Algklasside spordipäevade tulemused

08.05.2017

4. ja 5. mail toimusid Shnelli staadionil 1.-2. ja 3.-4. klasside kevadised spordipäevad, kus selgitati välja algklasside parimad kaugushüppajad, kiireimad jooksjad ja tugevaimad palliviskajad.

Tulemused on järgmised:

1.-2. klassi pendelteatejooks:
1. 2.b klass 3.32,2
2. 2.a klass 3.33,4
3. 1.a klass 3.40,6

1. klasside 30m jooks
Tüdrukud:
1. Melanie Monic Kahar (1.a) 5,5
2. Frida Gabral (1.b) 5,6
3. Elisabeth Mii Arbeiter (1.d) 5,9

Poisid:
1. Oliver Keevallik (1.d) 5,3
2. Otto Lõoke (1.d) 5,7
3. Artur Vinkel (1.d) 5,8

2. klasside 60m jooks
Tüdrukud:
1. Adeele Arrak (2.b) 9,5
2. Lisete Koit (2.a) 9,6
3. Victoria Kris Vähi (2.a) 10,3
Victoria Viru (2.b) 10,3

Poisid:
1. Ott Richard Hääl (2.a) 9,5
2. Sebastian Nuutmann (9,6)
3. Raimond Tammel (2.a) 9,8

Pallivise
1. klassid
Tüdrukud:
1. Ronja Sundja (1.d) 15m
2. Mirtel Matilde Kurvits (1.c) 14m
3. Karolin Kiis (1.c) 14m

Poisid:
1. Kaspar Pormeister (1.a) 25,5m
2. Mart Laigu (1.a) 25m
3. Mark Lawrence Coolidge (1.a) 24m

2. klassid
Tüdrukud:
1. Paula Puhtla (2.c) 24m
2. Loore Marie Nuutmann (2.b) 17,5m
3. Adeele Arrak (2.b) 16m

Poisid:
1. Kristjan Pärnik (2.b) 27m
2. Sebastin Nuutmann (2.b) 26m
3. Tormis Uku Veerpalu (2.b) 24m

Kaugushüpe:
1. klassid
Tüdrukud:
1. Elisabeth Mii Arbeiter (1.d) 2.00
2. Liisbet Jaani (1.d) 2.77
3. Karolin Kiis (1.c) 2.62

Poisid:
1. Cirocco Dominick Pikkor (1.a) 2.96
2. Kaspar Pormeister (1.a) 2.95
3. Tevan Thor Eensalu (1.d) 2.90

2. klassid
Tüdrukud:
1. Adeele Arrak (2.b) 3.53
2. Victoria Viru (2.b) 3.14
3. Loore Marie Nuutmann (2.b) 3.10

Poisid:
1. Ott Richard Hääl (2.a) 3.55
2. Sebastian Nuutmann (2.b) 3.19
3. Egert Neitsov (2.b) 3.12

3. -4 klasside tulemused

3.-4. klasside pendelteatejooks:
1. 4.a klass 3.15,7
2. 4.b klass 3.17,8
3. 3.a klass 3.25,8

60m jooks
3. klassid
Tüdrukud:
1. Maarja Pärkna (3.a) 10,1
2. Lotta Leen Laigu (3.b) 10,2
3. Anette Helila (3.c) 10,3

Poisid:
1. Alex Oliver Sepp (3.c) 9,5
2. Hendrik Link (3.c) 9,55
3. Martin Kaldalu (3.a) 9,9

4. klassid
Tüdrukud:
1. Livia Filipozzi (4.a) 9,4
2. Mia Lee Kähri (4.a) 9,6
3. Laura Lisbeth Tuul (4.b) 10,3

Poisid:
1. Agu Artur Takis (4.b) 9,0
2. Siim Kaasik (4.a) 9,5
3. Erik Künnapas Mäki-Viinikka (4.a) 9,7

Pallivise
3. klassid
Tüdrukud:
1. Brita Kalle (3.a) 24m
2. Amelii Kuusk (3.c) 20m
3. Mirtel Nagel (3.a) 19m

Poisid:
1. Kristjan Liiv (3.c) 30m
2. Aleks Sebastian Michelis (3.b) 28m
3. Hugo Hõbeoja (3.c) 27m

4. klassid
Tüdrukud:
1. Dana Halla (4.c) 26m
2. Mia Lee Kähri (4.a) 25m
3. Laura Marii Palo (4.b) 23,5m

Poisid:
1. Erik Künnapas Mäki-Viinikka (4.a) 35m
2. Oliver Kalle Nugis (4.b) 31m
3. Andreas Agasild (4.b) 27,5m

Kaugushüpe:
3. klassid
Tüdrukud:
1. Brita Kalle (3.a) 3.27
2. Mirtel Nagel (3.a) 3.26
3. Lisanne Sari (3.a) 3.17

Poisid:
1. Hendrik Link (3.c) 3.48
2. Erk Liivas (3.c) 3.32
3. Martin Kaldalu (3.a) 3.32

4. klassid
Tüdrukud:
1. Livia Filipozzi (4.a) 3.90
2. Mia Lee Kähri (4.a) 3.46
3. Maria Aleksandra Vettik (4.a) 3.45

Poisid:
1. Kaspar Kähri (4.a) 3.63
2. Erik Künnapas Mäki-Viinikka (4.a) 3.38
3. Agu Artur Takis (4.b) 3.31

Spordipäevi korraldasid: Martin Salong, Maur Below, Jaanika Rändla, Teele Metstak, Sinikka Brügge, Kadri Pajo ja algklasside klassijuhatajad, kes juhendasid ja abistasid oma klasse. Meie tublid soojendusvõimlejad olid Mari Parašin, Helen Truuverk, Laura Maria Tõru, Nicole-Angel Erich, Heily Bergmann, Mariel Mia Haug, Saara Kaldma, Lislotte Minejev ja abilised GAG Spordiliidust ning 9.b klassist.