Konsultatsioonid

14.09.2016

Õpetajate konsultatsiooniajad 2016/2017. õppeaastal

Konsultatsioonitunnis osalemise lepib õpilane õpetajaga eelnevalt kokku ning tuleb tundi läbimõeldud küsimuste ja vajalike õppevahenditega.

HUMANITAARAINETE ÕPPETOOL

õpetaja

õppeaine

toimumise aeg

ruum

Anu Kell

eesti keel ja kirjandus

K 9.-10. tund ja/või N 10.-11. tund

220

Katre Pelisaar

eesti keel ja kirjandus

T 7.tund või kokkuleppel

103

Maarja-Liisa Vokksepp

eesti keel ja kirjandus

K 8. tund

220

Ülle Salumäe

eesti keel ja kirjandus

E 7.tund või kokkuleppel

106

Inga Laidna

eesti keel ja kirjandus

K 8. tund: 14.45-15.30

205

Inna Graužiniene

ajalugu

kokkuleppel õpetajaga

kokkuleppel

Tiina Laanes

ajalugu/ühiskonnaõpetus

E kl 15.35, N kl 13.50

muuseumis

Jaak Juske

ajalugu/ühiskonnaõpetus

kokkuleppel õpetajaga

kokkuleppel

Liis Seero

ajalugu

K kl 8.00 või kokkuleppel

16

 

Fred Rõigas

muusika

kokkuleppel (T15:30)

kokkuleppel

Ly Tammerik

muusika

kokkuleppel õpetajaga

kokkuleppel

Merle Ilus

muusika

kokkuleppel õpetajaga

kokkuleppel

Lilian Reinmets

muusika

N. 8. tund või kokkuleppel

kokkuleppel

Liisa Pähk

kunst

kokkuleppel

kokkuleppel

Anita Karma

kunst

kokkuleppel

kokkuleppel

VÕÕRKEELTE ÕPPETOOL

Merike Volar

inglise keel

kokkuleppel õpetajaga

(N 13:50)

407

Anne Kaljurand

inglise keel

kokkuleppel õpetajaga

(N 13:50)

207

Kelly Laksberg

inglise keel

E 14:45-15:30 või kokkuleppel õpetajaga

316

Henrik Salum

inglise keel

kokkuleppel õpetajaga

405

Kristjan Salum

inglise keel

E 15:40-16:15; T 14:35-15:30; N 14:35-15:30

319

Margit Hallmägi

inglise keel

N 13:50

121

Kaja Belials

inglise keel

E 13:50

44

Ingrid Maadvere

inglise keel

kokkuleppel õpetajaga

kokkuleppel

Dagmar Hallmägi

prantsuse keel

kokkuleppel õpetajaga

kokkuleppel

Eeva-Kaarin Ots

prantsuse keel

N 15:40 või kokkuleppel õpetajaga

219

Katrin Meinart

prantsuse keel

K 14:45 või kokkuleppel õpetajaga

kokkuleppel

Valdur Parašin

prantsuse keel

R 15:30 või kokkuleppel õpetajaga

218

Juta - Tiia Mägi

rootsi keel

R 14:45 või kokkuleppel õpetajaga

kokkuleppel

Eva-Tiina Põlluste

rootsi keel

kokkuleppel õpetajaga

kokkuleppel

Natalja Erich

vene keel

R 14:45 või kokkuleppel õpetajaga

219

Kristina Chowdhury

vene keel

kokkuleppel õpetajaga

kokkuleppel

Anne Reinsalu

vene keel

T 14:45 või kokkuleppel õpetajaga

104

Tamara Smirnova

vene keel

T 14:45 või R 14:45

107

REAALAINETE ÕPPETOOL

Agu Ojasoo

matemaatika

N 8:oo 9.c,

K 8:oo 10T,

T 14:45 11.b

206

Kristel Tamm

matemaatika

Teisipäev 1. tund kokkuleppel

Reedel 8. tund ruumis 203

203

Tiina Napsep

matemaatika

Kolmapäev 15.35-17.05

5. b klassile neljapäev 6. tund

304

Auli Reitel

matemaatika

7.c ja 7.b - Neljapäev 8.tund

8.b - Esmaspäeval 9. tund

10.ac Ü2 - kokkuleppel õpetajaga

306

Elle Ronk

matemaatika

T 8.tund

N 7:30

203

Riina Timmermann

matemaatika, majandusõpetus

T peale 9. tundi

306

Katrin Rohumaa

matemaatika

Peale tunde kolmapäev, neljapäev ja reede

204

LOODUSAINETE ÕPPETOOL

Martin Saar

keemia

kokkuleppel õpetajaga

kokkuleppel

Lilian Kippasto

keemia

peamiselt kokkuleppel, R 8-9.tund, E 1.tund

318, kokkuleppel

Katrin Soika

keemia

kokkuleppel õpetajaga

 

Sirle Oja

bioloogia/keemia

R kl 8.00 või kokkuleppel õpetajaga

307

Helina Reino

Loodusõpetus/bioloogia

kokkuleppel õpetajaga

305

Eve Tammaru

inimeseõpetus/psühholoogia

N kell 8.00 või kokkuleppel

kokkuleppel

Tiina Naissoo

bioloogia/ inimeseõpetus

T kell 14.00 või kokkuleppel

303

Rain Vellerind

Füüsika/loodusõpetus

kokkuleppel õpetajaga

 

Virgi  Roop

füüsika

N 8.tund

314

Jüri Kaljurand

füüsika

9c T 1. tund

8c K 1. tund

poiste tööõpetus

OSKUSAINETE ÕPPETOOL

Lisete Lige

käsitöö ja kodundus

kokkuleppel õpetajaga

kokkuleppel

Jüri Kaljurand

tehnoloogiaõpetus

kokkuleppel õpetajaga

kokkuleppel

Maur Below

kehaline kasvatus

kokkuleppel õpetajaga

kokkuleppel

Eve Tammaru

kehaline kasvatus

kokkuleppel õpetajaga

kokkuleppel

Teele Metstak

kehaline kasvatus

kokkuleppel õpetajaga

kokkuleppel

Martin Salong

kehaline kasvatus

kokkuleppel õpetajaga

kokkuleppel

ALGÕPETUSE ÕPPETOOL

Alice Aaviksoo

algõpetus

kokkuleppel õpetajaga

kokkuleppel

Kadri Pajo

algõpetus

K kell 8.00 või kokkuleppel õpetajaga

kokkuleppel

Liis Seero

algõpetus

kokkuleppel õpetajaga

kokkuleppel

Birgit Drenkhan

algõpetus

kokkuleppel õpetajaga

kokkuleppel

Maria Malazjomov

algõpetus

kokkuleppel õpetajaga

kokkuleppel

Katrin Mattheus

algõpetus

E kell 13.00, kokkuleppel õpetajaga

kokkuleppel

Katrin Tuul

algõpetus

kokkuleppel õpetajaga

kokkuleppel

Eliisabet Haamer

algõpetus

E kell 11, kokkuleppel õpetajaga

kokkuleppel

Külliki Kivistik

algõpetus

K  7. tund 4.A

K 8.00 2. B

44

Anu Peri

algõpetus

kokkuleppel õpetajaga

kokkuleppel

Jaanika Pärnamägi

algõpetus

kokkuleppel õpetajaga

kokkuleppel