht Erik Tuisk 8.c, juhendaja Katrin Soika
10.-11.koht Anna Milena Linder, 8.c, juhendaja Katrin Soika
16.-17.koht Rasmus Talts, 8.c, juhendaja Katrin Soika

9.klass

2.koht Siim Tiivel, 9.c, juhendaja Katrin Soika
3.koht Ralf Joosep Kask, 9.b, juhendaja Katrin Soika
11.koht Iti Joost, 9.a, juhendaja Lilian Kippasto
13.koht Erik Jõevere, 9.a, juhendaja Lilian Kippasto

10.klass

8.koht Richard Friedrich, Re-Lo, juhendaja Martin Saar
11.koht Taavi Kass, Mat-In, juhendaja Katrin Soika

11.klass

11.-13.koht Allar Liivlaid, Re-Lo, juhendaja Katrin Soika
11.-13.koht Kristi Koitla, Re-Lo, juhendaja Katrin Soika

12.klass

8.koht Heleriin Roomet, 12.b, juhendaja Katrin Soika
10.koht Angeelika Anette Antsmäe, 12.d, juhendajad Katrin Soika, Lilian Kippasto
14.koht Silver-Toomas Ant, 12.b, juhendaja Katrin Soika
20.koht Tanel Truus, 12.b, juhendaja Katrin Soika

* Seoses füüsikaolümpiaadi piirkonnavooru toimumisega 19. jaanuaril on ilmnenud asjaolu, et olümpiaadi ülesannete tõlkimisvea tõttu ei olnud eesti- ja venekeelses töös 4. ülesande raskusaste samaväärne, mistõttu tuli selle ülesande tulemused tühistada. 
Siin on õpilaste tulemused uue protokolli alusel:

8.klass

4.koht Marten Mehide, 8.c
5.koht Kätliin- Hedvig Kaasik, 8.c 
8.-9.koht Henri Paul, 8.b
18.-20.koht Barbara Victoria Kuusk, 8.c
Juhendaja Jüri Kaljurand

9.klass

1.koht Siim Tiivel, 9.c
2.koht Oskar Villem Tiidemann, 9.c 
3.-4.koht Ralf Joosep Kask, 9.b
8.koht Erik Jõevere,9.a
9.koht Asmus Soodla, 9.c

11.koht Elis Siilbek (9.c), 15.koht Anita Alexandra Dapon (9.c), 16.koht Karl Erik Kala (9.c),8.-19.koht Saskia Kordemets (9.c), 20.koht Samuel Boeijkens (9.c)

20.esimese hulgas oli 10 meie kooli õpilast!

Juhendaja Jüri Kaljurand

10.klass

12.-13.koht Karl Oskar Pajus, G1 Re-Lo, juhendaja Rain Vellerind
16.-19.koht Karl Joonas Terasmaa, G1 Mat-In, juhendaja Erkki Soika

11.klass

5.koht Allar Liivlaid, G1 Re-Lo
13.koht Jürg Johannes Würtenberg, G1 Re-Lo

Juhendaja Erkki Soika

12.klass

6.koht Juhan Tiitus Raidal, 12.b

Juhendaja Virgi Roop