GAKK-i, GAM-i ja GAG-i ajutrust "Koostöös on vunki!"

13.04.2018

Koostöös on vunki!

 
Oleme veendunud, et koostöös peitub tarkus ja tugevus. Selleks, et Gustav Adolfi Koolituskeskuse, Gustav Adolfi Muusikakooli ja Gustav Adolfi Gümnaasiumi koostööd saadaks areng ja edu, toimub üks vägev ajutrust, mille tulemusena saadud parimad ideed teostatakse uuel õppeaastal. 
 
Kui tunned, et soovid kooli arengus sõna sekka öelda eelkõige selles võtmes, mis ei puuduta otseselt tunnitööd ja toimub tunniväliselt, oled oodatud osalema. Kuulame hea meelega häid ideid ja ettepanekuid, et muuta kool parimaks ja arendavaimaks kohaks, kus õppida. Olete oodatud neljapäeval, 3. mail kell 10.00 ajutrustile "Koostöös on vunki!". Vajalik eelnev registreerumine. 
 
Lisainformatsiooni Koolituskeskuse ja Muusikakooli tegemiste kohta leiab kodulehtedelt: www.gakk.ee ja www.gam.ee
 
Aeg: 3. mai 2018 kell 10:00–16:00
Koht: Öpiku Konverentsikeskus
Saal: Galaktika saal 2. korrusel
Aadress: Valukoja 8, Ülemiste
 
Päeva moderaatorid: Jüri Käosaar ja Maris Viires
 
GAG-i, GAKK-i ja GAM-i koostööpäev eesmärgiga luua ühine visioon ja tugevdada koostööd. Toome kokku koolipere, õpilaste ja lapsevanemate esindajad. Üheskoos vaatame otsa senisele koostööle ja selle valupunktidele ning loome ideaalse koostöömudeli, mis toetab ühist visiooni ja meie lastele parima hariduse võimaldamise suunas liikumist. 
 
Kohapeal pakutakse: lõunasöök, soe jook ja suupisted.
 
Kohtade arv on piiratud, osalemiseks registreeru hiljemalt 1. maiks SIIN.
 
Parkimine tasuta autonumbri etteteatamisel hiljemalt 1. maiks. Parklad asuvad Öpiku maja läheduses: Ida parkla (Valukoja 7) ja ajutine parkla (Valukoja 10). 
 
Ühistranspordiga viib mugavalt kohale tramm nr 4 ja õige peatus on Ülemiste linnak
 
Vunkimiseni!