Ennustusvõistlus - XXIII taliolümpiamängud

07.02.2018

Lund pritsiva sombuse pilvekaare lõhestunud isiksuse tagant kumavas selges öötaevas laiutab hetkel selline tähtede seis, et kohe-kohe läheb käima GAG selgeltnägijate tuleproovi esimene hooaeg.

9. veebruaril avatakse Lõuna-Koreas PyeongChangis XXIII taliolümpiamängud. Selleks, et spordivõistlusi põnevam jälgida oleks, algab samaaegselt GAG selgeltnägijate tuleproovi esimene hooaeg ehk "Gustav Adolfi Gümnaasiumi ennustusvõistlus PyeongChangi olümpiamängud 2018". 

Osalema on oodatud õpilased, õpetajad, vilistlased, lapsevanemad, koolitöötajad ja kõik teised, kes tunnevad endal GAG-ga kasvõi väikest hingelist sidet. Ei tasu peljata ka neil, kes arvavad end spordivaldkonnaga liiga vähe kokkupuutuvaks. Kõik küsimused on valikvastustega, kus üles on loetletud vastava ala paremik, potentsiaalsed võitjariigid või prognoositavad kohad. Ise ei pea nimesid tuletama hakkama. Tuleb vaid märkida õige variant, nagu bingolotos. Ja kui väljapakutud variandid ei meeldi, võib alati valida nn "lehma hääle nimelise vastuse" ehk "keegi muu" (eelarvamuste vaba statistika seisukohast peaks see kõige suurema tõenäosusega täkkesse minema).

Küsimusi on kokku 40. Järjekorras on iga päeva kohta 10. kuni 25. veebruarini esitatud 2 - 4 küsimust (iga õige vastus annab 1 ja vale 0 punkti). Kes kogub kõige rohkem punkte, ongi võitja!

Reeglitest tasuks igaks juhuks mainida, et ennustusvõistluse õiged vastused lähtuvad olümpiamängude toimumise ajal saavutatud ja hetkel jõusse jäävatest tulemustest. Kui kaheksa või kahekümne aasta pärast ilmnevad ootamatud dopingujuhtumid, siis meie oma selgeltnägijate tuleproovi tulemusi ümber hindama ei hakka.

Selge see, et parematele omistatavad materiaalsed tunnustused saavad olema tühised võrreldes võiduoreooliga kaasas käiva igavese au ja kuulsusega, aga need jagatakse siiski välja. Ning kahtlemata saavad võitjal olema hiilgavad väljavaated kandideerida Aktuaalse kaamera ilmaennustaja ametikohale.

Kokkuvõtteks, otsige välja oma kristallkuulid, endli-pendlid, seapõrnad ja kohvipaksud ning asuge ennustama. Ennustusvõistluse küsimused asuvad siin: GAG_ennustusvõistlus_PyeongChangi_olümpiamängud_2018

Esimesed ennustatavad alad on kavas 10. veebruaril ja oma prognoosid tuleb ära saata hiljemalt 9. veebruari keskööks ehk kella 23.59.59-ks. Soovi korral võib osaleda mitme variandiga (nime järgi märkida variandi number), kuid auhinnalisele kohale saab kandideerida ainult üks (enim punkte kogunud) variant.