GAG kunstinädal tuleb taas!

10.01.2019

Sündmused algavad juba 11. jaanuari õhtul, mil G2 RE-LO ja G2 PR-IN õppesuuna õpilased avavad pidulikult oma näitused kooli peamajas.

G2 PR-IN kunstinäitus "Le vendredi du gâteau" on tõlkes koogireede. Nagu nimigi ütleb on kõik kunstiteosed inspireeritud köökidest, mis on sellele klassile alati südamelähedane teema olnud. Näitusel võib näha kooke nii paberil, fotodel kui ka perfomance'ites, viimaseid on võimalik kogeda ainult avamisõhtul. Avamine toimub 11. jaanuaril kell 17.30 peamaja esimesel korrusel. 

G2 RE-LO kutsub teid oma esmakordsele kunstinäitusele, kus avatakse teile tükike neist endist. See on klassi ühisprojekt, kuhu õpilased toovad teosteks iseenda jaoks südamelähedased esemed. Näituse avamine toimub aasta teisel reedel kell 18.00 peamaja klassiruumis 318. Tegemist on ainukordse võimalusega, sest näitus on üleval vaid ühel õhtul. 

Kunstinädal jätkub 14.-18. jaanuarini, mil toimub veel näituste avamisi. Näha saab 2.a klassi savile joonistatud kaasaegseid koopajooniseid ja 4. klassi tüdrukute tekstiilist võtmehoidjate ekspositsiooni, 4. klasside paberskulptuuride näitust “Võlumets” ning 7. klasside graafilisi joonistusi “Kubism loomariigis”. Toimub ka filmi “Pollock” vaatamine, 1.-6. klasside joonistusvõistluse “Hea sõna võidab võõra väe” võitjate autasustamine Kotzebue majas ja haaravaid loenguid eri kunsti valdkondadest. Kunstinädalale paneb väärika lõpu G2 RO õppesuuna näituse “Kust me tuleme, kuhu me läheme?” pidulik avamine 18. jaanuaril Kapiitlisaalis.

Täpne kava ürituste toimumise kellaaegade kohta täpsustub, lisainfot saab kunsti- ja käsitööõpetajatelt.

Häid kunstielamusi kõigile!