GAGi esindus üritusel "Tallinna kohtumised Peterburis"

17.10.2018

11.-13.oktoobrini viibis GAG õpilastest, õpetajatest ja vilistlastest koosnev delegatsioon Sankt-Peterburis, kus meil oli au esindada Tallinna linna ja Eesti riiki Tallinna ja Peterburi vahelise koostöö raames kultuurisündmusel “Tallinna kohtumised Peterburis 2018”. Sündmust korraldas Eesti poolt Tallinna Kultuuriamet.

Osaleti kohtumise avasündmusel Ermitaaži teatris, tutvuti kultuuriväärtusega ja suheldi partneritega. GAG noorteorkester ja solistid andsid täissaalile meeleoluka kontserdi Peterburi Arkadi Raikini nimelises estraaditeatris. Publiku vastuvõtt oli soe ja siiras. Lava jagati Venemaa estraaditähe Igor Korneljukiga.

GAG delegatsiooni kuulusid õpilased Aleksander Ott Maripuu, Ernst Valdmaa, Jaagup Tuisk, Rasmus Peäske, Eglyd Marion Hirv, Iris Helena Nõmmann, Ingmar Nõmmann, Säde Veevo, Olaf Pandre, Angelika Anete Antsmäe, Hans Richard Antsmäe, Samuel Ehman, Marko Lillemägi, Harmo Ron Kallaste, Saara Kaldma, Eino Johannes Tiirinen ja Anna-Liisa Niinemets ning Anastasia Hohlova ja Ilvia Moukhamedianova Tallinna Mustjõe gümnaasiumist ning õpetajad Tamara Smirnova, Natalia Erich, Lilian Reinmets, Anne Reinsalu, Ksenia Oksanen, Eve Mikson ja Hendrik Agur. Kaasa tegid vilistlased Norman Salumäe ja Rauno Laikjõe ning partneritena Antti Kammiste, Kati Jägel, Erki Sepp ja Rene Jõhve.
Aitäh vastuvõtjatele, korraldajatele ja toredale reisiseltskonnale!