100x1000m teatejooks "EV 100"

17.09.2018
Kutsume kõiki koole osalema 18. oktoobril koos 100 koolipere liikmega ajaloolisel koolidevahelisel teatejooksul "Eesti Vabariik 100". 
 
Toimumispaik on Snelli staadion ja Snelli tiigi ümber olev ringtee. Sündmuste keskus Snelli staadion, kus asub start, finiš ja vahetuspunkt. Samuti lava, kus kogu võistluse aja toimub kõikide koolide poolt väljapandud esinduste kultuuriprogramm. Võistluste kestvus orienteeruvalt 8 tundi, mille kestel iga 100-liikmeline võistkond läbib koos erinevate vanusegruppidega, sh õpetajad, vanemad ja vilistlased (vt täpsemalt allpool olevast juhendist) kokku 100km. On au ja uhkus võtta niivõrd suurejoonelisel võistlusel osa ja mõõtu teiste koolidega korraga saja inimesega ühe kooli kohta. Tulge osalema ja teeme üheskoos Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks toreda koolidevahelise spordi- ja teatejooksu peo.
 
Koolide registreerumine ja võistlusjuhend SIIN (palun määrata oma koolist üks administraator, kes jääb oma kooli kontaktisikuks, registreerides esmalt oma kooli, seejärel enne võistlusi kõik osalejad personaalselt vastavasse gruppi)
Kooli võistluspäeva kultuuriprogrammis osalemise registreerumine SIIN (palun määrata oma koolist kontaktisik, huvijuht vm, kes paneb kokku kollektiivid või esinejad, kes astuvad üles kogu võistluspäeva vältavas kultuuriprogrammis Snelli staadioni võistluse keskuse laval. Tantsijad, muusikakollektiivid, üksikesinejad jt, kes sobiksid sportlikku päeva kaunistama. Valiku teeb ja koordineerib Margot Mängel margot.mangel@gag.ee, tel 53333817)
 
Võistlejad ei pea tulema kohale ühekorraga. Igal võistkonnal tuleb iseseisvalt arvutada ja progoosida oma vanusegrupi arvestatav stardi ja osalemise aeg. Koolipered, vanemad ja linnarahvas aga on teretulnud kaasa elama kogu võistluspäeva jooksul. 
 
Rohket sportlikku osavõttu soovides
Hendrik Agur
Gustav Adolfi Gümnaasiumi direktor
Teatejooksu peakorraldaja
5077757
 
Sekretariaadi juht
Jaanika Rändla
56923069

Fail