5.-12.klasside spordipäeva tulemused

06.09.2018
4. septembril toimus Shnelli staadionil sügisene 5.-12. klasside spordipäev.
 
Kiireimad krossijooksjad olid:
 

5.-  6. klass (T)

1. Livia Filipozzi (6.a)
2. Mirtel Nagel (5.a)
3. Laura Lisbeth Tuul (6.c)

 

5.- 6. klass (P)

1. Kaarel Eik Kasemets (6.a)
2. Martin Kaldalu (5.a)
3. Alex Oliver Sepp (5.c)

 

Sportlikumad klassid nelja ala (saalihoki, korvpall, teatejooks, klassi 5 parima poisi ja tüdruku jooksu aja kohapunktid) kokkuvõttes:

1. koht 6.b

2. koht 5.c
3. koht 6.c
 

7. – 9. klass (T)
1. Sandra Velling (9.a)
2. Johanna Elisabeth Ader (8.b)
3. Victoria Maria Mändma (7.a)

7. - 9. klass (P)

1. Karl Eerik Kala (9.c)
2. Karl Mattias Arulepp (9.c)
3. Rasmus Talts (8.c)

 

Sportlikumad klassid nelja ala (saalihoki, korvpall, teatejooks, klassi 5 parima poisi ja tüdruku jooksu aja kohapunktid) kokkuvõttes:

1. koht 8.b

2. koht 8.c
3.-4. koht 9b ja 9.c

Gümnaasium (T)

1. Johanna Maria Jõgisu (G1 RE-LO)
2. Maria Helene Tomberg (G1 RE-LO)
3. Mia Maripuu (G2 RE-LO)

 

Gümnaasium (P)
1. Kristian Otlot (G1 PR-IN)

2. Ralf-Stiven Viru (G2 RE-LO)
3. Aleksander Karl Simovart (12.c)
 
Sportlikumad klassid nelja ala (saalihoki, korvpall, teatejooks, klassi 5 parima poisi ja tüdruku jooksu aja kohapunktid) kokkuvõttes:
 
1.-2. koht G1 RE-LO ja G2 MAT-IN
3.-4. koht G2 PR-IN ja 12.b
 

NB!

 

Suvel toimunud jalgpalli maailmameistrivõistluste ennustusvõistlusel osales kokku 72 GAG õpilast, õpetajat, vilistlast, lapsevanemat ja muidu sõpra. Kõige täpsemalt suutis tulevikku ette näha 2005 aasta vilistlane Sander Mägi, kes kogus 53 punkti. Talle järgnesid õpetaja Kristjan Salum (52p) ja Erik Loik 9a (51p). Esikuuikusse mahtusid veel Ralf-Stiven Viru (50p), Mark Oliver Roosnupp ja Kaspar Markus Lepp (mõlemal 48p).

 

Paremaid autasustatakse koos spordipäeva võitjate autasustamisega.

 

Kogu ennustusvõistluse tabel:

 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1DGWC9Bav4WJK_YuD0GY-hVrtLEFnvqdEICeby_qI4sU/edit?usp=sharing

 

 

Lisaks spordipäeva pildid (fotograaf Rain Vellerind):

 

https://photos.app.goo.gl/cEdjD2HnWbhry1Yc9

 

https://photos.app.goo.gl/BmgnbN7K5fjm8JXP7

 

 
Spordipäeva kiireimaid jooksjaid, klasside esindajaid  ja parimaid ennustajaid ootame autasustamisele kolmapäeval , 12. septembril kell 10.35 peamaja II korrusele karikakappide ette.