GAG tähistas 386. aastapäeva

07.06.2017

6. juunil 2017 õhtul kell kuus toimunud traditsioonilisele GAG aastapäevaaktusele kogunes arvukas vilistlaskond, õpetajad, õpilased ja külalised kaunisse Mederi saali tähistamaks oma kooli 386. sünnipäeva. Sõna võtsid direktor Hendrik Agur, Tallinna Haridusameti juhataja Andres Pajula, MTÜ Gustav Adolfi Gümnaasiumi Vilistlaskogu esimees Margus Mets, Gustav Adolfi Sihtasutuse nõukogu esimees Marti Hääl ja kooli ajaloomuuseumi juhataja Helda Venderström. Muusikat pakkusid GAG segakoor, meeskvartett ja vähendatud koosseis estraadiorkestrist, Karl Reimand klaveril ja Kristina Vilotševa orelil. Suur tänu muusikaõpetaja Merle Ilusale ja aktuse juht Rasmus Kägule (11.d)!

Kooli 386. aastapäeval tunnustas Gustav Adolfi Gümnaasium oma õpetajat ja loodusainete õppetooli juhatajat Eve Tammaru kooli hõbedase aumedaliga, mis kingitakse koolitöötajale silmapaistva panuse ja pühendumuse eest kooli arengusse. Palun õnne, Eve! Aumedalite ja staažimärkidega tunnustamine on koolil uus traditsioon, mis sai alguse kooli 385. aastapäeval.  Senini on hõbedasi aumedaleid on välja antud 7 ja kuldseid 1. Hõbedasi staažimärke on antud 21 ja kuldseid 15.

Kooli aastapäeva aktusel tunnustas ka Gustav Adolfi Sihtasutus traditsiooniliselt meie silmapaistvaid õpilasi. Kategooriaid on neli, kui sellel aastal jagasid kaks õpilast üht kategooriat ning tunnustuse said viis õpilast:

Frida Laigu 12.b - Gustav Adolfi Sihtasutuse stipendiumi laureaat "Parim õppur 2017"

Erich Siff 12.a - Gustav Adolfi Sihtasutuse stipendiumi laureaat "Koolile olulisi teeneid osutanud õpilane 2017"

Rebecca Christal Õunap ja Gerli Parve 12.a - Gustav Adolfi Sihtasutuse stipendiumi laureaadid "Parimad kultuuritegelased 2017"

Mai Narva 11.a - Gustav Adolfi Sihtasutuse stipendiumi laureaat "Parim sportlane 2017"

Kool tänab Gustav Adolfi Sihtasutust! Palju õnne meie õpilastele ja rõõmsat kooli 386. aastapäeva meile kõigile!